Mladá Boleslav – Brno | 3:0 (kon.) | | | Jihlava – Dukla Praha | 3:2 (kon.) | | | Sparta – Karviná | 2:0 (kon.) |
Sokolov – Znojmo | 2:3 (kon.) |
Burnley – Crystal Palace | 1:0 (kon.) | | | Swansea – Newcastle | 0:1 (kon.) |
La Coruňa – Real Sociedad | 2:4 (kon.) | | | Ath. Bilbao – Girona | 2:0 (kon.) | | | Celta Vigo – Alavés | 1:0 (kon.) |
Villarreal – Real Betis | 3:1 (kon.) |
Hertha – W. Brémy | 1:1 (kon.) | | | Schalke – Stuttgart | 3:1 (kon.) |
Inter – Spal | 2:0 (kon.) | | | Atalanta BC – Sassuolo | 2:1 (kon.) | | | Cagliari – Crotone | 1:0 (kon.) |
Hellas Verona – Fiorentina | 0:5 (kon.) | | | Udinese – Janov | 1:0 (kon.) | | | Lazio – AC Milán | 4:1 (kon.) |
Benevento – Turín | 0:1 (kon.) | | | Bologna – Neapol | 0:3 (kon.) |
Saint-Étienne – Angers | 1:1 (kon.) | | | Lyon – Guingamp | 2:1 (kon.) | | | Marseille – Rennes | 1:3 (kon.) |
Trnava – Nitra | 2:1 (kon.) |
Bohemians 1905 – Liberec | 0:1 (kon.) |
Zlín – Ostrava | 3:3 (kon.) | | | Třinec – Slovácko | 1:2 (kon.) |
Benátky n/J – Nymburk | 1:0 (kon.) | | | Brozany – Štěchovice | 4:5 (kon.) | | | Jirny – Čížová | 3:0 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Vyškov | 1:1 (kon.) |
Sereď – Šamorín | 2:1 (kon.) |
Heerenveen – Eindhoven | 2:0 (kon.) | | | Utrecht – Kerkrade | 2:0 (kon.) | | | Sparta Rotterdam – Twente | 1:0 (kon.) |
Alkmaar – Breda | 2:1 (kon.) | | | Groningen – Venlo | 1:1 (kon.) |
Gent – Genk | 1:1 (kon.) | | | Standard – Charleroi | 0:0 (kon.) | | | Mechelen – Oostende | 1:1 (kon.) |
Setúbal – Braga | 2:0 (kon.) | | | Guimarães – Boavista | 1:0 (kon.) | | | Estoril – Moreirense | 0:2 (kon.) |
Salzburg – Rapid | 2:2 (kon.) |
Šanghaj Šenhua – Henan Jianye | 1:2 (kon.) |
Dynamo – Zenit | 0:0 (kon.) | | | Ufa – FK Krasnodar | 0:1 (kon.) | | | Groznyj – Lok. Moskva | 1:1 (kon.) |
Nieciecza – Zabrze | 1:2 (kon.) | | | Pogoň – Lech Poznaň | 0:0 (kon.) |
Příbram – Hertha | 0:2 (kon.) | | | Šumperk – Anderlecht | 0:8 (kon.) | | | Hrusice – Mladá Boleslav | 0:4 (kon.) |
Kohoutovice – Ostrava | 0:1 (kon.) | | | Česká Třebová – Ústí n. L. | 1:1 (kon.) | | | Brno – Slovan Bratislava | 2:2 (kon.) |
Sparta Praha dívky – Frýdek-Místek | 0:1 (kon.) | | | Prachatice – Bohemians 1905 | 0:6 (kon.) | | | Schalke – Olomouc | 0:1 (kon.) |
Slavia – Hr. Králové | 0:0 (kon.) | | | Jihlava – Lanškroun | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Táborsko | 3:1 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Opava | 0:2 (kon.) | | | Sparta – Slovácko | 2:1 (kon.) | | | Karviná – Xaverov | 3:2 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Kohouti Rokycany | 3:0 (kon.) | | | Sp. Brno – Hodonín | 1:2 (kon.) | | | ACS Kinder – Hlučín | 3:2 (kon.) |
