Kladno – Vsetín | 7:1 (kon.) | | | Ústí n/L – Benátky n/J | 3:2 (po pr.) | | | K. Vary – Třebíč | 5:1 (kon.) |
Přerov – Frýdek-M. | 1:3 (kon.) | | | Litoměřice – Kadaň | 6:3 (kon.) | | | Slavia – Prostějov | 0:3 (kon.) |
Havířov – Motor ČB | 3:2 (kon.) |
Ufa – Spartak Moskva | 5:4 (kon.) | | | Jokerit – Riga | 3:2 (kon.) | | | Nižněkamsk – Čerepovec | 4:2 (kon.) |
Soči – N.Novgorod | 1:0 (kon.) |
Nymburk – Žďár n/S | 0:1 (0:1 po s.n.) | | | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice | 6:4 (kon.) | | | Dvůr Králové n. L. – Trutnov | 3:1 (kon.) |
SHK Hodonín – Poruba 2011 | 5:3 (kon.) | | | Opava – Kopřivnice | 3:0 (kon.) | | | Val. Meziříčí – Nový Jičín | 6:3 (kon.) |
Písek – Tábor | 0:6 (kon.) | | | Bílina – Děčín | 2:7 (kon.) | | | Sokolov – Vrchlabí | 5:6 (kon.) |
Most – Jablonec n/N | 1:5 (kon.) | | | David Servis – Kolín | 4:1 (kon.) | | | Pelhřimov – Klatovy | 6:2 (kon.) |
Letňany – Kobra | 2:5 (kon.) |
Salzburg – Kometa Brno | 2:1 (kon.) | | | Chomutov – K. Vary | 1:3 (kon.) | | | Sparta – Slavia | 4:5 (po pr.) |
Pardubice – Havlíčkův Brod | 9:3 (kon.) | | | Třinec – Havířov | 2:1 (po pr.) | | | Mountfield HK – Č. Budějovice | 3:4 (po pr.) |
Olomouc – Warriors Brno | 3:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Kladno | 5:3 (kon.) | | | Liberec – Mladá Boleslav | 3:5 (kon.) |
Zlín – Vítkovice | 4:3 (po pr.) |
Olomouc – Liberec | 5:6 (kon.) | | | Jihlava – Slavia | 6:4 (kon.) | | | Mountfield HK – Chomutov | 2:1 (po pr.) |
Zlín – Mladá Boleslav | 3:4 (po pr.) | | | HC Plzeň – Kladno | 4:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Sparta | 3:0 (kon.) |
Č. Budějovice – K. Vary | 3:2 (kon.) | | | Pardubice – HC Litvínov | 6:2 (kon.) |
Přerov – HK MD Šumperk | 4:1 (kon.) | | | HC Plzeň – Třemošná | 12:2 (kon.) | | | Č. Budějovice – Havlíčkův Brod | 2:8 (kon.) |
Žďár n/S – Jihlava | 3:5 (kon.) | | | Liberec – Pardubice | 5:1 (kon.) | | | Slavia – PZ Kladno | 1:2 (po pr.) |
Kladno – Ústí n/L | 7:6 (3:0 po s.n.) | | | Chomutov – K. Vary | 5:1 (kon.) | | | HC Litvínov – Sparta | 8:2 (kon.) |
Vítkovice – Zlín | 7:2 (kon.) | | | Vsetín – Poruba | 3:2 (kon.) | | | Mountfield HK – Mladá Boleslav | 6:3 (kon.) |
Třinec – Technika Brno | 6:1 (kon.) | | | Havířov – Warriors Brno | 11:1 (kon.) | | | Kometa Brno – Letňany | 0:4 (kon.) |
Los Angeles – Vancouver | 3:4 (po pr.) |
Č. Lípa – Frýdlant | 0:0 (16:00) | | | Černošice – Neratovice | 5:1 (kon.) | | | Lev Benešov – Kutná Hora | 6:2 (kon.) |
Mladá Boleslav B – Vlašim | 7:3 (kon.) | | | Poděbrady – Čáslav | 3:8 (kon.) | | | Příbram – PZ Kladno | 6:3 (kon.) |
Břeclav – Velká Bíteš | 3:6 (kon.) | | | Uh. Hradiště – Uh.Ostroh | 3:8 (kon.) | | | Uh.Brod – Kroměříž | 2:3 (kon.) |
Vel. Meziříčí – Uničov | 8:2 (kon.) | | | Mělník – Slaný | 6:5 (po pr.) | | | V.Popovice – Žabonosy | 4:3 (kon.) |
Blansko – Boskovice | 2:4 (kon.) |
Frýdek-M. – Slavoj Č. Těšín | 4:2 (kon.) |
Roudnice – Kadaň | 7:2 (kon.) |
konec
HC Plzeň 1929
12:2
(4:0, 1:1, 7:1)
HC Meteor Třemošná
Matěj Vybíral
Branky a nahrávky:
4. Adamec (Kremláček, Ženíšek), 10. Kuchárik (Adamec), 16. Vajner (Soukup, Hamšík), 19. Ženíšek (Kuchárik, Sousa), 39. Hollar (Ženíšek, Pánek), 43. Slanina (Hamšík, Adamec), 44. Malát (Pánek, Jiříček), 45. Adamec (Slanina, Soukup), 48. Sousa (Slanina, Hollar), 50. Adamec (Slanina, Hollar), 51. Adamec (Soukup, Pánek), 56. Hamšík (Vajner, Soukup) – 35. Altrichter (Beránek, Hauser), 44. Stárek (Bláha)
Rozhodčí: Velčovský – Jelínek, Hřebík
Diváci:
Neproměněná penalta:
HC Plzeň 1929:
Čech (Prchlík) – Hamšík, Pánek, Jiříček, Kremláček, De Sousa, Vajner, Malák – Slanina, Soukup, Hollar, Marcel, Adamec, Steinbrücker, Malát, Ženíšek, Kuchárik, Kvasnička
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná: Dědič (56. Mi. Pícl) – Špaček, Ma. Pícl, Šedivý, Jánský, Pechr, Psota, Štaif – Kozlík, Altrichter, Antony, Seidler, Hauser, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Bláha
Náhradníci:
Trenér:
Náhradníci:
Trenér:
HC Meteor Třemošná: Dědič (56. Mi. Pícl) – Špaček, Ma. Pícl, Šedivý, Jánský, Pechr, Psota, Štaif – Kozlík, Altrichter, Antony, Seidler, Hauser, Holý, Ebenstreit, Beránek, Stárek, Bláha
Náhradníci:
Trenér:
Rozhodčí: Velčovský – Jelínek, Hřebík
Diváci:
Domácí využívají přesilovku, JAKUB HAMŠÍK pálil od modré přesně nad lapačku Dědiče, který opouští branku Třemošné. Asistence: Stanislav Vajner, Dominik Soukup.