Nymburk – Žďár n/S 0:1 (0:1 po s.n.) | Havlíčkův Brod – Mor. Budějovice 6:4 (kon.) | Dvůr Králové n. L. – Trutnov 3:1 (kon.)
SHK Hodonín – Poruba 2011 5:3 (kon.) | Opava – Kopřivnice 3:0 (kon.) | Val. Meziříčí – Nový Jičín 6:3 (kon.)
Písek – Tábor 0:6 (kon.) | Bílina – Děčín 2:7 (kon.) | Sokolov – Vrchlabí 5:6 (kon.)
Most – Jablonec n/N 1:5 (kon.) | David Servis – Kolín 4:1 (kon.) | Pelhřimov – Klatovy 6:2 (kon.)
Letňany – Kobra 2:5 (kon.)
HC Baník Sokolov
5:6 (2:3, 1:0, 2:3)
HC Stadion Vrchlabí
Sobota 16.09.2017, 17:30 • ZS Sokolov • 2. liga skupina Západ • 2. kolo

59:36
    Osmíka vychytal Jelínek, následně Zadražil přestřeluje branku!

59:17
    Petr Přindiš (Sokolov) – 2 minuty za podražení.

58:57
    Baník právě vstřelil branku!
    Miroslav Kuncl našel přesně TOMÁŠE ROHANA a ten vykřesává pro domácí naději na zisk bodů – 5:6!

58:00
    Domácí hrají v 6 bez brankáře power – play.

57:35
    Oddechový čas pro domácí!

57:35
    Vrchlabí vstřelilo branku!
    Hosté mají neskutečnou střeleckou produktivitu, šestou branku přidává TOMÁŠ ŠŤASTNÝ – 4:6! Asistence: Patrik Maďar, Martin Filip.

56:46
    Střela z mezikruží DANIELA MIŠKOVSKÉHO končí v síti 4:5! Bez asistence.

54:21
    Jakmile oba týmy byly v plném počtu tak se dokázal gólově prosadit MARTIN TRAPL – 4:4! Asistence: Michael Čejka.

52:12
    Tomáš Bláha (Vrchlabí) – 2 minuty za hrubost.
    Vojtěch Šik (Sokolov) – 2 minuty za hrubost.
    Hraje se 4 na 4.

52:01
    Martina Osmíka vychytal hostující brankář Jakub Jelínek u své bližší tyče!

48:38
    Petr Hruška vychytal skvostně Patrika Urbana v tutové pozici!

46:01
    Lukáš Abrahám (Vrchlabí) na trestnou lavici příliš nechtěl, ale musel, jelikož vyhodil puk ze své třetiny mimo kluziště – 2 minuty za zdržování.

44:48
    Další přesilovkový gól hostí znamená vedení 4:3 pro Vrchlabí po trefě TOMÁŠE ŠŤASTNÉHO! Asistence: Lukáš Abrahám, Ján Niko.

43:28
    Martin Strunz (Sokolov) – 2 minuty za nedovolené bránění.

39:00
    Daniel Miškovský (Vrchlabí) – 2 minuty za sekání.

37:08
    Jelínek měl plné ruce a nohy práce, ale vše ustál.

34:01
    PETR "PES" PŘINDIŠ se s tím vůbec nepáral nabombil to od modré čáry a puk se zastavil až v síti za zády brankáře Jelínka – 3:3! Asistence: Miroslav Kuncl, Tomáš Rohan.

31:39
    Ale ne nadlouho. Tomáš Oppelt (Vrchlabí) – 2 minuty za faul loktem.

31:18
    Martin Osmík (Sokolov) – 2 minuty za nedovolené bránění. Hraje se 4 na 4

30:20
    Lukáš Abrahám (Vrchlabí) – 2 minuty za krosček.

30:17
    Martin Strunz ani Martin Rohan nedostali puk za záda výtečného Jelínka!

13:45
    Petr Přindiš (Sokolov) – 2 minuty za hákování.

13:15
    Vrchlabí si bleskurychle bere své vedení zpět po gólové trefě DANIELA MIŠKOVSKÉHO – 2:3. Asistence: Michal Pšurný.

12:01
    Pavel Kuběna předložil přesně kotouč MARTINU STRUNZOVI, který již neměl problém s koncovkou a vyrovnává na 2:2! Druhá asistence: Tomáš Rohan.

09:58
    Martin Filip (Vrchlabí) – 2 minuty podražení. Hostující kapitán nevěřícně kroutí hlavou, ale to nic na jeho trestu nemění. Hraje se 4 na 4.

09:41
    Martin Strunz (Sokolov) – 2 minuty za podražení.

08:42
    Hostující celek využívá přesilovou hru přesnou střelou JIŘÍ ŠIMONÍČEK 1:2! Asistence: Tomáš Jirků.

07:28
    Adam Rulík (Sokolov) – 2 minuty za nedovolené bránění.

06:18
    Martin Osmík byl zastaven jen za cenu hákování v podání Michala Chleboráda (Vrchlabí).

02:20
    Vzápětí však vyrovnává MICHAL CHLEBORÁD – 1:1. Asistence: Patrik Urban.

01:23
    MICHAEL ČEJKA trestné střílení provedl výborně a vykoupal hostujícího brankáře – 1:0!

01:23
    Čejka byl seknut Matějček a proto domácí hráč nemohl pořádně zakončit, jenže rozhodčí Hlinka byl pozorný a nařídil trestné střílení!

Rostislav Králik

Branky a nahrávky: 2. Čejka (TS), 13. Strunz (Kuběna, T.Rohan), 35. Přindiš (Kuncl, T.Rohan), 55. Trapl (Čejka), 59. T.Rohan (Kuncl) – 3. Chleborád (Urban), 9. Šimoníček (Jirků), 14. Miškovský (Pšurný), 45. Šťastný (Abrahám, Niko), 57. Miškovský, 58. Šťastný (Maďar, Filip)

HC Baník Sokolov: Hruška (Fečo) -Přindiš, Kuncl, Šik (C), Michálek, Gombár, Hohl, Rulík – Strunz, Kuběna (A), T. Rohan, Trapl, Čejka, Račanský (A), Šmejc, Osmík, Zadražil, Pfister, Kvapil. Trenér: Michal Jäger.
    HC Stadion Vrchlabí: Jelínek (Sobotka) – Abrahám, Niko, Jirků (A), Matějček, Pojkar, Chleborád – Oppelt, Filip (C), Šťastný, Bláha (A), Šimoníček, Maďar, Miškovský, Urban, Pšurný, Krsek, Kerekanič. Trenér: Radoslav Svoboda.

Rozhodčí: Kamil Hlinka (Most) – Roman Hynčica (Děčín), Bc. Patrik Goltsch (Teplice). Delegát: Radek Sentenský