Č. Budějovice – Roudné | 7:1 (kon.) | | | Monaco – Liberec | 1:0 (kon.) | | | Česká Třebová – Hertha | 0:2 (kon.) |
Brno – Anderlecht | 1:6 (kon.) | | | Sparta Praha dívky – Mladá Boleslav | 0:2 (kon.) | | | Prachatice – Ostrava | 2:2 (kon.) |
Schalke – Ústí n. L. | 0:0 (kon.) | | | Slavia – Slovan Bratislava | 1:1 (kon.) | | | Jihlava – Frýdek-Místek | 3:1 (kon.) |
Zlín – Bohemians 1905 | 0:2 (kon.) | | | Luceafarul Kluž – Olomouc | 1:2 (kon.) | | | Sparta – Hr. Králové | 3:1 (kon.) |
Karviná – Lanškroun | 1:4 (kon.) | | | SKP Č. Budějovice – Táborsko | 2:0 (kon.) | | | Sp. Brno – Opava | 0:4 (kon.) |
ACS Kinder – Slovácko | 1:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Xaverov | 2:0 (kon.) | | | Monaco – Kohouti Rokycany | 0:0 (kon.) |
Příbram – Hodonín | 1:1 (kon.) | | | Šumperk – Hlučín | 1:1 (kon.) | | | Hrusice – Roudné | 4:1 (kon.) |
Kohoutovice – Liberec | 0:2 (kon.) | | | Ústí n. L. – Slovan Bratislava | 2:1 (2:0 po pen.) | | | Olomouc – Slavia | 2:1 (kon.) |
Luceafarul Kluž – Anderlecht | 3:4 (kon.) | | | Hertha – Sparta | 0:1 (kon.) | | | Roudné – Prachatice | 1:4 (kon.) |
Sparta Praha dívky – Kohoutovice | 1:1 (2:1 po pen.) | | | Xaverov – Liberec | 5:0 (kon.) | | | Hrusice – Ostrava | 2:3 (1:3 po pen.) |
Ústí n. L. – Anderlecht | 1:9 (kon.) | | | Olomouc – Sparta | 0:0 (2:3 po pen.) | | | Slavia – Hertha | 2:0 (kon.) |
Slovan Bratislava – Luceafarul Kluž | 0:1 (kon.) | | | Frýdek-Místek – Táborsko | 2:1 (kon.) | | | Lanškroun – Kohouti Rokycany | 0:0 (kon.) |
SKP Č. Budějovice – Karviná | 0:0 (2:0 po pen.) | | | Jihlava – Monaco | 1:1 (kon.) | | | Zlín – Č. Budějovice | 1:2 (kon.) |
Bohemians 1905 – Mladá Boleslav | 1:1 (1:2 po pen.) | | | Slovan Bratislava – Hertha | 0:0 (0:1 po pen.) | | | Hlučín – Sp. Brno | 0:1 (kon.) |
Slovácko – Příbram | 1:1 (0:1 po pen.) | | | Brno – Česká Třebová | 0:0 (1:3 po pen.) | | | Šumperk – Hodonín | 1:2 (kon.) |
ACS Kinder – Schalke | 0:3 (kon.) | | | Hr. Králové – Opava | 0:1 (kon.) | | | Olomouc – Ústí n. L. | 6:1 (kon.) |
Slavia – Luceafarul Kluž | 2:0 (kon.) | | | Sparta – Anderlecht | 2:2 (2:3 po pen.) |
konec
FC Schalke 04
3:1
(1:1)
VfB Stuttgart
Petr Frömel
Branky:
4. Bentaleb (pen.), 47. Naldo (Oczipka), 48. Burgstaller (Harit) – 40. Akolo (Brekalo)
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:20.
Rozhodčí: F. Willenborg – G. Kleve, H. Henschel
Diváci: 61098
Karty: 82. McKennie (SCH) – 63. Donis (STU)
Neproměněná penalta:
Držení míče: 40 % : 60 %.
