Benátky n/J – Havířov 5:4 (1:0 po s.n.) | Motor ČB – Slavia 5:1 (kon.) | Vsetín – K. Vary 3:2 (po pr.)
Třebíč – Ústí n/L 3:6 (kon.) | Prostějov – Litoměřice 1:4 (kon.) | Kadaň – Přerov 1:9 (kon.)
Frýdek-M. – Kladno 0:3 (kon.)
konec
ČEZ Motor České Budějovice
5:1 (2:0, 1:0, 2:1)
HC Slavia Praha
Středa 13.09.2017, 17:30 • Budvar Aréna • WSM Liga • 2. kolo
Předzápasové kurzy: 1.65 4.5 3.87
Partner:
  58:32 Zdeněk KUBICA - 5:1
   
  58:32
  Slavia právě vstřelila branku!
  Tak Gába o čisté konto přišel, asi jsem mu ho zakřikl. Domácí se pustili se vší vervou do útoku, ale zapomněli bránit. Po ztrátě kotouče se tak ZDENĚK KUBICA řítil sám na Gábu a prostřelil ho ranou k tyči. Asistence: Martin Šagát, Jan Holý.
  50:42 Martin NOVÁK - 5:0
   
  50:42
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Jihočeši si naplno užívají domácí start do sezony a dál ničí Slavii. Pátá branka je na světě, když od modré pálil nekrytý Fillman, jeho ránu Frodl neudržel a MARTIN NOVÁK vyškrábl kotouč a poslal jej do sítě. Asistence: Mitch Fillman, Peter Galamboš.
  47:33 Timothy Robert Crowder - 4:0
   
  47:33
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Jenom jsem to dopsal a už se mění skóre. TIMOTHY CROWDER prolomil svou dnešní střeleckou smůlu, projel celým středním pásmem z pravého kruhu napřáhl a propálil Frodla. Asistence: Filip Vlček, Pavel Pýcha.
  30:03 Mitchell FILLMAN - 3:0
   
  30:03
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Stavjaňův tým dnes lepí branky krátce po koncích přesilovek. Filip Novák prostrčil kotouč na MITCHE FILLMANA a střela švihem kanadského obránce skončila až za zády Frodla, který toho asi moc neviděl. Asistence: Filip Novák, Václav Nedorost.
  19:51 Filip VLČEK - 2:0
   
  19:51
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Deset vteřin před koncem první části je tu druhá rána pro sešívané. Lví podíl na druhé brance měl Václav Nedorost, který ve středním pásmu zachoval chladnou hlavu a přesnou přihrávkou našel rozjetého FILIPA VLČKA. Ten už si jen položil Frodla a bekhendovou kličku zakončil jako rutinér. Asistence: Václav Nedorost, Miloslav Čermák.
  17:46 Martin HEŘMAN - 1:0
   
  17:46
  České Budějovice právě vstřelily branku!
  Krátce po konci početní výhody jde Motor do vedení. Pajičova teč sice skončila o kousek vedle, ale akce pokračovala. Právě Rok Pajič pak z rohu našel nekrytého MARTINA HEŘMANA, jenž z mezikruží prostřelil Frodla. Asistence: Rok Pajič, Mitch Fillman.

  Pavel Kortus ml.

  Branky a nahrávky: 18. Heřman (Pajič, Fillman), 20. Vlček (Nedorost, Čermák), 31. Fillman (F. Novák, Nedorost), 48. Crowder (Vlček, Pýcha), 51. Martin Novák (Fillman, Galamboš) – 59. Kubica (Šagát, J. Holý)


  ČEZ Motor České Budějovice: Gába (Březina) – Fillman, F. Novák (A), Kutlák (C), Vráblík, Pavlin, Pýcha – Čermák, Vlček, Nedorost (A) – Crowder, Galamboš, Martin Novák – Dostálek, Pajič, Heřman – Šulek, Káník, Marcel.
  HC Slavia Praha: Frodl (Polívka) – J. Drtina (A), J. Novák (C), Barák, Kasík, Kolařík, J. Holý – L. Krejčík, Šafránek, Z. Doležal – Kopta, Nedvídek, Jankovský – M. Ondráček, Šagát, Kubica – Tejral, Krliš, Šmerha.

  Rozhodčí: Wagner, Luczków – Votrubec, Ševic

  Diváci: 6282