Setúbal – Braga 2:0 (kon.) | Guimarães – Boavista 1:0 (kon.) | Estoril – Moreirense 0:2 (kon.)
Vitória FC Setúbal
2:0 (2:0)
SC Braga
Neděle 10.09.2017, 17:00 • Estádio do Bonfim, Setubal (kapacita: 18.694 diváků) • Portugalská Primeira Liga • 5. kolo

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na viděnou. (18:58:32)

Sledovali jsme zápas mezi domácím Setubalem, který dokázal porazit favorita z Bragy. V 25. minutě se prosadil Paciencia z penalty a o minutu se trefil jeho spoluhráč Amaral. Zbytek utkání si domácí pohlídali a slaví jednoznačné vítězství. Domácí se posouvají na sedmé místo, Braga padá na deváté.

90+6

90+4
    Opět nezdařilý útok hostů, kteří jsou dnes naprosto bezradní.

90+3
    Obrana Setubalu při zisku míče ani nikam neběží, stále zůstává stát na to stejném místě.

90+2
    Braga vhazuje poblíž pokutovému území Setubalu.

90+1
    Rozhodčí Ferreira se rozhodl, že nastaví šest minut nad rámec základní hrací doby.

90
    Žlutou kartu dostává Tomás Podstawski (Vitória FC Setúbal).

89
    Utkání se už pouze dohrává, o vítězí je dávno rozhodnuto.

88
    Do ofsajdového postavení se dostal hostující Hassan.

87
    Další domácí útok táhl Costinha jenže Jefferson dobře zakročil.

86
    Setubal zkoušel pokus o rychlý brejk, jenže hostující obrana zafungovala dobře.

85
    Žlutou kartu dostává João Carlos Teixeira (SC Braga).

84
    Pinto dobrým obranným zákrokem obehrál Hortu.

83
    Žlutou kartu dostává Marcelo Goiano (SC Braga).

82
    Domácí se zachraňují už pouze dlouhými odkopy.

81
    Teixeira se dostal k zakončení, jenže jeho střela míjí levou tyč Trigueirovy brány.