Pardubice – Znojmo 0:1 (kon.) | Třinec – Opava 3:3 (kon.) | Příbram – Olympia Radotín 1:3 (kon.)
Táborsko – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Hr. Králové 1:1 (kon.)
FK Příbram
1:3 (0:1)
FK Olympia Radotín
Sobota 16.09.2017, 16:30 • Energon Aréna, Příbram • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 8. kolo

76
    Olympia právě vstřelila branku!
    Autorem branky je ERIK LIENER. Krásný volný přímý kop, který zapadl za záda brankáře Boháče, který se musí poněkud červenat. Toto již pro domácí nevypadá vůbec dobře.

69
    Příbram právě vstřelila branku!
    Autorem branky z pokutového kopu je RUDOLF SKÁCEL. Sám faulovaný se postavil k pokutovému kopu a střelou po levé ruce brankáře snižuje stav utkání.

47
    Autorem branky je BERNARDO FRIZONI. Stejně jako skončil poločas první tak začal poločas druhý. Hosté se dostali do velké šance, když se k odraženému míči dostal Frizoni a pohodlně skóroval do prázdné branky

45
    Autorem branky je ONDŘEJ RUML, který si naskočil na centrovaný míč Miroslava Vernerea a dokázal hlavou přehodit vyběhnuvšího brankáře Boháče.Pro Příbram je toto hořká pilulka před koncem prvního poločasu.