Havlíčkův Brod – David Servis 7:0 (kon.) | Písek – Mor. Budějovice 3:4 (1:2 po s.n.) | Tábor – Pelhřimov 6:3 (kon.)
Klatovy – Nymburk 2:1 (1:2 po s.n.) | Žďár n/S – Kolín 3:2 (kon.) | Kobra – Sokolov 5:6 (po pr.)
Vrchlabí – Dvůr Králové n. L. 7:2 (kon.) | Trutnov – Bílina 0:0 (odl.) | Děčín – Řisuty 6:2 (kon.)
Nový Jičín – Opava 7:0 (kon.) | Kopřivnice – SHK Hodonín 2:8 (kon.) | Poruba 2011 – Šumperk 5:2 (kon.)
Jablonec n/N – Letňany 6:2 (kon.)
BK Havlíčkův Brod
7:0 (3:0, 2:0, 2:0)
HC David Servis Č. Budějovice
Středa 13.09.2017, 18:00 • ZS Kotlina • 2. liga skupina Střed (ČR) • 1. kolo

59:38
    Tomáš Semrád předložil puk Davidu Kozlíkovi, už se zdálo, že havlíčkobrodský útočník dostane puk do brány, Milan Dudáček ale zázračně kotouč udržel před brankovou čarou!

57:38
    Na druhé straně zase ujel Roman Šulčík, který mířil nad Novákovo rameno, domácí gólman byl v tomto souboji ovšem úspěšnější!

57:12
    Domácí předvedli krásnou kombinaci a Jakub Šuhaj mohl zakončovat do prázdné klece, ten ale puk netrefil ideálně!

54:59
    Havlíčkův Brod si zahraje další přesilovou hru, za hákování je vyloučen Roman Šulčík (DAS).

53:45
    Havlíčkův Brod právě vstřelil branku!
    Domácí využívají další přesilovou hru. Jiří Vašíček posunul puk na modré čáře pro TOMÁŠE SEMRÁDA, jenž se bez přípravy opřel do puku, který zapadl přesně k tyči nad gólmanův beton! Asistence: Jiří Vašíček, Patrik Přidal.

52:32
    Lukáš Sumerauer (DAS) je potrestán za sekání.

49:35
    Domácí nevyjdou ani ve třetí třetině střelecky naprázdno. Jakub Šuhaj mířil dopředu na ose hřiště a rozehrál puk na levý kruh, odkud se LUBOŠ VOŘÍŠEK střelou bez přípravy nemýlil! Asistence: Jakub Šuhaj, Kryštof Kulhánek.

43:52
    Jakub Volf (DAS) se v útočném pásmu provinil hákováním a nabízí Bruslařům přesilovou hru.

41:11
    Štěpán Hřebejk se zčista jasna objevil gólové šanci, když mohl kotouč kolem tyče zasunout za ležícího Nováka. Puk mu ale na chvíli utekl a domácí brankář překryl puk rukavicí!

37:13
    Hosté teď hráli v šesti, síly na ledě se tak vyrovnají. Menší trest odpyká Josef Žáček (DAS).

35:19
    Teď se budou ale domácí bránit, Ladislav Havlík (HBR) dostal menší trest za podražení.

33:44
    Tohle byla nádherná akce Tomáše Semráda! Domácí obránce zachytil puk u hrazení a střílenou přihrávkou přesně našel hůl PATRIKA PŘIDALA, který jen nastavením hokejky nasměřoval kotouč mezi Dudáčkovy betony! Asistence: Tomáš Semrád, Miroslav Třetina.

30:25
    Domácí ovšem dostávají další možnost, Jan Trummer (DAS) je vyloučen za krosček.

27:53
    Vojtěch Mrkvička (DAS) je potrestán za podražení, domácí si zahrají další přesilovou hru.

24:31
    Tak jsem to zakřikl. Lukáš Endál získal útočné pásmo, na levém kruhu si počkal na z druhé vlny najíždějícího TOMÁŠE SEMRÁDA, jenž z ideální pozice mezi kruh vyslal jedovatou střelu zápěstím, která se od tyče odrazila do sítě! Asistence: Lukáš Endál, Tomáš Ludvík.

18:42
    Bruslaři s první přesilovou hrou naložili nejlépe, jak mohli! David Vala nabil Kryštofu Kulhánkovi. Jeho tvrdou ránu Dudáček vyrazil betony, pohotovou dorážkou bekhendem se ovšem prosadil LUBOŠ VOŘÍŠEK! Asistence: Kryštof Kulhánek, David Vala.

17:09
    Patrik Zayml (DAS) se v útočném pásmu provinil držením protihráče a Bruslaři si zahrají první přesilovou hru.

14:03
    MIROSLAV TŘETINA se ke svému pokusu rozjel rozvážně, před brankářem naznačil pohyb rameny a poslal kotouč nad pravý beton Milana Dudáčka!

14:03
    Lukáš Endál poslal do úniku Miroslava Třetinu, ten byl ale zahákovaný Petrem Macháčkem a sudí nařídil trestní střílení!

11:09
    Bruslaři budou hrát znovu v oslabení, Miroslav Třetina (HBR) je vyloučen za vysokou hůl.

08:30
    Domácí se dopustili útočného faul. Po hákování Vladimíra Szilvy (HBR) se Havlíčkův Brod bude bránit ve čtyřech.

07:15
    Domácí útočník se čtyřiadvacítkou nemusí smutnit, dostal druhou šanci. Miroslav Třetina vybídl PATRIKA PŘIDALA k dalšímu úniku, který už končí gólem mezi Dudáčkovy betony! Asistence: Miroslav Třetina, Ladislav Havlík.

06:36
    Lukáš Endál nádhernou přihrávkou přes polovinu hřiště uvolnil Patrika Přidala, který jel sám na bránu! Snažil se po bekhendové kličce zakončit mezi Dudáčkovy betony, tam ale místo nenašel!

Milan Sochor

Branky a nahrávky: 8. Přidal (Třetina, Havlík), 15. Třetina (TS), 19. Voříšek (Kulhánek, Vala), 25. T. Semrád (Endál, Ludvík), 34. Přidal (T. Semrád, Třetina), 50. Voříšek (Šuhaj, Kulhánek), 54. T. Semrád (Vašíček, Přidal)

BK Havlíčkův Brod: Novák (Marek) – T. Semrád, Vašíček "A", Vala, Kulhánek, Balgalvis, Havlík, M. Kříž, M. Semrád – Endál, Třetina "C", Přidal – Šuhaj, Milfait "A", Voříšek – Pipek, Szilva, Kozlík – Kuchta, Ludvík, Chlubna
    HC David Servis Č. Budějovice: Dudáček (Spáčil) – Škopek, Žáček, Macháček, L. Kříž, Michal, Radoš, Babčuk, Svoboda – Šulčík "C", Ferebauer, Benda, Bílek, Trummer, Zayml, Mrkvička, Sumerauer, Hřebejk, Stodolovský, Volf

Rozhodčí: Filip Vrba – Pavel Mikšík, Roman Komínek