Nitra – Zvolen 6:1 (kon.) | Poprad – Trenčín 2:3 (kon.) | Detva – Nové Zámky 2:3 (po pr.)
Košice – Liptovský Mikuláš 2:3 (1:2 po s.n.) | Banská Bystrica – Žilina 4:3 (kon.)
konec
HK Poprad
2:3 (2:2, 0:0, 0:1)
HK Dukla Trenčín
sk Neděle 10.09.2017, 16:00 • Zimný štadión mesta Poprad • Tipsport Liga (SR) • 2. kolo
Předzápasové kurzy: 2.1 4.4 2.61
Partner:
   
  Napokon nám o osude stretnutia rozhodla tretia tretina. Posledný gólový moment sme videli v 58. minúte, keď skóroval Bezúch. Trenčania teda získavajú ďalšie tri body, Popradčania tentokrát vyšli naprázdno.

  Ďakujeme za pozornosť. (18:17:36)
   
  Koniec zápasu.
   
  59:38
  Boje o puk za bránkou, trenčianski hokejisti ideálne zbierajú sekundy.
   
  59:18
  Trenčania zatiaľ kontrolujú situáciu a záver zápasu, Popradčanom to zatiaľ smerom dopredu nejde.
   
  58:58
  Corbeil už odchádza z bránky!
   
  58:37
  Bondra stroskotal v rohu klziska. Trenčania vybojovali puk od Paločka a poslali ho von z obrannej tretiny.
   
  57:42
  Trenčín dal gól!
  Piaty gól v zápase prichádza až teraz v závere tretej tretiny a môže byť aj rozhodujúci! Delovka od modrej z hokejky Radivojeviča vola tečovaná Olveckým a prekonala Corbeila. Z bránkoviska však ešte puk pre istotu dorazil JURAJ BEZÚCH a tak gól patrí jemu!
  Asistencie: Peter Olvecký, Branko Radivojevič.
   
  57:01
  Popradčania toho v tretej tretine zatiaľ veľa nepredviedli. Ježek teraz nedokázal úspešne rozohrať na Štraucha, puk skončil v strednom pásme.
   
  55:47
  Popradského gólmana teraz ohrozoval aj Branko Radivojevič. Vypálil z pravého kruhu, ale Corbeil jeho projektil vytlačil vyrážačkou na ochrannú sieť.
   
  55:20
  Tak toto bola zaujímavá príležitosť pre Trenčín. Denis Hudec sa dostal medzi kruhy, Corbeil už iba ležal, ale Hudec zakončoval iba po ľade. Popradský brankár teda dokázal puk pokryť.
   
  54:04
  Abdul prihrával Paločkovi medzi kruhy, puk sa však niekoľkokrát odrazil od korčulí a hokejok. Nakoniec ho však brankár Valent pokryl.
   
  53:22
  Ignatov prihrával riskantne na Svitanu. Ten však posunul puk Mlynarovičovi do stredného pásma, ale Mlynarovič sa už k následnej strele nedostal.
   
  52:11
  Radivojevič si rýchlo stiahol puk na pravom kruhu a vystrelil. Strela skončila vo výstroji gólmana Corbeila a vhadzuje sa po jeho ľavej ruke.
   
  Dnešné stretnutie sleduje 1 208 divákov.
   
  50:44
  Radivojevič vystrelil od modrej čiary, ale strela neprešla až na brankára Corbeila, a tak sa domáci mohli znovu vyslobodiť, síce už hrajú v pätici.
   
  49:42
  Vargova prihrávka cez prehustený priestor medzi kruhmi neprešla, puk skončil na Fabianovej hokejke a následne ho tento popradský obranca poslal prudko von.
   
  48:31
  Bezúch vystrelil od modrej čiary, nechýbalo veľa a mohol sa k dorážke dostať aj Radivojevič. Domáci však pokryli priestor bránky a ideálne teda pomohli Corbeilovi.
   
  47:43
  Ideálna príležitosť pre Duklu. Po dvoch prežitých oslabeniach v tretej tretine majú presilovku. Andreas Štrauch dostáva dve minúty za podrazenie.
   
  47:03
  Zadražil s Brejčákom chvíľu udržali útočné pásmo, následne získali puk hostia, ale poslali ho iba von cez celé klzisko a je to icing. Máme tu aj správu o popradskom obrancovi Königovi, ktorý sa v závere druhej tretiny zrazil s Bulíkom. Podľa lekára Popradu má natrhnuté väzy v kolene.

  Lukáš Rastislav Ovšonka

  Branky a nahrávky: 6. Matúš Paločko (Heizer), 15. Lichanec (König) – 6. Varga (Hlinka, Cebák), 7. Dlouhý (Bezúch, Gašparovič), 58. Bezúch (Olvecký, Radivojevič)


  HK Poprad: Corbeil (Gavalier) – König, D. Brejčák (A), Fabian (C), McDowell, Zadražil, Dinda, Šterbák, Ignatov – Štrauch, Mlynarovič, Svitana (A) – Matúš Paločko, Heizer, Vandas – Bondra, Matej Paločko, Abdul – Bogoslovskij, Ježek, Lichanec
  HK Dukla Trenčín: Valent (Handlovský) – Romančík, Starosta (A), Cebák, Fruhauf (A), Holenda, Bohunický, Briestenský, Pač – Mikula, Ölvecký, Radivojevič (C) – Varga, Bulík, Hlinka – Gašparovič, Dlouhý, Bezúch – D. Hudec, J. Švec, Sojčík

  Rozhodčí: Kubuš, Baluška – Tvrdoň, Stanzel

  Diváci: 1 208