Třinec – Vítkovice | 3:2 (kon.) | | | Mladá Boleslav – Pardubice | 4:2 (kon.) | | | Zlín – Kometa Brno | 0:4 (kon.) |
Chomutov – Jihlava | 4:3 (po pr.) | | | Mountfield HK – Plzeň | 4:3 (po pr.) | | | Olomouc – Liberec | 3:0 (kon.) |
Chabarovsk – HC Slovan | 2:3 (kon.) | | | Vladivostok – CSKA Moskva | 3:1 (kon.) | | | Kunlun – Viťaz | 2:0 (kon.) |
Barys – Novosibirsk | 1:3 (kon.) | | | Jaroslavl – Čeljabinsk | 3:1 (kon.) | | | Minsk – Jekatěrinburg | 1:3 (kon.) |
Dynamo Moskva – Toljatti | 3:2 (kon.) | | | Petrohrad – Magnitogorsk | 4:3 (po pr.) |
EC-KAC – Znojmo | 3:1 (kon.) |
Olomouc – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) | | | Zlín – Liberec | 4:2 (kon.) | | | Pardubice – Chomutov | 3:2 (1:0 po s.n.) |
Vítkovice – Třinec | 7:5 (kon.) | | | Kometa Brno – Slavia | 3:7 (kon.) | | | HC Plzeň – K. Vary | 4:1 (kon.) |
Jihlava – Sparta | 3:1 (kon.) | | | Č. Budějovice – Kladno | 6:2 (kon.) |
Mladá Boleslav – Letňany | 1:2 (1:3 po s.n.) | | | Kladno – HC Litvínov | 5:4 (po pr.) | | | Salzburg – Kometa Brno | 7:1 (kon.) |
Vítkovice – Třinec | 8:1 (kon.) | | | K. Vary – HC Plzeň | 2:0 (kon.) | | | Slavia – Liberec | 5:4 (2:1 po s.n.) |
Pardubice – Č. Budějovice | 3:1 (kon.) | | | Havlíčkův Brod – Žďár n/S | 2:4 (kon.) | | | Havířov – Vsetín | 3:2 (kon.) |
Trenčín – Banská Bystrica | 3:2 (po pr.) | | | Košice – Poprad | 5:2 (kon.) | | | Zvolen – Detva | 5:4 (kon.) |
Žilina – Nitra | 10:4 (kon.) | | | Nové Zámky – Lipt. Mikuláš | 0:3 (kon.) |
Trnava – Nové Zámky B | 3:5 (kon.) | | | Spišská N. Ves – Bratislava Capitals | 7:1 (kon.) | | | Michalovce – Skalica | 3:2 (kon.) |
Prešov – Dubnica | 2:3 (kon.) | | | Pov. Bystrica – Topoľčany | 4:5 (kon.) |
konec
HC Olomouc
3:5
(1:1, 0:2, 2:2)
BK Mladá Boleslav
57:57
|
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Pawliczek – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
37:58
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Smutný – 2 min. + 10 min. osobní trest).
|
|
28:07
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Macuh – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
20:40
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Podlaha – 2 min., vysoká hůl).
|
|
03:56
|
Vyloučení v týmu BK Mladá Boleslav (Foerster – 2 min., držení protihráče).
|
|
02:55
|
Vyloučení v týmu HC Olomouc (Beutl – 2 min.).
|
Branky a nahrávky:
16. Beier (Beutl, Spálovský), 47. Rutar (Kuba, Husták), 60. Palička (Podlaha) – 4. Uřídil (Straka, Pawliczek), 36. Chujac (Flynn), 36. Dvořák (Chujac, Pawliczek), 46. Straka, 60. Pawliczek (Horský, Křížek)
Rozhodčí: Přikryl – Lukš, Zedník
Diváci: 52
Neproměněná penalta:
HC Olomouc:
Matoušek (Ovčaři) – Szturc, Rutar, Murla, Spálovský, Holiš, Smutný, Beutl, Jelínek – Janků, Husták, Říčka, Hajšman, Palička, Podlaha, Beier, Macuh, Marek "C", Tomaník, Pěcha, Kuba
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav: Marek (Dusil) – Linhart, Uřidil, Chujac, Klikorka, Kuchař, Šanko, Horský, Nepokoj – Foerster, Kerda, Straka, Tóth, Krejčík "C", Flynn, Křížek, Jindra, Grim, Pawliczek, Dvořák
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
BK Mladá Boleslav: Marek (Dusil) – Linhart, Uřidil, Chujac, Klikorka, Kuchař, Šanko, Horský, Nepokoj – Foerster, Kerda, Straka, Tóth, Krejčík "C", Flynn, Křížek, Jindra, Grim, Pawliczek, Dvořák
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Přikryl – Lukš, Zedník
Diváci: 52
Jiří Horák