Příbram – Č. Budějovice 2:2 (kon.) | Jihlava – Česká Třebová 0:2 (kon.) | Karviná – Schalke 0:4 (kon.)
Sp. Brno – Luceafarul Kluž 0:1 (kon.) | Hrusice – Sparta Praha dívky 1:0 (kon.) | Ústí n. L. – Frýdek-Místek 4:0 (kon.)
Opava – Olomouc 0:0 (kon.) | Ml. Boleslav – Hertha 0:2 (kon.) | Hodonín – Roudné 5:0 (kon.)
Lanškroun – Xaverov 2:2 (kon.) | Slavia – Šumperk 4:1 (kon.) | Brno – SKP Č. Budějovice 1:2 (kon.)
Zlín – ACS Kinder 2:4 (kon.) | Sparta – Monaco 4:1 (kon.) | Prachatice – Kohoutovice 0:1 (kon.)
Ostrava – Liberec 2:0 (kon.) | Hr. Králové – Slovácko 2:0 (kon.) | Táborsko – Slovan Bratislava 0:2 (kon.)
Kohouti Rokycany – Anderlecht 0:5 (kon.) | Hlučín – Bohemians 1905 2:2 (kon.) | Č. Budějovice – Sparta Praha dívky 4:0 (kon.)
Luceafarul Kluž – Hrusice 5:0 (kon.) | Příbram – Jihlava 0:0 (kon.) | Česká Třebová – Karviná 0:1 (kon.)
Schalke – Sp. Brno 4:0 (kon.) | Frýdek-Místek – Xaverov 1:0 (kon.) | Roudné – Lanškroun 0:1 (kon.)
Ústí n. L. – Opava 1:1 (kon.) | Olomouc – Ml. Boleslav 5:1 (kon.) | Hertha – Hodonín 1:1 (kon.)
Šumperk – Kohoutovice 0:0 (kon.) | Monaco – Prachatice 4:0 (kon.) | Slavia – Brno 1:1 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Zlín 1:1 (kon.) | ACS Kinder – Sparta 2:4 (kon.) | Liberec – Bohemians 1905 0:4 (kon.)
Anderlecht – Hlučín 5:0 (kon.) | Ostrava – Hr. Králové 0:0 (kon.) | Slovácko – Táborsko 3:1 (kon.)
Slovan Bratislava – Kohouti Rokycany 1:1 (kon.) | Sparta Praha dívky – Luceafarul Kluž 1:3 (kon.) | Karviná – Příbram 0:1 (kon.)
Sp. Brno – Česká Třebová 2:0 (kon.) | Hrusice – Schalke 0:9 (kon.) | Jihlava – Č. Budějovice 1:0 (kon.)
Xaverov – Roudné 3:1 (kon.) | Ml. Boleslav – Ústí n. L. 2:2 (kon.) | Hodonín – Olomouc 0:0 (kon.)
Lanškroun – Hertha 0:2 (kon.) | Opava – Frýdek-Místek 1:2 (kon.) | Kohoutovice – Monaco 0:1 (kon.)
Zlín – Slavia 0:1 (kon.) | Sparta – SKP Č. Budějovice 2:1 (kon.) | Prachatice – ACS Kinder 2:1 (kon.)
Brno – Šumperk 0:0 (kon.) | Bohemians 1905 – Anderlecht 1:2 (kon.) | Táborsko – Ostrava 0:0 (kon.)
Kohouti Rokycany – Slovácko 0:1 (kon.) | Hlučín – Slovan Bratislava 0:1 (kon.) | Hr. Králové – Liberec 3:2 (kon.)
Zlín – Ostrava 3:1 (kon.) | Jihlava – Ml. Boleslav 2:3 (kon.) | Slavia – Anderlecht 3:1 (kon.)
Schalke – Hertha 3:0 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Bohemians 1905 0:2 (kon.) | Karviná – Frýdek-Místek 3:1 (kon.)
Sparta – Slovan Bratislava 2:0 (kon.) | Luceafarul Kluž – Ústí n. L. 0:5 (kon.) | Č. Budějovice – Lanškroun 2:1 (kon.)
Monaco – Táborsko 2:0 (kon.) | Sp. Brno – Olomouc 0:4 (kon.) | ACS Kinder – Hr. Králové 0:1 (kon.)
Hrusice – Xaverov 3:1 (kon.) | Kohoutovice – Kohouti Rokycany 1:3 (kon.) | Příbram – Opava 2:1 (kon.)
Šumperk – Slovácko 2:0 (kon.) | Sparta Praha dívky – Roudné 1:1 (kon.) | Prachatice – Liberec 0:2 (kon.)
Česká Třebová – Hodonín 1:0 (kon.) | Brno – Hlučín 1:1 (kon.) | Karviná – Ml. Boleslav 2:4 (kon.)
SKP Č. Budějovice – Ostrava 2:0 (kon.) | Luceafarul Kluž – Hertha 1:0 (kon.) | Sparta – Anderlecht 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Frýdek-Místek 1:1 (kon.) | Monaco – Bohemians 1905 0:1 (kon.) | Sp. Brno – Ústí n. L. 1:6 (kon.)
ACS Kinder – Slovan Bratislava 0:0 (kon.) | Hrusice – Lanškroun 0:1 (kon.) | Kohoutovice – Táborsko 1:4 (kon.)
Příbram – Olomouc 2:3 (kon.) | Šumperk – Hr. Králové 2:1 (kon.) | Brno – Slovácko 5:0 (kon.)
Česká Třebová – Opava 1:1 (kon.) | Sparta Praha dívky – Xaverov 0:0 (kon.) | Prachatice – Kohouti Rokycany 0:2 (kon.)
Slavia – Hlučín 0:0 (kon.) | Schalke – Hodonín 0:0 (kon.) | Jihlava – Roudné 1:3 (kon.)
Zlín – Liberec 1:1 (kon.) | ACS Kinder – Anderlecht 0:3 (kon.) | Sp. Brno – Hertha 2:0 (kon.)
Č. Budějovice – Ml. Boleslav 4:0 (kon.) | Monaco – Ostrava 2:0 (kon.) | Šumperk – Slovan Bratislava 0:2 (kon.)
Příbram – Ústí n. L. 1:3 (kon.) | Hrusice – Frýdek-Místek 0:3 (kon.) | Kohoutovice – Bohemians 1905 0:3 (kon.)
Brno – Hr. Králové 1:4 (kon.) | Česká Třebová – Olomouc 2:0 (kon.) | Sparta Praha dívky – Lanškroun 2:1 (kon.)
Prachatice – Táborsko 0:3 (kon.) | Slavia – Slovácko 6:0 (kon.) | Schalke – Opava 1:2 (kon.)
Jihlava – Xaverov 1:3 (kon.) | Zlín – Kohouti Rokycany 1:0 (kon.) | Sparta – Hlučín 3:0 (kon.)
Luceafarul Kluž – Hodonín 2:0 (kon.) | Karviná – Roudné 5:2 (kon.) | SKP Č. Budějovice – Liberec 3:1 (kon.)
konec
ACS Kinder Sangeorgiu de Mures
0:0
ŠK Slovan Bratislava
Sobota 09.09.2017, 15:07 • E.ON Stadion, Roudné • E.ON Junior Cup • Skupina F
     
