Mladá Boleslav – Letňany 1:2 (1:3 po s.n.) | Kladno – HC Litvínov 5:4 (po pr.) | Salzburg – Kometa Brno 7:1 (kon.)
Vítkovice – Třinec 8:1 (kon.) | K. Vary – HC Plzeň 2:0 (kon.) | Slavia – Liberec 5:4 (2:1 po s.n.)
Pardubice – Č. Budějovice 3:1 (kon.) | Havlíčkův Brod – Žďár n/S 2:4 (kon.) | Havířov – Vsetín 3:2 (kon.)
po s.n. (1:3)
BK Mladá Boleslav
1:2 (0:0, 1:1, 0:0 - 0:0)
HC Letci Letňany
Pátek 15.09.2017, 15:00 • ŠKOENERGO Aréna - malá hala • Extraliga staršího dorostu • Skupina B

V samostatných nájezdech zvítězil tým HC Letci Letňany.
    Rozhodující nájezd byl první proměněné z hole ERIKA HLINKY.

56:36
    Menší trest za krosčekování samostatně ujíždějícího hostujícího hráče dostal Václav Imlauf (MBL). Domácí mohou být rádi, že hlavní rozhodčí Folk neodpískal trestné střílení.

54:36
    Dvě minuty za sekání dostal Jaroslav Srbek (LET). Využijí domácí přesilovou hru?

52:29
    Po střele Mikuláše Hovorky si sjel k dorážce ještě Michael Schulz, jenže ani jemu se nepodařilo vstřelit druhý gól.

48:53
    Menší trest pro Bruslařský klub. Na dvě minuty odjel na trestnou lavici za krosček Michael Schulz (MBL).

46:35
    Osobní desetiminutový trest za nesportovní chování obdržel Martin Schönbauer (LET). Trenér Letňan sice hlasitě protestoval, ale názor rozhodčího nezměnil.

43:26
    Menší trest na hostující straně. Za podražení dostal dvě minuty Jaroslav Srbek (LET)

31:42
    Dvouminutový trest za vysokou hůl dostal Miroslav Vasilev (MBL).

30:39
    Mladá Boleslav vstřelila branku. Domácím se přeci jen podařilo prosadit. Zpoza brány dostali Středočeši kotouč a k tyči ho nasměroval VÁCLAV IMLAUF. Asistence: Michal Čermák.

25:14
    Letňany právě vstřelily branku!
    TOMÁŠ SEARLE zaznamenal výborné střídání a za svou aktivitu byl odměněn. Najel si do levého kruhu a kotouč poslal přímo do levého horního rohu. Bez asistence.

16:31
    Další velká neproměněná šance Davida Dobši. Ten mohl dorazit odražený kotouč do prázdné brány, jenže mu střela vůbec nesedla.

14:53
    Menší trest za hákování obdržel Martin Schönbauer (LET). Dočkáme se úvodního gólu?

11:57
    Utkání sleduje 80 diváků.

10:24
    Pro změnu trest pro domácího hráče. Dvě minuty za držení protihráče obdržel Jan Červenka (MBL)

09:39
    Dvě minuty za vražení na hrazení inkasoval Erik Hlinka (LET)

06:29
    Letňany dostaly další trest. Za faul kolenem dostal trest David Kalina (LET). Rozhodčí se radili o trestu, zatímco na ně hulákali diváci. To se jim nelíbilo a z ledu diváky okřikli. Následně však vyloučili na dvě minuty za nesportovní chování ještě Matěje Jelínka (MBL). To se nelíbilo zejména střídačce Letňan, ale i místním divákům. V malé hale planou hned od začátku emoce.

05:18
    David Dobša se dral do brány a byl zastaven na hranici pravidel, ale nepískalo se. O chvíli později však už hlavní rozhodčí Folk vyloučil za podražení na dvě minuty Erik Hlinka (LET). Trenér Letňan hráče ještě doslova seřval, Pražané zatím dělají chyby zejména v obraně.