Ufa – N.Novgorod | 2:1 (kon.) | | | Kazaň – Čerepovec | 2:1 (kon.) | | | Nižněkamsk – Spartak Moskva | 2:1 (kon.) |
Soči – Riga | 5:1 (kon.) |
Mountfield HK – HC Litvínov | 3:2 (kon.) |
Olomouc – Warriors Brno | 3:0 (kon.) |
Havlíčkův Brod – Liberec | 2:5 (kon.) | | | Letňany – Mountfield HK | 3:4 (po pr.) | | | Jihlava – Č. Budějovice | 6:3 (kon.) |
PZ Kladno – HC Litvínov | 3:17 (kon.) | | | Warriors Brno – Vítkovice | 2:4 (kon.) | | | Vsetín – HK MD Šumperk | 2:5 (kon.) |
Pardubice – Kometa Brno | 5:6 (po pr.) | | | Technika Brno – Přerov | 0:5 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Žďár n/S | 7:6 (po pr.) |
Třemošná – Chomutov | 2:9 (kon.) | | | Sparta – HC Plzeň | 1:6 (kon.) | | | Ústí n/L – Slavia | 1:3 (kon.) |
Poruba – Havířov | 0:9 (kon.) | | | Zlín – Třinec | 4:1 (kon.) |
Nové Zámky – Orange 20 | 3:5 (kon.) |
Debrecen-Miskolc – Znojmo | 0:3 (kon.) |
konec
Salavat Julajev Ufa
2:1
(0:1, 0:0, 2:0)
Torpedo Nižnij Novgorod
57:23
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Arťom Fjodorov – 2 min., podražení).
|
|
51:50
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Andrej Jermakov – 2 min., držení protihráče).
|
|
43:17
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Jevgenij Bodrov – 2 min., vysoká hůl).
|
|
35:14
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Vjačeslav Soloduchin – 2 min., hákování).
|
|
33:43
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Denis Kuljaš – 2 min., hákování).
|
|
33:01
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Michajl Grigorev – 2 min., vysoká hůl).
|
|
27:44
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Viačeslav Kuljomin – 2 min., podražení).
|
|
21:01
|
Vyloučení v týmu Salavat Julajev Ufa (Igor Makarov – 2 min., podražení).
|
|
12:57
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (Kaspars Daugavinš – 2 min., sekání).
|
|
03:37
|
Vyloučení v týmu Torpedo Nižnij Novgorod (2 min. – příliš mnoho hráčů). Trest odpyká Denis Paršin.
|
Branky a nahrávky:
55. Kemppainen (Omark, Hartikainen), 57. Omark – 7. Sergijenko (Paršin, Galuzin)
Rozhodčí: Viktor Gašilov, Denis Naumov – Alexandr Zacharenkov, Ivan Sazonov
Diváci: 5705
Neproměněná penalta:
Salavat Julajev Ufa:
Scrivens (Karejev) – S. Garejev, Kuljaš (C), Larsen, Arzamascev, Panin, Loginov, Jelizarov, Petrišev – Lisin (A), J. Bodrov, I. Makarov – Omark, Kemppainen, Hartikainen – Kokarev, Zubov (A), Fjodorov – A. Lazarev, M. Majorov, Busarov – Soloduchin.
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Barancev, Kundrátek, Sergijenko, Grigorev, Jermakov, Šulenin, Fatkullin – A. Potapov, Gračov (A), M. Lazarev – Daugavinš, Dugin, Jeglič – Stoljarov (C), Galuzin (A), Paršin – Rasskazov, Mozer, V. Kuljomin – Verjajev.
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
Torpedo Nižnij Novgorod: Lisutin (S. Galimov) – Barancev, Kundrátek, Sergijenko, Grigorev, Jermakov, Šulenin, Fatkullin – A. Potapov, Gračov (A), M. Lazarev – Daugavinš, Dugin, Jeglič – Stoljarov (C), Galuzin (A), Paršin – Rasskazov, Mozer, V. Kuljomin – Verjajev.
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Viktor Gašilov, Denis Naumov – Alexandr Zacharenkov, Ivan Sazonov
Diváci: 5705
Martin Švejkar