Střely na branku: 4:1. Střely mimo: 6:6. Rohy: 2:1. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 15:20.
FC Schalke 04:
Fährmann – Stambouli, Naldo, Nastasić – Kehrer, Goretzka, Bentaleb (46. D. Caligiuri), Oczipka – Harit (76. McKennie), Konopljanka – Meyer (46. Burgstaller).
Náhradníci: Nübel – Coke, Insua, D. Caligiuri, Embolo, McKennie, Burgstaller.
Trenér:
VfB Stuttgart: Zieler – Baumgartl, Pavard, Kamiński – Beck (72. Asano), Mangala (62. Ascacibar), Gentner, Aogo – Akolo (59. Donis), Terodde, Brekalo.
Náhradníci: Meyer – Ailton, Burnic, E. Ofori, Ascacibar, Asano, Donis.
Trenér:
Náhradníci: Nübel – Coke, Insua, D. Caligiuri, Embolo, McKennie, Burgstaller.
Trenér:
VfB Stuttgart: Zieler – Baumgartl, Pavard, Kamiński – Beck (72. Asano), Mangala (62. Ascacibar), Gentner, Aogo – Akolo (59. Donis), Terodde, Brekalo.
Náhradníci: Meyer – Ailton, Burnic, E. Ofori, Ascacibar, Asano, Donis.
Trenér:
Rozhodčí: F. Willenborg – G. Kleve, H. Henschel
Diváci: 61098
Domácí první zápas zvládli, když porazili 2:0 Lipsko, poté ale těsně, poměrem 0:1 gólem z 67. minuty zápasu, prohráli v Hoffenheimu.
Stuttgart
Hosté jsou na tom podobně, v prvním klání sezóny, které odehráli na hřišti Herthy Berlín, podlehli tamnímu celku 0:2, následně doma zvítězili těsně 1:0 nad Mohučí. Výsledek mohl být i lepší, ovšem Terodde neproměnil deset minut před koncem penaltu.
Schalke – Stuttgart 1:1
Stuttgart – Schalke 0:1
Schalke – Stuttgart 3:2
Stuttgart – Schalke 0:4
Stuttgart – Schalke 3:1
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 1. poločasu.
FC Schalke 04: Fährmann "C" – Stambouli, Naldo, Nastasić – Kehrer, Goretzka, Bentaleb, Oczipka – Harit, Konopljanka – Meyer.
Náhradníci: Nübel – Coke, Insua, D. Caligiuri, Embolo, McKennie, Burgstaller.
VfB Stuttgart: Zieler – Baumgartl, Pavard, Kamiński – Beck, Mangala, Gentner "C", Aogo – Akolo, Terodde, Brekalo.
Náhradníci: Meyer – Ailton, Burnic, E. Ofori, Ascacibar, Asano, Donis.
Rozhodčí: F. Willenborg – G. Kleve, H. Henschel.
NABIL BENTALEB se štěstím penaltu proměňuje. Domácí hráč zamířil lehce na levou stranu a Zielerovi, který směr vystihl, míč projel pod tělem. Hostující gólman jej ztlumil, ale nezastavil, pak celé situace hodně litoval.
Hosté pět minut před koncem prvního poločasu srovnávají. CHADRAC AKOLO sice byl hodně tísněn, přesto dokázal centrovaný míč kolenem tečovat k levé tyči domácí svatyně, kam se Fährmann natahoval marně.
Tipovací soutěž
Tipovat můžete do začátku 2. poločasu.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.
Domácí rozehráli přímý volný kop, NALDO tečoval letící míč k pravé tyči brány Stuttgartu a Zieler byl krátký na to, aby na něj dosáhl.
Velice pohledná souhra přináší Schalke další gól. GUIDO BURGSTALLER se na jejím konci ocitl úplně sám před brankářem a vyběhnutého Zielera překonal pěkným obloučkem.
Intelekt, učení, dovednosti & koučování, Velké okamžiky ledního hokeje 2 a knihu Rusko, země neomezených možností.