Crystal Palace – Southampton 0:1 (kon.) | Huddersfield Town – Leicester 1:1 (kon.) | Liverpool – Burnley 1:1 (kon.)
Newcastle – Stoke 2:1 (kon.) | Watford – Manchester City 0:6 (kon.) | West Brom – West Ham 0:0 (kon.)
Tottenham – Swansea 0:0 (kon.)
West Bromwich Albion
0:0 (0:0)
West Ham United
Sobota 16.09.2017, 16:00 • The Hawthorns, West Bromwich • Anglická Premier League • 5. kolo

To je z dnešního on-line přenosu vše, u toho dalšího se s vámi těším na shledanou. (18:04:33)

Dnešní nezáživné utkání končí bezbrankovou remízou, což je spravedlivé vyústění toho, co jsme sledovali. Ani jeden tým si nedokázal vytvořit vyloženou gólovou šanci a byť byl West Ham výrazně aktivnější, ani jemu se skórovat nepodařilo. Pro WBA je to, vzhledem k tomu, co domácí předváděli, dobrý bod.

90+6

Zákroky brankáře WHU Harta – 1.

Zákroky brankáře WBA Fostera – 1.

90+5
    Žlutou kartu dostává Michail Antonio (West Ham United).

90+5
    Poslední desítky vteřin zbývá do závěrečného hvizdu a zdá se, že dnes se gólu prostě nedočkáme a oba týmy se podělí o body za bezbrankovou remízu.
    90+3. Domácí Rodriguez padá v pokutové území West Hamu, ale nepíská se penalta, která by měla zásadní vliv na osud celého utkání.

90+3
    Hosté si nyní oddechli, po volném kopu padá ve vápně Jay Rodriguez, ale nepískal se faul a tím pádem penalta.

90+1
    Po zákroku Evanse mají hosté autové vhazování z pravé strany, mezitím rezervní sudí ukazuje, že se nastaví pět minut.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby, míč mají hosté, kteří se již v posledních minutách neženou tak do útočení, jako v předchozím průběhu.

89
    Diváci již odchází ze stadionu, zřejmě již nevěří, že by se v dnešnímu utkání ještě něco zásadního událo.