Olomouc – Liberec 5:6 (kon.) | Jihlava – Slavia 6:4 (kon.) | Mountfield HK – Chomutov 2:1 (po pr.)
Zlín – Mladá Boleslav 3:4 (po pr.) | HC Plzeň – Kladno 4:1 (kon.) | Kometa Brno – Sparta 3:0 (kon.)
Č. Budějovice – K. Vary 3:2 (kon.) | Pardubice – HC Litvínov 6:2 (kon.)
Berani Zlín
3:4 (1:3, 1:0, 1:0 - 0:1)
BK Mladá Boleslav
Sobota 16.09.2017, 12:30DHL Extraliga juniorů • 4. kolo

To je ode mě pro dnešek vše, děkuji za pozornost a přeji hezký zbytek víkendu. (15:00:03)

Utkání 4. kolo juniorské DHL extraligy nakonec končí vítězstvím hostujícího celku z Mladé Boleslavi, kteří si ze zlínského ledu nakonec odváží dva body za vítězství 4:3 v prodloužení. Domácí Berani v utkání rychle vedli, ale ještě v první třetině si hosté vzali vedení na svou stranu, kdy ho otočili na 3:1. V následujících dvou třetinách se oba týmy přetahovali v aktivní hře a Zlín se snažil o vyrovnání. To zařídil ve třetí třetině Dlabaja a zápas tak putoval do prodloužení. V něm domácí nabídli hostům přesilovku 4 na 3, kterou nakonec využil Oscar Flynn a prodloužil boleslavskou neporazitelnost v letošní sezoně.

64:56
    Mladá Boleslav právě vstřelila branku!
    Domácím se nepodařilo vyhodit a hosté z toho vytěžili vítěznou branku! Hostující obránce zachytil puk na modré čáře, přihrál na úplně volného OSCARA FLYNNA, který pohotově vystřelil na Hufa. Ten však neudržel puk a hostující mohou slavit vítězné dva body. Asistence: Uřídil.

63:40
    Hosté zatlačili domácí až před brankáře Hufa a kombinací se snažili vypracovat golovou šanci. Střelu Krejčíka si ale Huf pohlídal.

62:54
    Berani rychle vyhazují a následně Boleslavské zastavuje ofsajd.

62:34
    Oddechový čas pro hosty.

62:34
    Vyloučení v týmu Aukro Berani Zlín (Kočica – 2 min., podražení).

62:34
    Domácí jsou zatím aktivnější a tlačí se před bránu.

61:24
    Do samostatné akce se dostal domácí Dlabaja. Kličku před Markem ale dotáhl jen střelou do boční sítě.

60:34
    Prodloužení začalo opatrnou hrou z obou stran. Útočnou akci hostů zastavuje ofsajd.

60:01

Třetí třetina je za námi a vítěze stále neznáme. Domácím se po aktivní hře podařilo srovnat hru, když se po rychlé akci prosadil v 51. minutě Dlabaja. Oba týmy se následně snažili strhnout zápas na svou stranu v základní hrací době, ale tomu zabránili výborné výkony brankářů na obou stranách. Následovat tak bude prodloužení.

60:00

58:50
    A gólovou šanci měl Tóth, na kterého zlínská obrana úplně zapomněla a ten sám před Hufem měl odkrytou branku. Huf však vytáhl výborný zákrok pravým betonem!

58:20
    Oba týmy se ještě v posledních chvílích snaží strhnout zápas na svou stranu.

56:32
    Velká šance hostů, ale také výborný zákrok Hufa. Útočná kombinace končila u Krejčíka, který nestihl dopravit puk do poloprázdné brány, kam se Huf teprve přesunoval, ale stihl zasáhnout.

55:43
    Hned po buly se k puku dostal Mikulec, ale ani na podruhé střela nedošla až k Markovi. Hostující obránci svému brankáři výborně pomahájí blokováním střel.

55:15
    Ze skrumáže u mantinelu se nejlépe uvolnil znovu Václavek, střelu na lapačku však Marek viděl a bez problému chytá.

Anna Mikulová

Branky a nahrávky: 1. Fryšara (Jenáček), 30. Fryšara (Mikulec, Dluhoš), 51. Dlabaja (Mikulec) – 15. Krejčík (Jindra), 16. Flynn (Krejčík), 20. Chujac (Klikorka), 65. Flynn (Uřídil)

Berani Zlín: Huf (Šimonů) – Martínek, Augustin, Gába, Dluhoš, Budil, Jenáček, Marek, Kollár – Fryšara, Dvořáček, Kočica, Mikulec, Gharibyar, Knápek, Václavek, Hefka, Kenša, Dobiáš, Dlabaja
    BK Mladá Boleslav: Marek (Dusil) – Linhart, Uřídil, Chujac, Klikorka, Kuchař, Šanko, Horský, Nepokoj, Foerster, Kerda, Straka, Tóth, Krejčík, Flynn, Křížek, Jindra, Grim, Pawliczek, Dvořák

Rozhodčí: Šudoma – Holibka, Kučera