Pardubice – Znojmo 0:1 (kon.) | Třinec – Opava 3:3 (kon.) | Příbram – Olympia Radotín 1:3 (kon.)
Táborsko – Ústí n. L. 2:1 (kon.) | Varnsdorf – Hr. Králové 1:1 (kon.)
FK Varnsdorf
1:1 (0:0)
FC Hradec Králové
Sobota 16.09.2017, 16:30 • Městský stadion v Kotlině, Varnsdorf • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 8. kolo

To je pro dnešek vše. Děkuji za pozornost a někdy příště u fotbalu zdar! (18:31:37)

Shrnutí druhého poločasu

V druhém poločasu byli aktivnější hosté. Což dokazovali hned z úvodu druhého dějství. Domácí měli problém opustit svou polovinu, ale i přesto to byli právě oni, kteří otevřeli dnešní skóre. V 54. minutě unikl středem hřiště David Breda, který využil volného prostoru, natáhl, prudce vystřelil a uklidil míč do sítě.

Za deset minut šli domácí do deseti. Druhou žlutou kartu v utkání viděl Jan Král, který nedovoleně zastavil únik Martana. V 78. minutě se z vyrovnávací branky radovali hosté. Z rohového kopu se před Porcalem nejlépe zorientoval Plašil, který míč do branky protlačil na třikrát.

V závěru utkání se přiostřilo. Rozdalo se nespočet žlutých karet. Druhou žlutou kartu v zápase viděl také Ladislav Martan, jenž se snažil "filmovat", což mu rozhodčí netrpěl.

90+2

90+2
    Dnes už se nic nestane. Je dobojováno.

90+2
    Ještě jedna standardní situace pro hosty. Černý rozehrává.

90+1
    Hradec ještě zkouší zaútočit, obrana domácích ale odvrací.

90+1
    Na středu hřiště zůstává ležet Da Silva, rozhodčí ale nepíská a pokračuje se ve hře.

90
    Hlavní rozhodčí nastavuje v druhé půli dvě minuty.

89
    Vyhrocený závěr utkání. Rozhodčí tahal hned několik žlutých karet. Žondra zbytečně zajel při zákroku do Porcala.

88
    Střídání v týmu FK Varnsdorf: ze hřiště odchází David Breda, přichází Michal Bílek.

87
    Žlutou kartu dostává Libor Žondra (FC Hradec Králové).

87
    Žlutou kartu dostává Radek Porcal (FK Varnsdorf).

87
    Da Silva se tlačil do zakončení. Ottmar byl pozorný a včas vyběhl.

86
    Hraje se v deseti na obou stranách. Zbývá posledních několik minut utkání.

85
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Ladislav Martan (FC Hradec Králové). Rozhodčí jeho "filmování" netrpěl.

85
    A hra se otáčí jak na běžícím páse. Martan se snaží proniknout na středu hřiště.