Kladno – Vsetín 7:1 (kon.) | Ústí n/L – Benátky n/J 3:2 (po pr.) | K. Vary – Třebíč 5:1 (kon.)
Přerov – Frýdek-M. 1:3 (kon.) | Litoměřice – Kadaň 6:3 (kon.) | Slavia – Prostějov 0:3 (kon.)
Havířov – Motor ČB 3:2 (kon.)
HC Slovan Ústí nad Labem
3:2 (2:1, 0:0, 0:1 - 1:0)
HC Benátky nad Jizerou
Sobota 16.09.2017, 17:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem, Masarykova 232/974, Ústí nad Labem-Bukov • Chance liga • 3. kolo

63:01
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    JAROSLAV ROUBÍK vzal vše na sebe a svou kličkou vyzrál před zítřejšími narozeninami na Aleše Stezku. Bez asistence.

Dnešní utkání sledují 934 diváci.

Po tříminutové přestávce bude následovat pětiminutové prodloužení tři na tři se systémem náhlá smrt.

52:49
    David Merta z nařízeného trestného střílení trefil lapačku Aleše Stezky.

52:49
    David Merta obdržel přihrávku od Daniela Vrdlovce. Za sekání Kryštofa Hrabíka (BEN) bylo nařízeno trestné střílení.

46:14
    Benátky nad Jizerou právě vstřelily branku!
    Gól v oslabení! Kryštof Hrabík (0+1) nalezl u opačné tyče ZDEŇKA KRÁLA (2+1; dnes 1+1), který nedal střelou do odkryté branky domácímu brankáři šanci. Asistence: Kryštof Hrabík (0+1).

45:41
    Další možnost navýšit skóre pro domácí v přesilové hře. Petr Kolmann (BEN) vyloučen na dvě minuty za sekání.

Celkem TM v letošním ročníku: 8.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:9.

37:20
    Slovan se bude bránit ve třech proti čtyřem. David Bernad (UNL) míří do boxu trestoměřičů na dvě minuty za nedovolené bránění.

Celkem TM v letošním ročníku: 2.
    Vyloučení celkem v zápase: 5:8.

35:52
    Po fyzické výměně názorů vyloučeni hráči:

Lukáš Volf (UNL) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 6 (v dnešním utkání: 4 TM);
    Petr Kolmann (BEN) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 6.

Vyloučení celkem v zápase: 4:8.

Hrát se bude dvě minuty čtyři na čtyři.

35:52
    Před brankovištěm Aleše Stezky další menší potyčka.

34:05
    Jaroslav Roubík v dobré střelecké pozici zastihl Antonína Melku, kterého vychytal gólman Středočechů.

33:44
    Přesilová hra pro domácí. Ladislav Bittner (BEN) inkasoval menší trest za nedovolené bránění.

Vyloučení celkem v zápase: 3:7.

33:01
    Do dalšího brejku mohl jít z trestné lavice Patrik Husák, ústeckému obránci puk ale na útočné modré čáře přeskočil hůl.

31:58
    Antonín Melka v oslabení ujel hostující obraně, ze samostatného úniku ale Aleše Stezku nepřekonal.

30:57
    Přesilovka pro Benátky nad Jizerou. Patrik Husák (UNL) vyloučen na dvě minuty za držení protihráče.

Celkem TM v letošním ročníku: 10.
    Vyloučení celkem v zápase: 3:6.

29:14
    Tutová šance! Daniel Vrdlovec křižnou přihrávkou nalezl Davida Mertu, který pálil do skvěle se přesouvajícího se Aleše Stezky.

27:36
    Rozhodčí rozdělili tresty následovně.

Patrik Husák (UNL) – menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 8;
    Adam Dlouhý (BEN) – menší trest za krosček a menší trest za hrubost; celkem TM v letošním ročníku: 6.

Vyloučení celkem v zápase: 2:6.

Slovan bude hrát dvě minuty přesilovou hru pět na čtyři. Dvouminutový trest odpyká Filip Kuťák (BEN).

27:36
    Před brankou Martina Volkeho se strhla mela.

24:07
    Slovan naváže další přesilovou hrou. Jakub Husa (BEN) obdržel menší trest za sekání.

Vyloučení celkem v zápase: 1:4.

19:58
    Čtyřminutová přesilovka ve prospěch domácích. Dvojitý menší trest si musí odpykat Ondřej Chrtek (BEN) za vysokou hůl.

Celkem TM v letošním ročníku: 6.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:3.

16:18
    Obrat skóre! Slovanu pomohla menší pauza, když se od hranice ofenzivního pásma prosazuje VLADIMÍR BROŽ (1+1), jenž prostřelil vše, co mu stálo v cestě. Asistence: David Bernad (1+3), Daniel Vrdlovec (3+2).

15:59
    Je vidět, že se od loňské sezóny nic nezměnilo a potíže s ukotvením branky pod domácím kotlem přetrvávají. Utkání je dnes již podruhé přerušeno kvůli posunuté hostující brance.

14:33
    V početní převaze si zahraje také Slovan. Dvouminutový trest za napadení vyfasoval Jan Jeník (BEN).

Celkem TM v letošním ročníku: 4.
    Vyloučení celkem v zápase: 1:1.

13:35
    Na ledovou plochu je povolán ledař k upevnění hostující branky.

13:35
    Stav je srovnán! DAVID MERTA (1+1) si vybruslil před branku soupeře, odkud překonal hostujícího hájce svatyně do již posunuté branky. Asistence: Marek Macek (0+2), Lukáš Volf (1+2).

12:49
    Jaroslav Roubík si několikrát vyměnil puk s Antonínem Melkou, přičemž druhý jmenovaný ve finální fázi trefil výstroj Aleše Stezky.

10:08
    Využitá přesilovka! V předbrankovém prostoru se střela Zdeňka Krále (1+1) odrazila k PETRU WIENCEKOVI (1+0), který bez větších potíží uklidil kotouč do odkryté branky. Asistence: Zdeněk Král (1+1), Tomáš Havlín (0+1).

08:31
    Početní výhoda pro hosty. Lukáš Volf (UNL) potrestán menším trestem za hákování.

Vyloučení celkem v zápase: 1:0.

Zdeněk Kamínek ml.

Branky a nahrávky: 14. D. Merta (Macek, L. Volf), 17. Vl. Brož (Bernad, Vrdlovec), 64. Roubík – 11. Wiencek (Z. Král, Havlín), 47. Z. Král (Hrabík)

HC Slovan Ústí nad Labem: Volke (Soukup) – Bernad, Husák, Vl. Brož (C), M. Vágner, M. Zdvořáček, Hes – Dufek (A), Roubík, Melka – L. Volf (A), Vrdlovec, D. Merta – P. Kousal, Najman, Gengel – Macek, Severa, Mical.
    HC Benátky nad Jizerou: Stezka (Stejskal) – Kolmann (C), Husa, Havlín, Plutnar, Maier, Kunst – Hrníčko, Chrtek (A), A. Dlouhý – Psota, R. Veselý, Jeník – Hrabík, Z. Král, Wiencek – Bittner, Kuťák, Bělohorský.

Rozhodčí: Kostourek, J. Valenta – Hejl, Podrazil