Villarreal – Astana 3:1 (kon.) | Slavia – Maccabi Tel Aviv 1:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Skënderbeu 3:1 (kon.)
Young Boys – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Braga 1:2 (kon.) | Başakşehir – Ludogorec 0:0 (kon.)
Austria – AC Milán 1:5 (kon.) | Rijeka – AEK Atény 1:2 (kon.) | Atalanta BC – Everton 3:0 (kon.)
Apollon Limassol – Lyon 1:1 (kon.) | Zlín – Šeriff Tiraspol 0:0 (kon.) | Kodaň – Lok. Moskva 0:0 (kon.)
Beer Ševa – Lugano 2:1 (kon.) | FCSB – Plzeň 3:0 (kon.) | CZ Bělehrad – BATE 1:1 (kon.)
Marseille – Konyaspor 1:0 (kon.) | Guimarães – Salzburg 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Östersunds FK 0:2 (kon.)
Hertha – Ath. Bilbao 0:0 (kon.) | Waregem – Nice 1:5 (kon.) | Arnhem – Lazio 2:3 (kon.)
Vardar – Zenit 0:5 (kon.) | Real Sociedad – Rosenborg 4:0 (kon.) | Arsenal – Kolín nad Rýnem 3:1 (kon.)
Villarreal CF
3:1 (1:0)
FC Astana
Čtvrtek 14.09.2017, 19:00 • Estadio de la Cerámica (Villarreal) • Evropská liga • Skupina A
    Domácí Villarreal vyhrál 3:1

Je tu konec zápasu, který nakonec přinesl více vzruchu než se očekávalo. Domácí začali dobře a již od 16. minuty vedli 1:0. I ve zbytku prvního poločasu byli aktivnější a nic nenasvědčovalo tomu, že bychom měli vidět nějaké drama. Jenže do druhého poločasu vstoupili lépe hosté a odměnou jim byl gól Logviněnka po rohovém kopu. Domácí ale v rozhodující chvíli zabrali a díky dvěma slepeným gólům Bakamby a Čeryševa nakonec vyhráli 3:1! (20:53:06)

90+3

90+3
    Na začátku poslední minuty nastavení se faulu dopustil Šitov. Míč budou mít v závěru domácí.

90+1
    Druhý poločas se bude nastavovat o tři minuty.

90
    Střílenou přihrávku do vápna posílal Čeryšev, míč v pohodě lapil gólman Erić.

89
    Dalším faulujícím hráčem byl Enes Ünal, který nedovoleně zastavil Logviněnka.

88
    Mario Gaspar poslal k zemi Šomka a dostává žlutou kartu.

87
    Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Abzal Bejsebekov, přichází Aschat Tagybergen.

87
    Střídání v týmu Villarreal CF: ze hřiště odchází Samuel Castillejo, přichází Leonardo Suárez.

86
    Costa musí po ošetření mimo hrací plochu, domácí teď hrají jen v deseti.

85
    Na trávníku zůstal ležet s bolestivou grimasou Jaume Costa, hra je přerušena a na trávník spěchají lékaři domácího týmu.

83
    Střídání v týmu FC Astana: ze hřiště odchází Serikžan Mužikov, přichází Igor Šitov.

82
    Až do zakončení se na levé straně dostal Ünal, gólman Erić musel jeho ránu vyrážet.

81
    Do konce zápasu chybí něco přes deset minut a vypadá to, jako by hosté trochu rezignovali.

79
    Ještě před pár minutami to vypadalo, že budou hosté sahat po výhře. Nyní je ale již vše jinak a domácí dnešní zápas patrně zvládnou za tři body.
    77. Denis ČERYŠEV - 3:1

77
    Villarreal právě vstřelil branku!
    Rodrigo Hernández měl na pravé straně hřiště hodně prostoru. Míč poslal do vápna, kam si nabíhal nehlídaný DENIS ČERYŠEV, který tři minuty po svém příchodu na hřiště zvyšuje na 3:1!
    75. Cédric BAKAMBU - 2:1

Petr Bílek

Branky: 16. N. Sansone (J. Costa), 75. Bakambu, 77. Čeryšev (Hernández) – 68. Logviněnko (Twumasi)

Karty:   88. M. Gaspar (VLR) – 57. Logviněnko (ATN), 71. Aničić (ATN)

Držení míče: 54 % : 46 %.
    Střely na branku: 6:5. Střely mimo: 4:7. Rohy: 3:6. Ofsajdy: 2:3. Fauly: 6:16.
    Villarreal CF: Barbosa – M. Gaspar, Bonera, Semedo, J. Costa – Castillejo (87. Leo Suárez), Hernández, Trigueros, Fornals (74. Čeryšev) – Ünal, N. Sansone (70. Bakambu).
    Náhradníci: Cantero – Álvaro González, Čeryšev, Bacca, Bakambu, Antonio Rukavina, Leo Suárez.

FC Astana: Erić – Postnikov, Logviněnko, Aničić, Šomko – Bejsebekov (87. Tagybergen), Majeuski, Grahovać, Mužikov (83. Šitov) – Twumasi – Murtazajev (67. Tomasov).
    Náhradníci: Mokin, Dujsen – Šitov, Tomasov, Tagybergen, Šajchov, Malij.

Rozhodčí: Jovanović – Stojković, Mihajlović