Kladno – Vsetín | 7:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Benátky n/J | 3:2 (po pr.) | | | K. Vary – Třebíč | 5:1 (kon.) |
Přerov – Frýdek-M. | 1:3 (kon.) | | | Litoměřice – Kadaň | 6:3 (kon.) | | | Slavia – Prostějov | 0:3 (kon.) |
Havířov – Motor ČB | 3:2 (kon.) |
Ufa – Spartak Moskva | 5:4 (kon.) | | | Jokerit – Riga | 3:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Čerepovec | 4:2 (kon.) |
Soči – N.Novgorod | 1:0 (kon.) |
Nymburk – Žďár n/S | 0:1 (0:1 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Trutnov | 3:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Poruba 2011 | 5:3 (kon.) | | | Opava – Kopřivnice | 3:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 6:3 (kon.) |
Písek – Tábor | 0:6 (kon.) | | | Bílina – Děčín | 2:7 (kon.) | | | Sokolov – Vrchlabí | 5:6 (kon.) |
Most – Jablonec n/N | 1:5 (kon.) | | | David Servis – Kolín | 4:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Klatovy | 6:2 (kon.) |
Letňany – Kobra | 2:5 (kon.) |
Salzburg – Kometa Brno | 2:1 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 4:5 (po pr.) |
Pardubice – Havlíčkův Brod | 9:3 (kon.) | | | Třinec – Havířov | 2:1 (po pr.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 3:4 (po pr.) |
Olomouc – Warriors Brno | 3:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 5:3 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) |
Zlín – Vítkovice | 4:3 (po pr.) |
Olomouc – Liberec | 5:6 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 6:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Chomutov | 2:1 (po pr.) |
Zlín – Mladá Boleslav | 3:4 (po pr.) | | | HC Plzeň – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Sparta | 3:0 (kon.) |
Č. Budějovice – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 6:2 (kon.) |
Přerov – HK MD Šumperk | 4:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Třemošná | 12:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod | 2:8 (kon.) |
Žďár n/S – Jihlava | 3:5 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 5:1 (kon.) | | | Slavia – PZ Kladno | 1:2 (po pr.) |
Kladno – Ústí n/L | 7:6 (3:0 po s.n.) | | | Chomutov – K. Vary | 5:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Sparta | 8:2 (kon.) |
Vítkovice – Zlín | 7:2 (kon.) | | | Vsetín – Poruba | 3:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 6:3 (kon.) |
Třinec – Technika Brno | 6:1 (kon.) | | | Havířov – Warriors Brno | 11:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Letňany | 0:4 (kon.) |
Los Angeles – Vancouver | 3:4 (po pr.) |
Č. Lípa – Frýdlant | 0:0 (16:00) | | | Černošice – Neratovice | 5:1 (kon.) | | | Lev Benešov – Kutná Hora | 6:2 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Vlašim | 7:3 (kon.) | | | Poděbrady – Čáslav | 3:8 (kon.) | | | Příbram – PZ Kladno | 6:3 (kon.) |
Břeclav – Velká Bíteš | 3:6 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh | 3:8 (kon.) | | | Uh.Brod – Kroměříž | 2:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Uničov | 8:2 (kon.) | | | Mělník – Slaný | 6:5 (po pr.) | | | V.Popovice – Žabonosy | 4:3 (kon.) |
Blansko – Boskovice | 2:4 (kon.) |
Frýdek-M. – Slavoj Č. Těšín | 4:2 (kon.) |
Roudnice – Kadaň | 7:2 (kon.) |
konec
HC Dynamo Pardubice
9:3
(4:0, 2:1, 3:2)
BK Havlíčkův Brod
57:42
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pejchal – 2 min., faul kolenem).
|
|
49:33
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Rybáček – 2 min., držení hole).
|
|
44:14
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Dudek – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
42:22
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pejchal – trestné střílení, podražení).
|
|
40:30
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Koffer – 2 min., příliš mnoho hráčů).
|
|
38:09
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Tobiáš – 2 min., držení hole).
|
|
26:39
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Pokorný – 2 min., hrubost).
|
|
16:35
|
Vyloučení v týmu BK Havlíčkův Brod (Cachín – 2 min., nedovolené bránění).
|
|
07:31
|
Vyloučení v týmu HC Dynamo Pardubice (Šír – 2 min., sekání).
|
Branky a nahrávky:
3. Dominik Chára (Filip Koffer), 8. Jiří Bucek (Tomáš Zeman, Petr Antoníček), 12. Matěj Poul (Ondřej Rohlík, Ondřej Tobiáš), 18. Martik Kostka (Dominik Chára, Vít Rozílek), 22. Jiří Bucek (Petr Antoníček), 36. Oliva (Chára), 43. Ondřej Rohlík (TS), 53. Dominik Chára, 59. Filip Koffer (Martin Kostka, Vít Rozílek) – 31. Tomáš Křehlík (Richard Cachín, Marek Tecl), 51. Štěpán Dudycha (Lukáš Pokorný), 52. Tomáš Křehlík (Richard Cachín)
Rozhodčí: Müller – Hynek, Kučera
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Dynamo Pardubice:
Klas (Nečas) – Dubovči, Oliva, Leder, Hybš, Secký, Jelínek – Šír, Poul, Zeman, Rozílek, Antoníček, Trejbal, Kostka, Chára, Rohlík, Tobiáš, Bucek, Koffer
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Rachůnek) – Dvořák, Adam, Škareda, Horák, Krejčí, Dudycha – Vaňous, Pejchal, Petržílka, Kohout, Tecl, Kyncl, Dudek, Rybáček, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachín, Košťál
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
BK Havlíčkův Brod: Nedvěd (Rachůnek) – Dvořák, Adam, Škareda, Horák, Krejčí, Dudycha – Vaňous, Pejchal, Petržílka, Kohout, Tecl, Kyncl, Dudek, Rybáček, Křehlík, Pokorný, Kulhánek, Cachín, Košťál
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Müller – Hynek, Kučera
Diváci:
Jiří Cícha
@cichic18