Ufa – Spartak Moskva 5:4 (kon.) | Jokerit – Riga 3:2 (kon.) | Nižněkamsk – Čerepovec 4:2 (kon.)
Soči – N.Novgorod 1:0 (kon.)
Jokerit Helsinky
3:2 (2:0, 1:0, 0:2)
Dinamo Riga
Sobota 16.09.2017, 15:00 • Hartwall Arena • KHL

Dámy a pánové, ode mě je to již vše. Děkuji Vám za pozornost a u dalších onlajnů napočtenou! (17:40:41)

Trestné minuty: 6 – 24

Utkání mezi Jokeritem Helsinky a Dinamem Riga právě skončilo. Domácí v něm byli po většinu aktivní a zaslouženě tak berou po výhře 3:2 tři body. Situaci si však ve druhé polovině třetí třetině zkomplikovali a soupeř se dostal na dostřel. Závěrečné minuty už ale byli opět v jejich režii. Vítěznou branku utkání vstřelil ve 23. minutě Niklas Jensen.
    Konečný výsledek: Jokerit Helsinky - Dinamo Riga 3:2

59:58
    Jokerit to již zvládne, puk za Petersovou brankou.

59:43
    Domácí s kotoučem v útočné třetině.

59:32

59:11
    Jokerit s pukem za vlastní brankou.

59:01
    Probíhá již poslední minuta třetí třetiny.

58:25
    Hokejisté Rigy vyhazují puk z obranné třetiny až k Zapolskimu a mohou tak vystřídat svou čtveřici.

58:01
    Hlasatelem ohlášeny poslední dvě minuty třetí třetiny!

57:32
    Hosté si situaci komplikují. Začíná totiž přesilová hra finského mužstva, buly po levici Peterse.

57:32
    Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Georgijs Pujacs – 2 min., podražení).

56:59
    Stollery s kotoučem ve vlastní třetině stíhán Joensuuem.

56:09
    Střela Balinskise, Zapolski má puk ve své moci.

Jiří Sameš

Branky a nahrávky: 15. Jormakka (Gilroy, Jensen), 18. Niemi (Anttila), 23. Jensen (O'Neill, Norman) – 53. Pujacs (Galiardi), 56. Kristo (Galiardi)

Jokerit Helsinky: Zapolski (Ratilainen) – Lepistö (A), Lundin, Kivistö, Gilroy, J. Jensen, O. Lauridsen, Rissanen, Rautanen – Jensen, Regin (C), Palola – Tolvanen, O'Neill, Joensuu (A) – Huhtala, Norman, Jormakka – Pihlström, Niemi, Anttila.
    Dinamo Riga: Peters (Kalninš) – Stollery, Wrenn, Jerofejevs, Ališauskas, Balinskis, Pujacs, Zile – Meija (C), McMillan, Skvorcovs – Indrašis, Galiardi, Kristo – Lessio, Bičevskis, Pavlovs – Jelisejevs, Jevpalovs, E. Kulda – Gegeris.

Rozhodčí: Anton Kislov, Viktor Birin – Dmitrij Šišlo, Nikita Šalagin

Diváci: 12 946