Villarreal – Astana 3:1 (kon.) | Slavia – Maccabi Tel-Aviv 1:0 (kon.) | Dynamo Kyjev – Skënderbeu 3:1 (kon.)
Young Boys – Partizan Bělehrad 1:1 (kon.) | Hoffenheim – Braga 1:2 (kon.) | Başakşehir – Ludogorec 0:0 (kon.)
Austria – AC Milán 1:5 (kon.) | Rijeka – AEK Atény 1:2 (kon.) | Atalanta BC – Everton 3:0 (kon.)
Apollon Limassol – Lyon 1:1 (kon.) | Zlín – Šeriff Tiraspol 0:0 (kon.) | Kodaň – Lok. Moskva 0:0 (kon.)
Beer Ševa – Lugano 2:1 (kon.) | FCSB – Plzeň 3:0 (kon.) | CZ Bělehrad – BATE 1:1 (kon.)
Marseille – Konyaspor 1:0 (kon.) | Guimarães – Salzburg 1:1 (kon.) | Zorja Luhansk – Östersunds FK 0:2 (kon.)
Hertha – Ath. Bilbao 0:0 (kon.) | Waregem – Nice 1:5 (kon.) | Arnhem – Lazio 2:3 (kon.)
Vardar – Zenit 0:5 (kon.) | Real Sociedad – Rosenborg 4:0 (kon.) | Arsenal – Kolín nad Rýnem 3:1 (kon.)
HNK Rijeka
1:2 (1:1)
AEK Atény
Čtvrtek 14.09.2017, 19:00 • Stadion HNK Rijeka, Rijeka • Evropská liga • Skupina D

Z mé strany je to už pro tento zápas vše, příjemný zbytek dne, třeba ve společnosti Evropské ligy, přeje Petr Sumbal. (20:54:48)

Statistiky utkání

Držení míče: 53 % : 47 %.
    Střely na branku: 2:5. Střely mimo: 4:3. Rohy: 6:3. Ofsajdy: 1:2. Fauly: 19:14.

Je konec, slavit může řecké mužstvo. Atény možná nepřijely do Chorvatska v roli favorita, ale nakonec jsou to ony, které se radují ze tří bodů. První půle ještě skončila nerozhodně 1:1, rozhodnutí přišlo až ve druhém poločase. V tom se krásně z přímého kopu trefil Lazaros Christodulopulos a zařídil tak vítězství svého týmu. Rijeka se sice pokoušela vyrovnat, ale žádnou vyloženou šanci si nevypracovala.

90+4

90+4
    Gorgon hledal jednoho ze svých spoluhráčů ve vápně, ale neoslovil jej přesnou přihrávkou.

90+3
    Atény jsou už ale znovu s míčem na polovině Rijeky a ta se musí bránit místo toho, aby se pokusila vyrovnat.

90+3
    Jenže následovala přihrávka do ofsajdu a rozehrávat bude Rijeka.

90+2
    Mantalos drží míč co nejdál od vlastní branky. Takticky to dělá dobře.

90+2
    Rijeka to zkouší pomocí dlouhých nákopů, ale ty zatím nepřináší ovoce.

90+1
    Nastavovat se budou čtyři minuty.

90
    Marko Vešović byl faulován a Rijeka tak dostane znovu šanci zaútočit.

89
    Bradarićův centr byl přetažený a nepřesný, takže znovu tlak Rijeky nachvíli ustane.

89
    Výkop má ale Giannis Anestis a ten rozhodně nebude s rozehrávkou spěchat.

88
    Rijeka už má jen dvě minuty plus nějaké nastavení na to, aby dokázala získat alespoň bod.

86
    Sergio Araujo šel do míče nesmyslně nebezpečným skluzem a dostává žlutou kartu.

86
    Střídání v týmu AEK Atény FC: ze hřiště odchází Marko Livaja, přichází Sergio Araujo.

85
    Ke střele se dostal zhruba z penaltového puntíku Acosty, ale vysoko přestřelil.

84
    Do šesti obránců Rijeky se pustili pouze dva útočníci Atén hodně nebojácně. Dostali se daleko, ale ke střele nakonec ne.