    Vyrovnaný souboj skončil 0:0. (15:25:13)
     
    20
    Konec zápasu.
     
    15
    Hra je velmi vyrovnaná, oba týmy čekají na nějakou výraznější chybu soupeře, která zatím nepřichází..
     
    10
    Slovan začíná kombinovat do dalšího útoku postupnou kombinací až od vlastního brankáře.
     
    7
    Rumunský celek si před malou chvílí vybojoval rohový kop a byl tedy pěkně nebezpečný! Na centr si naběhl Lorini a pořádně zabrnkal na nervy Slovanu, když jen těsně minul!
     
    3
    Slovenský fotbalista svou tvrdou ranou doslova sestřelil jednoho z rumunských fotbalistů.
     
    1
    Utkání právě začalo.
     
    Úvodní sestavy:

    ACS Kinder Sangeorgiu de Mures: Sfirial – Simon, Papp, Maxim, Luca, Lorinl, Imme, Gyorfi, Florescu, Dikuj, Bota, Balaj, Baciu

    ŠK Slovan Bratislava: Balogh Dávid – Balogh Dominik, Bučurič, Canolli, Haba, Horváth, Hrmo, Lembak, Polakovič, Šablatúra, Štrajt, Šulok, Takács.
     
    Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 15:07.

    Karel Milec

    Branky:


    ACS Kinder Sangeorgiu de Mures: Sfirial – Simon, Papp, Maxim, Luca, Lorinl, Imme, Gyorfi, Florescu, Dikuj, Bota, Balaj, Baciu
    ŠK Slovan Bratislava: Balogh Dávid – Balogh Dominik, Bučurič, Canolli, Haba, Horváth, Hrmo, Lembak, Polakovič, Šablatúra, Štrajt, Šulok, Takács