Heerenveen – Eindhoven 2:0 (kon.) | Utrecht – Kerkrade 2:0 (kon.) | Sparta Rotterdam – Twente 1:0 (kon.)
Alkmaar – Breda 2:1 (kon.) | Groningen – Venlo 1:1 (kon.)
SC Heerenveen
2:0 (2:0)
PSV Eindhoven
Neděle 10.09.2017, 12:30 • Abe Lenstra Stadion, Heerenveen • Nizozemská Eredivisie • 4. kolo

Z mé strany je to pro dnešek vše. Přeji Vám příjemný zbytek nedělního odpoledne a u dalších online přenosů zase někdy na počtenou. (14:38:00)

Držení míče: 64 % : 36 %.
    Střely na branku: 3:3. Střely mimo: 9:2. Rohy: 8:4. Ofsajdy: 3:3. Fauly: 10:14.

Je dobojováno všechny tři body dnes bere překvapivě Heerenveen. Jejich vítězství se narodilo hned v úvodu zápasu, když se ve čtvrté minutě prosadil Zeneli a hned po dvou minutách přidal druhou branku Ghoochaneijhad. Ve druhém poločase nepouštěl domácí tým svého soupeře do velkých šancí, naopak modří měli několik gólových šancí. Tou největší byl asi pokutový kop, jenže Choochaneijhad jej nekoho vůbec dobře a skóre tak zůstalo stejné, jako po prvním poločase, tedy 2:0 pro Heerenveen.

90+4

90+3
    Tak ještě PSV mělo roh, jenže van Ginkel poslal balón mimo dosah svých spoluhráčů.

90+2
    Zřejmě poslední standardní situaci rozehrával van Ginkel, obrana hostů si ale dokázala poradit a Naess odkopl míč daleko od branky Hansena.

90+1
    Hlavní rozhodčí nastaví nad rámec základní hrací doby tři minuty.

90
    Žlutou kartu dostává Jorrit Hendrix (PSV Eindhoven).

90
    Třetí branku Heerenveenu se snažil přidat Ghoochaneijhad, jenže Luckassen se výborně vrátil a domácího forvarda odzbrojil.

89
    Naess se drzou kličkou zbavil napadajícího De Jonga, poté však nepřesně přihrál a hosté tedy lehce získali balón.

88
    Nyní už téměř s jistotou můžeme říct, že domácí tento zápas zvládnou a i po čtvrtém kole udrží neporazitelnost.

87
    Ten ale dopadl stejně, jako ten předchozí, tedy včasným vyběhnutím brankáře Zoeta.

86
    Po Rojasově individuální akci budou mít modrobílí další rohový kop.

85
    Heerenveen měl k dispozici rohový kop, pro míč si ale došel Zoet.

84
    Na centr Schmidta si naskočil Thorsby, ovšem jeho hlavička postrádala přesnost a Zoet bude vykopávat od své branky.

83
    Domácí se snaží tento zápas dohrát v klidu a obránci si už několikrát vyměnila balón.

82
    Střídání v týmu SC Heerenveen: ze hřiště odchází Kik Pierie, přichází Nicolai Naess.