Třinec – Vítkovice 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Pardubice 4:2 (kon.) | Zlín – Kometa Brno 0:4 (kon.)
Chomutov – Jihlava 4:3 (po pr.) | Mountfield HK – Plzeň 4:3 (po pr.) | Olomouc – Liberec 3:0 (kon.)
konec
Aukro Berani Zlín
0:4 (0:0, 0:3, 0:1)
HC Kometa Brno
Pátek 15.09.2017, 17:30Tipsport extraliga (ČR) • 4. kolo
Předzápasové kurzy: 3.37 4.65 1.85
Partner:
  50:08 Tomáš VINCOUR - 0:4
  Zdroj: Hokejka TV
   
  50:08
  Kometa právě vstřelila branku!
  To byla smůla pro Libora Kašíka! TOMÁŠ VINCOUR měl dobrou šanci, se kterou si ale Kašík ještě poradil. Pak byl ale dezorientovaný a myslel si, že má kotouč schovaný pod sebou, čehož využil právě Vincour, na kterého čekala téměř otevřená brána. Bez asistence.
  38:18 Hynek ZOHORNA - 0:3
  Zdroj: Hokejka TV
   
  38:18
  Kometa právě vstřelila branku!
  Tak tohle je pro Zlín velmi nepříjemné! Druhý gól do šatny přidává HYNEK ZOHORNA, který využil příznivého odrazu od Kašíkových betonů přímo na jeho hůl. Z jasné pozice se poté Hynek Zohorna nemýlil. Asistence: Michal Gulaši.
  37:13 Martin ERAT - 0:2
  Zdroj: Hokejka TV
   
  37:13
  Kometa právě vstřelila branku!
  Tak tohle bylo nádherně trefené z hole MARTINA ERATA! Po střele Vincoura se kotouč odrazil právě na Martina Erata, který nekompromisní pumelicí do horních pater Kašíkovy branky nedal zlínskému brankáři příliš šancí na zásah- Asistence: Tomáš Vincour, Tomáš Svoboda.
  23:47 Alexandre MALLET - 0:1
  Zdroj: Hokejka TV
   
  23:47
  Kometa právě vstřelila branku!
  První branka v utkání jde nakonec na stranu hostující Komety Brno! Kanadský útočník ALEXANDRE MALLET dostal dobrou přihrávku od Vojtěcha Němce do jasné pozice. Mallet se z této pozice nemohl zmýlit. Asistence: Vojtěch Němec, Hynek Zohorna

  Ivo Raiskub

  Adam Pavlíček

  Branky a nahrávky: 24. Mallet (V. Němec, H. Zohorna), 38. M. Erat (Vincour, T. Svoboda), 39. H. Zohorna (Gulaši), 51. Vincour


  Aukro Berani Zlín: Kašík – Matějíček, Řezníček, Freibergs, Ferenc, Žižka, Padrnos, O. Horák – O. Veselý, P. Sedláček, Rihards Bukarts – Kubiš, Honejsek, Roberts Bukarts – Šťastný, Popelka, Okál – Klhůfek, J. Ondráček, M. Kratochvíl.
  HC Kometa Brno: Vejmelka – J. Krejčík, O. Němec, Gulaši, Štencel, Bartejs, Malec, F. Král – T. Svoboda, Hruška, M. Erat – Zaťovič, Nahodil, Vincour – Mallet, V. Němec, H. Zohorna – Haščák, J. Káňa, Dočekal.