MFK Vyškov
1:3 (0:2)
1. SK Prostějov
Pátek 15.09.2017, 16:30 • MFK Vyškov • Moravskoslezská fotbalová liga • 7. kolo

Prostějov naprosto v poklidu vyhrál 3:1 nad Vyškovem, kterému stále patří druhé místo v tabulce. To je od nás vše, děkuji za pozornost a těším se na vás u dalších online přenosů! Karel Milec (18:19:04)

90
    90. Jan KOUDELKA - 1:3

90
    MFK Vyškov právě vstřelil branku!
    Výstavní branka JANA KOUDELKY! Dabič prošel mezi čtyřmi protivníky, následně míč posunul na Jana Koudelku, který nádhernou ranou trefil šibenici prostějovské branky!

87
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Langer, přichází Petrovič.

85
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Němeček, přichází Mica.

83
    Koudelka zahrával volný přímý kop domácích, ovšem střela placírkou končí nad brankou Jíchy.

81
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Schuster, přichází Zapletal.

81
    Hapal vypálil dalekonosnou střelu mimo tři tyče, tenhle pokus neměl šanci obstát.

80
    Prostějov nechce dopustit žádnou komplikace a nepouští Vyškov na svou polovinu.

78
    Střídání v týmu 1. SK Prostějov: ze hřiště odchází Sečkář, přichází Hirsch.

77
    Obrovská chyba Božoviče, který špatnou malou domů vyslal Karla Kroupa přímo tváří tvář proti Kollárovi, prostějovský střelec ale jako by se akce zalekl nedokázal vypálit přesně, takže Kollár si s jeho pokusem věděl rady.

76
    Koudelka se dokázal uvolnit před vápnem, když dostal nádhernou přihrávku od Studeného, následně Koudelka vypálil a Filip Jícha si musel připsat první zákrok utkání!

75
    Žlutou kartu dostává Filip Studený (MFK Vyškov).

73
    Vyškov se zabydlel na útočné polovině, ale zatím z toho jsou pouze centry do neznáma, které nenachází vyškovské hráče.

70
    Žlutou kartu dostává Pančochář (1. SK Prostějov), který zastavil na půlicí čáře rodící se protiútok Vyškova.

69
    Domácí zahrávali rohový kop, centr ve vápně našel Cvijoviče, který z první vypálil na bránu, ovšem na malém vápně skvěle hlavou zasáhl jeden z hostujících obránců, který tak zažehnal veškeré nebezpečí!

68
    Vyškov rozehrál rohový kop na krátko, Dabič prošel do vápna, kde následně spadl na zem a žádal pokutový kop, ovšem rozhodčí správně viděl, že to byl čistý zákrok.

67
    Domácí budou zahrávat rohový kop.

65
    Je za námi šedesát pět minut utkání a Filip Jícha stále čeká na střelecký pokus domácích, který zamíří mezi tři tyče.

63
    Hosté centrovali do vápna z pravé strany, ve vápně míč proletěl těsně před Kollárem, ovšem žádný z hostů, který dobíhal tento střílený centr, nedokázal usměrnit míč do branky.

61
    Do konce zápasu nám zbývá zhruba půl hodinka, Prostějov si v poklidu kráčí pro důležité tři body!
    59. Karel KROUPA - 0:3

59
    Prostějov právě vstřelil branku!
    A z následného rohového kopu to máme 3:0 pro Prostějov! Na malém vápně byl zcela osamocený KAREL KROUPA, který přesnou hlavičkou překonal Kollára.

58
    Domácí si málem dali vlastní branku, hlavička Němečka zamířila jen těsně vedle branky Kollára!

56
    Prostějov měl k dispozici přímý volný kop, Prostějov ve vápně hledal kapitána Karla Kroupu, ovšem nad tím se zjevil brankář Kollár, který si míč sebral pro sebe.

54
    MFK Vyškov vstoupil do druhé poločasu velmi aktivně a snaží se rychle něco vymyslet na obranu Prostějova, ovšem ta zatím zátěžovým testem prochází velmi dobře.

