Rheindorf Altach – Rapid 2:2 (kon.) | Admira – Sturm Graz 2:1 (kon.) | Wolfsberger – Linz 0:0 (kon.)
FC Admira Wacker Mödling
2:1 (0:1)
SK Sturm Graz
Sobota 16.09.2017, 18:30 • BSFZ-Arena, Mödling • Rakouská Bundesliga • 8. kolo

Ve druhém poločase jsme viděli famózní comeback v podání domácích hráčů. Nejprve si zvýšenou aktivitou vybojovali penaltu, kterou s přehledem proměnil Knasmüllner a už to vypadalo, že se soupeři rozejdou smírně. Nicméně v 93. minutě Admira sehrála parádní akci na jejímž konci stál znovu domácí Knasmüllner a v posledních vteřinkách zápasu rozhodl o výhře domácí Admiíry 2:1! Graz byl i ve druhém poločase aktivní a alespoň bod by si za své dnešní vystoupení zasloužil. (20:24:48)

90+4
    90+3. Christoph KNASMÜLLNER - 2:1

90+3
    Admira právě vstřelila branku!
    Neuvěřitelný konec zápasu! Kalajdzic poslal vysoký balón na rozběhnutého Maiera, který kolmou nahrávkou postrčil míč k volnému CHRISTOPHERU KNASMÜLLNEROVI, který se ocitl sám před brankářem. Domácí striker zachoval chladnou hlavu a vybíhajícího Siebenhandla překonal precizním lobem!

90+2
    Zulechner se cpal s míčem do vápna a po souboji s domácím hráčem upadl, rozhodčího to ale nechalo klidným a pokračuje se ve hře.

90+1
    Rocher se snažil projít přes domácího hráče, ale ten si na něj počkal a u pravé lajny mu odkopnul míč.

90
    Strauss teď předvedl skvělý zákrok když vystihl míč, jinak by šel Zulechner sám na branku!

88
    Siebenhandl našel výkopem rozběhnutého Zulechnera, ten si míč zpracoval, ale následně o něj přišel.

87
    Admira rozehrává přímý kop, ale centr nenašel nikoho v červeném dresu a Graz si tak zase zahraje s míčem.

86
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Maximilian Sax, přichází Marcus Maier.
    85. Christoph KNASMÜLLNER - 1:1

85
    K míči se sebevědomě postavil CHRISTOPH KNASMÜLLNER a po kratším rozběhu poslal brankáře ze svého pohledu k pravé tyči a míč poslal naopak k levé. Máme vyrovnáno!
    84.

84
    A máme tu penaltu pro domácí tým! Podle rozhodčího zahrál jeden z hostujících hráčů ve vápně rukou a nařizuje pokutový kop!

84
    Hráči Grazu odkopli míč až k gólmanovi Leitnerovi a ten posílá míč zpět na půli soupeře.

82
    Slibně rozvíjející se útok Grazu zastavil pomezní rozhodčí pro offside.

81
    Střídání v týmu SK Sturm Graz: ze hřiště odchází Philipp Huspek, přichází Christian Schoissengeyr.

81
    Admira je smíčem pouze u postranní lajny a nedaří se jí dostat skrz obranu Grazu.