Písek – Jirny 1:0 (kon.) | Chrudim – Benešov 2:0 (kon.) | Králův Dvůr – Domažlice 1:0 (kon.)
Litoměřicko – Vyšehrad 3:3 (3:5 po pen.) | Čížová – Brozany 1:3 (kon.) | Ústí n/O – Štěchovice 1:1 (5:4 po pen.)
FK Králův Dvůr
1:0 (1:0)
TJ Jiskra Domažlice
Sobota 16.09.2017, 10:30 • Fotbalový stadion, Králův Dvůr • Česká fotbalová liga • 6. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 10:30.

Dnes se od 10:30 na Fotbalovém stadionu Králův Dvůr utkají FK Králův Dvůr a Jiskra Domažlice. Z posledních pěti utkání o něco lépe vyšel Králův Dvůr, který třikrát vyhrál, z toho jednou vyhrál po penaltách, zatímco Domažlice se radovali pouze dvakrát. Fotbalový stadion pojme 1 800 diváků.

FK Králův Dvůr:

Cábelíci se prozatím pohybují ve středu tabulky na osmém místě s deseti body. Dvakrát vyhráli, dvakrát vyhráli po penaltách a dvakrát prohráli. Nejlepším střelcem je Martin Kraus se třemi góly. Minulou sezonu skončil Dvůr na čtvrtém místě. V poháru se dostali dál přes Karlovy Vary, ale poté nestačili na druholigové Mas Táborsko. V posledním zápase přivítali na svém hřišti celek z Ústí nad Orlicí, který lehce porazili 3:0. Hlavním trenérem je Jiří Sabou.

Jiskra Domažlice:

Jiskra se nachází na čtvrtém místě se třinácti body po čtyřech výhrách, jedné prohry po penaltách a jedné prohry. Domažlice mají hned čtyři hráče co vstřelili tři góly, což jasně dokazuje proč mají nejvíce vstřelených gólů z celé ligy. Minulý ročník skončila Jiskra na devátém místě. V poháru se dál dostali přes Klatovy a Chrudim. Minulý zápas přivítali v domácím prostředí Zápy, které smázli 5:1. Hlavním Trenérem je Pavel Vaigl.

FK Králův Dvůr: Krček – Balšánek (C), Bouček, Eliáš, Hlinka, Ježdík, Matas, Procházka, Ružička, Soldát, Šlapák.
    Náhradníci: Bohánek, Černý, Dochtor, Vávra, Zelenka.

Náhradníci: Bauer, Buršík, Hejda, Kropáček, Roubal, Šiman, Teršl..

Hráči už jsou na hrací ploše a zápas za pár okamžiku začne.

1

2
    Švihořík se poprvé potkal s míčem po nepřesné střele Šlapáka.

2
    O první nebezpečnou standartní situaci se v zápase postarají hostující hráči.

4
    Rohový kop pro domácí.

4
    Balšánek odvrací míč na další rohový kop pro hostující celek.

7
    Vhazování po tom, co Bouček odkopl míč ze svého pokutového území.

8
    Ježdík se provinil faulem a můze být rád, že nedostal kartu.

10
    Souboj o míč uprostřed hřiště po odkopu Švihoříka.

11
    Domácí hráči se pokouší o kombinaci uprostřed hřiště.

13
    Králův Dvůr právě vstřelil branku!

Máme tady první branku utkání! Po zmatku v pokutovém území hostů se dokázal nejlépe zorientovat Martin Šlapák míč ve skluzu prostřčil na MICHALA PROCHÁZKU, který už neměl problém dorazit míč do prázdné branky.
    13. PROCHÁZKA - 1:0

15
    Hosté budou rozehrávat rohový kop.

18
    Domácí brankář bude odkopávat od své branky po nepřesném centru Mužíka.

21
    Volný přímý kop uprostřed hrací plochy pro domácí celek.

22
    Hosté se snaží vyvinout tlak na Králův Dvůr.

23
    Žlutou kartu dostává Ružička (FK Králův Dvůr).