52
    Následný centr nebyl příliš povedený, obrana Prostějova se v poklidu ubránila.

51
    Žlutou kartu dostává Aleš Rus (1. SK Prostějov), který fauloval na levé straně hřiště v blízkosti vápna.

50
    V padesáté minutě domácí zahrávali přímý volný kop, který si vzal na starost Srb Dabič, ale střela se mu nepovedla a končí vysoko nad.

48
    Filip Studený mohl snížit na 1:2 hned ve 48. minutě, když se k němu dostal centr na hranici vápna, Studený neváhal a okamžitě vypálil, ovšem trefil pouze tyč prostějovské branky!

46
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Novotný, přichází Rapouch.

46

Druhý poločas začne zhruba v 17:33.

Máme za sebou první poločas, ve kterém se domácí Vyškov téměř k ničemu nedostal, ovšem za to Prostějov se dokázal dvakrát prosadit a vede 2:0!

45+1

44
    Na druhé straně mohl snížit Vyškov, ale nebylo z toho nic, než jen závar v pokutovém území, který zažehnal odkopnutím kapitán Karel Kroupa.
    42. Neuznaná branka Prostějova

42
    Prostějovští se radovali ze třetí branky v utkání, ovšem brankovou radost hostů zhatil zdvižený praporek asistenta rozhodčího!

42
    Další nebezpečný přímý volný kop pro Prostějov, od branky je to zhruba dvacet metrů!

41
    Schuster je zpět na nohou a hra může pokračovat!

40
    Na zemi zůstal ležet Schuster, který bude potřebovat ošetření!

38
    Střídání v týmu MFK Vyškov: ze hřiště odchází Matocha, přichází Dabič.

38
    Prostějov zahrával další standardní situaci, ovšem ta nebyl tolik nebezpečná jako ta předchozí.

37
    Vyškov je opařený dvoubrankovým mankem, nezlepšil to ani Krejčí, který průnikovou přihrávkou nenašel vůbec nikoho, míč je v zámezí.
    35. Aleš RUS - 0:2

35
    Krásný centr Zdeňka Fládra, který na zadní tyči našel neomylně ALEŠE RUSE, který svou hlavičkou za přispění tyče zvýšil na 2:0 pro Prostějov!

33
    Fládr zahrával přímý volný kop z nebezpečné pozice, ovšem střela mu nesedla a letěla vysoko nad.

32
    Žlutou kartu dostává Jaroslav Krejčí (MFK Vyškov).

30
    Omlouvám se za výpadek, který byl způsoben technickými problémy, nyní již bude probíhat podrobný online přenos.
    12. Karel KROUPA - 0:1

12
    Autorem branky je KAREL KROUPA.

1

MFK Vyškov: Kollár – Studený, Božovič, Matocha, Koudelka, Lahodný, Cvijovič, Krejčí, Jeřábek (C), Novotný, Němeček
    Náhradníci: Klimeš – Praks, Rapouch, Mica, Dabič

1. SK Prostějov: Jícha – Kroupa (C), Hapal, Sečkář, Pančochář, Machynek, Fládr, Rus, Schuster, Langer, Sus
    Náhradníci: Neoral – Hirsch, Zapletal, Petrovič, Píchal, Marčík

Rozhodčí: Duda – Mojžíš, Mankovecký.

Prostějovu zatím patří páté místo, Prostějov má zatím nejlepší obranu v lize, za dosavadních šest kol obdržel Prostějov zatím jen pět branek!

Vyškov zahájil sezónu výtečně a zatím mu patří výborné druhé místo! Má stejně bodů jako první Velké Meziříčí, ovšem skóre zatím hovoří proti Vyškovu. Vyškov se pyšní druhým nejlepší útokem v lize! Střelecky Vyškov táhne Koudelka s Matochou.

Vítám vás u zápasu MSFL, ve kterém MFK Vyškov přivítá 1. SK Prostějov, výkop je od 16:30, tak si ji nenechte ujit.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 16:30.