Dynamo – Zenit 0:0 (kon.) | Ufa – FK Krasnodar 0:1 (kon.) | Groznyj – Lok. Moskva 1:1 (kon.)
FC Ufa
0:1 (0:0)
FK Krasnodar
Neděle 10.09.2017, 15:30 • Dynamo Stadium, Ufa • Ruská Premier Liga • 9. kolo

Já se dnes s vámi loučím. Děkuji za pozornost. (17:39:48)

Ve druhém poločase jsme viděli jasný tlak ze strany hostů, kteří si šli pro vítězství, o něm taky v 76. minutě rozhodl Fedor Smolov, který dorazil míč do brány. Konec zápasu si už hosté pohlídali a vezou si domů zasloužené tři body.

90+4

90+3
    Hosté drží míč u rohového praporku.

90+2
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Fjodor Smolov, přichází Andrei Ivan.

90+1
    Smolov vystřelil vedle levé tyče.

90+1
    Rozhodčí nastavuje tři minuty.

90
    Z rohového kopu nic nebylo a Bělenov posílá míč do hřiště.

89
    Igboun nadvakrát poslal míč do vápna a domácí budou mít rohový kop.

88
    Smolov s míčem dlouho kličkoval ve vápně, až nakonec nedokázal vystřelit.

87
    Domácí se nemohou dostat do závěrečného náporu, jelikož Krasnodar ihned napadá hráče při rozehrávce.

85
    Hosté teď kontrolují hru.

82
    Krotov vystřelil z pravé strany, ale jeho střela šla vedle brány.

80
    Abdulavov mohl jít do obrovské šance, ale ocitl se v ofsajdu.

79
    Smolov zpracoval míč pro Gazinskijeho a ten trefil tyč domácí svatyně!

78
    Střídání v týmu FK Krasnodar: ze hřiště odchází Mauricio Pereyra, přichází Maciel Wanderson.

77
    Střídání v týmu FC Ufa: ze hřiště odchází Dmitrij Sysujev, přichází Islamnur Abdulavov.
    76. Fjodor SMOLOV - 0:1

76
    Krasnodar právě vstřelil branku!
    Claesson se najprve uvolnil a následně vystřelil, s tím si Bělenov poradil, ale na dorážku FEDORA SMOLOVA už nedosáhl. Asistence: Claesson.

Michal Raška

Branky: 76. Smolov (Claesson)

Karty:   62. Zasejev (UFA) – 42. Šiškin (KRS)

Držení míče: 43 % : 57 %.
    Střely na branku: 3:5. Střely mimo: 3:11. Rohy: 3:2. Ofsajdy: 4:1. Fauly: 15:17.
    FC Ufa: Bělenov – Stockij, Alikin (C), Paurević, Živogljadov, Suchov – Zubarev (46. Tabidze), Obljakov, Zasejev (70. Krotov) – Sysujev (77. Abdulavov), Igboun.
    Náhradníci: Šelija – Tumasjan, A. Nikitin, Tabidze, Safronidi, Carp, Salatic, Krotov, Abdulavov, Fatai.

FK Krasnodar: Sinicyn – Šiškin, Martynovič, Granqvist (C), Žigulev (56. Joãozinho) – Pereyra (78. Wanderson), Gazinskij – Podběrezkin, Petrov, Claesson – Smolov (90+2. Ivan).
    Náhradníci: Latyšonok, Safonov – Janbajev, Gricajenko, Ramírez, Mamajev, Joãozinho, Kaboré, Laborde, Wanderson, Ivan.

Rozhodčí: Sergey Karasyov – Anton Averyanov, Tihon Kalugin