25
    Soldát byl zfaulován u své branky a sám se ujme rozehrávky.

26
    Domácí hráči se dostali do rychlého protiútoku, ale Hrubý nedokázal najít přesnou nahrávkou své spoluhráče.

29
    Mužík si připravil míč na rozehrání standartní situace.

30
    Po nepřesném centru bude Krček rozehrávat od své branky.

31
    Bezdička nedosáhl na přihrávku od spoluhráče a míč se dostal až k brankáři domácích.

33
    Blažek odkopává míč ze svého pokutového území a domácí mají další šanci o útočnou kombinaci.

35
    Braun zahrál rukou a domácí hráči budou zahrávat volný kop.

37
    Nepřesný centr Ježdíka a Domažlice se hrnou do protiútoku.

38
    Pfeifer se ocitl na zemi pokutovém území, ale rozhodčí zůstal v klidu. Velice sporná situace a fanoušci hostů nesouhlasí s verdiktem.

40
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Braun, přichází Kropáček.

42
    Švihořík si vyběhl na centr a odboxoval ho ze svého pokutového území.

44
    Střela Matase letí pouze do náruče brankáře Švihoříka.

45
    Odkop od branky domácích.

45
    Chocholoušek posílá míč domácím hráčům na znamení fair-play po tom, co se Matas ocitl na zemi.

45+1

Po prvním poločase odchází do kabin spokojenejší domácí hráči. Po třinácti minutách se fanoušci dočkali první branky. Po zmatku v pokutovém území hostů se dokázal nejlépe zorientovat Martin Šlapák a míč ve skluzu prostřčil na Michala Procházku, který už neměl problém dorazit míč do prázdné branky. Víc nebezpečných situací už první půle nenabídla.

46

47
    Bezdička si nerozumněl se spoluhráčem a domácí budou vhazovat

48
    Nepřesná střela Eliáše a brankář Švihořík bude odkopávat od své branky

50
    Balšánek našel přesnou nahrávkou Šlapáka. Druhý jmenovaný nedokázal zpracovat míč a bude se odkopávat od brány.

52
    Pfeirfer si našel místo ke střele, ale jeho rána byla zblokována obráncem. HOsté budou zahrávat rohový kop.

54
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Bezdička, přichází Hejda.

56
    Švihořík bude zahrávat volný kop.

57
    Žlutou kartu dostává Šlapák (FK Králův Dvůr).

59
    Domácí hráči se vrhli do rychlého protiútoku.

61
    Vhazování domácích uprostřed hrací plochy.

62
    Rohový kop pro domácí celek.

63
    Hosté budou zahrávat nebezpečnou standartní situaci pár centrimetrů od pokutového území.

63
    Žlutou kartu dostává Procházka (FK Králův Dvůr).

64
    Mužíková střela z přímého kopu letěla pouze do zdi.

67
    Hosté rozehráli nebezpečnou standartní situaci. Mužikův centr ovšem letěl nad všechny spoluhráče.

70
    Hosté rozehráli rohový kop na krátkou vzdálenost, ale u míč velice rychle přišli.

71
    Odkop od branky Švihoříka.

73
    ROhový kop hostů bude zahrávat Mužík.

75
    Šlapák se snažil vybojovat míč, ale bohužel to se snahou přehnal a fauloval soupeře.

76
    Zápas budí víceméně nudným dojmem. Zápas kromě gólu nenabídnul žádnou nebezpečnou šanci.

77
    Střídání v týmu Jiskra Domažlice: ze hřiště odchází Došlý, přichází Roubal.

78
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Hlinka, přichází Zelenka.

80
    Mlynařík kombinuje u své branky s brankářem.

80
    Balšánek vystřelil z třiceti metrů, ale jeho rána letí jen do náruče brankáře.

81
    Rohový kop hostů. Centr Mužíka letěl velice dobře, ale žádný ze spoluhráču ho nedokázal poslat k brance.

83
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Šlapák, přichází Bohánek.

85
    Volný od domácí branky.

87
    Vhazování domácích u jejich branky.

89
    Hostující tým se snaží vyvinout závěrečný tlak, ale už mu nezbývá moc času.

90
    Pfeifer si našel místo ke střele. Jeho volej letěla daleko nad bránu.

90+2
    Střídání v týmu FK Králův Dvůr: ze hřiště odchází Procházka, přichází Dochtor.

90+2

Zápas nabídnul víceméně nudnou podívanou. První a jediné branky se fanoušci dočkali v třinácté minutě, kterou vstřelil Michal Procházka. OD té doby zápas nenabídnul žádný gól ani nebezpečnou šanci. V druhé půli jsme viděli pouze zmatky a souboje o míč. Domácí celek se posunuje na osmou příčku tabulky. Domažlice zůstavají na čtvrté pozici. (12:28:32)