Monaco – Štrasburk 3:0 (kon.) | Dijon – Saint-Étienne 0:1 (kon.) | Guingamp – Lille 1:0 (kon.)
Nantes – Caen 1:0 (kon.) | Troyes – Montpellier 0:1 (kon.)
Dijon FCO
0:1 (0:0)
AS Saint-Étienne
Sobota 16.09.2017, 20:00 • Stade Gaston Gérard, Dijon • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešek vše, loučím se, děkuji za pozornost, přeji příjemný zbytek sobotního večera, dobrou noc a příště na shledanou. (21:57:21)

Zápas tak rozhodla jediná branka, když na začátku druhé půle se štěstím proměnil pokutový kop Bamba. Hosté mohli svůj náskok zvýšit, ale spíš domácí měli spoustu šancí vyrovnat, ale buď stál v cestě bezchybný Ruffier, a když se jej už konečně Dijonu podařilo překonat, zastoupil jej na brankové čáře jeden ze spoluhráčů. Domácím dnes nebylo prostě přáno vstřelit gól.

90+4

90+2
    Hosté se vymanili ze sevření a drží míč daleko od své brány.

90+1
    Tohle bylo hodně zbrklé, Amalfitano mohl rozhodně chvíli počkat nebo si míč zpracovat, místo toho z voleje střílel na bránu, kterou vysoko přestřelil.

90+1
    Nastavují se tři minuty.

90
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Loïs Diony, přichází Hernani.

88
    Ruffier už byl překonán a míč si to mířil za brankovou čáru, v poslední chvíli jej jeden z hráčů Saint-Étienne odkopl do bezpečí. Moderní technologie následně potvrdila, že míč se za čáru nedostal, ač by si to domácí fans moc přáli.

87
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Xeka, přichází Romain Amalfitano.

86
    Dlouho si domácí hráči dávali přednost ve střele, až nakonec zblokovaný míč dopadl přímo do náruče Ruffiera.

83
    Míč létal kolem brány Saint-Étienne z levé i pravé strany, Ruffier ale zasahovat nemusel.

82
    Střídání v týmu AS Saint-Étienne: ze hřiště odchází Rémy Cabella, přichází Kévin Monnet-Paquet.

81
    Teď to vypadalo nadějně, hlavičkový pokus Djilobodjiho do protipohybu brankáře však končí mimo bránu.

81
    Střídání v týmu Dijon FCO: ze hřiště odchází Valentin Rosier, přichází Oussama Haddadi.

80
    Další přímý kop pro domácí fotbalisty.

79
    Žlutou kartu dostává Xeka (Dijon FCO).

79
    Hosté se málem dostali do přečíslení dva na jednoho, vše pokazila špatná přihrávka.

77
    Míč skončil ve skrumáži těl před bránou, nakonec jej hosté odkopli do bezpečí.

76
    Žlutou kartu dostává Bryan Dabo (AS Saint-Étienne).

Petr Frömel

Branky: 49. Bamba (pen.)

Karty:   48. Chafik (DIJ), 58. Marié (DIJ), 79. Xeka (DIJ) – 55. Selnaes (SET), 65. Maiga (SET), 76. Dabo (SET)

Držení míče: 52 % : 48 %.
    Střely na branku: 7:6. Střely mimo: 11:8. Rohy: 1:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 13:14.
    Dijon FCO: Reynet – Chafik, Djilobodji, Yambéré, Rosier (81. Haddadi) – Sliti, Marié, Xeka (87. Amalfitano) – Tavares, Jeannot, Saïd (72. Sammaritano).
    Náhradníci: Leroy – Haddadi, Varrault, Amalfitano, Bahamboula, Balmont, Sammaritano.

AS Saint-Étienne: Ruffier – Janko, Théophile-Catherine, Perrin, Pierre-Gabriel – Dabo, Selnaes, Maiga – Cabella (82. Monnet-Paquet), Diony (90. Hernani), Bamba.
    Náhradníci: Moulin – Lacroix, M'Bengue, Hernani, Dioussé, Monnet-Paquet.

Rozhodčí: B. Bastien – F. Haquette, H. Zakrani