Třinec – Vítkovice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 4:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 0:4 (kon.)
Chomutov – Jihlava 4:3 (po pr.) | Mountfield HK – Plzeň 4:3 (po pr.) | Olomouc – Liberec 3:0 (kon.)
Mountfield HK
4:3 (0:1, 2:1, 1:1 - 1:0)
HC Škoda Plzeň
Pátek 15.09.2017, 18:00 • ČPP Aréna • Tipsport extraliga • 4. kolo

S pohledem na domácí mužstvo, které si užívá děkovačku se svými fanoušky, se s vámi dnes loučím. Přeji příjemný zbytek dne a u dalších hokejových online přenosů se těším na shledanou! (20:35:34)

Nejlepšími hráči dnešního zápasu byli zvoleni Dominik Kubalík (Plzeň) a Petr Koukal (Hradec).

Střely na branku v prodloužení (celkem):

Hradec Králové – 4 (28)
    Plzeň – 2 (32)

Vyrovnaný a napínavý duel dospěl ke svému konci. Plzeň se v něm dvakrát dostala do jednobrankového vedení, Hradec ale pokaždé dokázal srovnat krok. Následně se aktivní domácí dostali do vedení, to jim ale před třetí sirénou v přesilovce sebrali Západočeši. A tak utkání dospělo až do prodloužení, v němž o hradeckém vítězství rozhodl Andris Džerinš.

63:29 Andris DŽERINŠ - 4:3
    Zdroj: Hokejka TV

63:29
    Hradec právě vstřelil branku!
    Je konec! Východočeši střílí branku a získávají první výhru v sezóně! Střeleckou úlohu vzal na sebe ANDRIS DŽERINŠ, který se protáhl kolem levého mantinelu před bránícího hráče, sebral kotouč a rychlou švihovkou ukončil dnešní klání – 4:3p. Asistence: Richard Jarůšek, Blaž Gregorc.

63:29
    A na druhé straně si úspěšný zákrok proti střele a následné dorážce připsal Jakub Sedláček.

62:48
    Petr Koukal udělal v útočném pásmu oblouk a pak skončil zakončit na bližší tyč, tam byl ale přilepen Svoboda.

62:38
    Trojice indiánů se nedohodla na rozehrávce a puk doputoval na zakázané uvolnění.

61:50
    Bedřich Köhler využil své postavy a ubránil za brankou hostů kotouč. Následně se přesunul do brankoviště, kde neúspěšně tečoval nahození od levého mantinelu.

61:08
    Střelu Milana Gulaše odrazil Sedláček betony do vzduchu a kotouč jen tak tak přeplachtil horní tyč!

60:33
    Stále jsou v držení puku Východočeši, stále se ale nedostali ke střele. Na ledě už jsou druhé útočné trojice.

60:05
    Úvodní buly ovládli Hradečtí, kterým se ale nepovedlo jít hned do útoku, a tak museli zacouvat.

60:01

Střely na branku ve 3. třetině (celkem):

Hradec Králové – 11 (24)
    Plzeň – 5 (30)

Nedočkáme, siréna totiž oznámila konec základní hrací doby! Hradec ve třetí třetině dokonal obrat a ještě pět minut před koncem periody vedl 3:2 Plzni se ale povedlo pohlednou akcí v přesilovce vyrovnat. Zápas tak bude po krátké pauze pokračovat pětiminutovým prodloužením tři na tři. Mountfield sice ještě nemá jistu první sezónní výhru, první bod ale na jeho kontě zcela jistě přistane. Oproti tomu Plzeň se bude rvát o třetí výhru.

Který z týmů vyhraje prodloužení?

Tipovat můžete do začátku prodloužení.

60:00

Klára Petrásková

Branky a nahrávky: 30. Cibulskis (Jaroslav Bednář, Gregorc), 40. Kukumberg (Vopelka), 44. Koukal (Zigo, Jarůšek), 64. Džerinš (Jarůšek, Gregorc) – 7. Hollweg (D. Sklenička, Preisinger), 33. D. Kubalík, 56. D. Kubalík (Stach, Gulaš)

Mountfield HK: J. Sedláček (J. Pavelka) – Cibulskis, Gregorc, F. Pavlík, Graňák, Pláněk, Vydarený, Rosandić – Jaroslav Bednář (C), Džerinš, Šimánek – Jarůšek, Koukal (A), Zigo – Köhler (A), Kukumberg, Vopelka – J. Dvořák, Miškář, Čáp.
    HC Škoda Plzeň: M. Svoboda (Hylák) – P. Kadlec (C), Pulpán, Čerešňák, D. Sklenička, Jones, Moravčík, Kvasnička – Gulaš (A), Mertl, Schleiss – Straka, Stach, D. Kubalík – Kratěna, Kracík, Kindl – Hollweg (A), Preisinger, Kodýtek.

Rozhodčí: Bejček, Pešina – Ondráček, Špůr