Třinec – Interobal Plzeň 2:4 (kon.) | Gamaspol Jeseník – Svarog Teplice 1:3 (kon.) | Vysoké Mýto – Olympik Mělník 5:1 (kon.)
Sparta – Slavia 5:3 (kon.) | Litoměřice – Česká Lípa 3:3 (kon.)
Gardenline Litoměřice
3:3 (1:1)
FC Démoni Česká Lípa
Pátek 15.09.2017, 20:30 • Sportovní hala Chemik, Lovosice • 1. Futsal liga • 3. kolo

To je ode mě pro dnešek z tohoto zápasu s konstatováním remízy vše. Děkuji za pozornost a přeji příjemný zbytek dnešního večera. Těším se na Vás zase u nějakého dalšího textového online přenosu, na počtenou! (21:54:12)

Ve druhém poločase se dostali během prvních čtyř minut do vedení 3:1 Démoni a s domácími to nevypadalo vůbec dobře. Jenže velmi brzy dokázali vstřelit kontaktní branku a ve 33. minutě dokonce vyrovnat. I nadále se hrál ve druhé půli zlepšený futsal na obou stranách, i tak ale měli herní převahu Litoměřičtí. Ti sice obstřelovali i nadále bránu České Lípy ze všech stran, žádná branka už ale vstřelena nebyla a zápas tak dospěl do remízového konce v poměru 3:3.

39:55
    Démoni zakopli míč do zámezí. Poslední šance domácích na skórování.

39:45
    Hrdý rozvlnil pouze boční stranu hostující sítě.

39:00
    Probíhá poslední minuta zápasu.

38:14
    Domácí se sice dostali do nesnází, ale dokázali získat míč znovu zpět do svého držení.

37:13
    Hrdý se dostal do veliké šance, ale zakončením nastřelil u tyče číhajícího Zapletala!

36:43
    Zapletal z rohu hledal stříleným centrem před bránou Hrdého. Ten ale sklonil hlavu a míč proletěl pouze kolem brankové čáry.

36:20
    Litoměřice znovu zkouší štěstí v pěti hráčích v poli.

35:44
    Na hrací ploše se málem srazil s Gracianem vlastní hráč, držící míč. Zapletal se ale s míčem konec konců dokázal dostat do bezpečného místa.

35:03
    Domácí se připravili o možnost zakončit sami, když přihrávka Vagnaa směřovala na paty Tichého, který už svůj pohyb nestačil přibrzdit.

34:19
    Kirov se snažil o založení rychlého protiútoku, Rott ovšem nedokázal zachytit rychlou přihrávku na hrací ploše.

33:52
    Tichý se jako jediný odhodlal ke střele, které ale scházela razance i přesnost.

32:47
    Domácí jsou stále při chuti a obraně České Lípy nedávají oddych. Pokud o rychlý protiútok Démonů skončil vytečovaném míči mimo hrací plochu.

32:05
    Gardenline Litoměřice právě vstřelil branku!
    Domácí při hráčském přečíslení přeci jen skórují. VAGNAO se z ostrého úhlu sice snažil o přihrávku, míč ale prošel Kirovovi mezi nohama za jeho záda. Pro všechny přítomné ale bylo překvapením, že míč dostal takovou faleš, že se stočil do brány. Asistence: Graciano.

31:00
    Litoměřičtí hrají power-play, tedy hrají bez brankáře.

30:24
    Zapletal nenápadnou akcí dostal míč až na útočnou polovinu. Jeho zakončení skončilo na tyči, aniž by Kirov na tuto střelu jakkoli zareagoval. Domácí dnes nemají potřebné štěstí.

29:45
    Fichtner sice dokázal vyhrát všechny 3 osobní souboje se soupeřem při přetahované o míč, ale jeho následná přihrávka směřovala pouze do prostoru zámezí.

Josef Cestr

Branky: 3. Hrdý (Kovács), 25. Kovács (Graciano), 33. Vagnao (Graciano) – 11. Bejda (Havrda), 22. Havrda, 24. Havrda

Karty:   10. Matheus (GRD), 22. Vagnao (GRD)

Gardenline Litoměřice: Mareš (24. Vavrek) – Matheus, Zapletal, Hrdý, Totó, Kovács (C), Kubelka, Vagnao, Krok, Macháček, Tichý, Graciano.
    FC Démoni Česká Lípa: Kirov (Sochůrek) – Bejda (C), Bažant, Žampa, Švec, Havrda, Fichtner, Rott, Havlásek, Bialek, Kotek.

Rozhodčí: Kresta, Šmíd.
    Delegát: Švagr