Pardubice – Chomutov | 1:4 (kon.) | | | Vítkovice – Sparta | 6:1 (kon.) | | | Plzeň – Olomouc | 10:0 (kon.) |
Jihlava – Třinec | 0:2 (kon.) | | | Litvínov – Mountfield HK | 3:0 (kon.) | | | Kometa Brno – Mladá Boleslav | 2:3 (kon.) |
Liberec – Zlín | 3:2 (kon.) |
Chanty-Mansijsk – Omsk | 0:7 (kon.) | | | Ufa – Riga | 2:1 (kon.) | | | Kazaň – Spartak Moskva | 3:4 (po pr.) |
Nižněkamsk – N.Novgorod | 2:3 (po pr.) |
Orange 20 – Poprad | 2:5 (kon.) |
po prodl.
Neftěchimik Nižněkamsk
2:3
(1:0, 1:2, 0:0 - 0:1)
Torpedo Nižnij Novgorod
51:55
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Stanislav Galimov – 2 min., zdržování hry / vystřelení nebo vyhození puku mimo).
|
|
45:18
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Maxim Lazarev – 2 min., hození hole).
|
|
41:16
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Viačeslav Kuljomin – 2 min., vysoká hůl).
|
|
37:58
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Oleg Piganovič – 2 min., hrubost).
|
|
35:37
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Damir Šaripzjanov – 2 min., podražení).
|
|
32:00
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jevgenij Kurbatov – 2 min., hrubost).
|
|
22:16
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Alexej Potapov – 2 min., zdržování hry / posunutá branka).
|
|
18:43
|
Vyloučení v týmu Neftěchimik Nižněkamsk (Nikolaj Žerděv – 2 min., podražení).
|
|
08:39
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Jegor Dugin – 2 min., hákování).
|
|
06:08
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Vladimir Galuzin – 2 min., držení protihráče).
|
Branky a nahrávky:
11. Šaripzjanov (Nestrašil, Žerděv), 26. E. Galimov (P. Kulikov) – 36. Barancev (Daugavinš, Jeglič), 39. Barancev (Dugin, Jeglič), 64. Dugin (Kundrátek)
Rozhodčí:
Diváci:
Neproměněná penalta:
Neftěchimik Nižněkamsk:
I. Ježov (An. Makarov) – An. Sergejev, Piganovič, Bryncev, Ogurcov, Šaripzjanov, Volgin, Fazylzjanov – Sexton, R. Hanzl, Rau – Avcin, Nestrašil, Žerděv – Zdunov, Jakimov, Šiksatdarov – P. Kulikov, Arkalov, E. Galimov.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Barancev, Grigorev, Mamašev, Šulenin, Kurbatov, A. Potapov, Sergijenko – V. Kuljomin, Gračov, Dugin – Jeglič, Daugavinš, Galuzin – Paršin, Stoljarov, Urakov – Mozer, Verjajev, M. Lazarev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: S. Galimov (Lisutin) – Kundrátek, Barancev, Grigorev, Mamašev, Šulenin, Kurbatov, A. Potapov, Sergijenko – V. Kuljomin, Gračov, Dugin – Jeglič, Daugavinš, Galuzin – Paršin, Stoljarov, Urakov – Mozer, Verjajev, M. Lazarev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí:
Diváci:
Lukáš Ureš