Žižkov – Sokolov 1:2 (kon.) | Č. Budějovice – Frýdek-Místek 1:1 (kon.)
FK Viktoria Žižkov
1:2 (0:2)
FK Baník Sokolov
Neděle 17.09.2017, 10:15 • Seifertova ulice, Praha-Žižkov • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 8. kolo

Díky za pozornost a mějte se fajn. (12:08:27)

Sokolov naprosto zaslouženě vítězí na Žižkově 2:1. O výhře rozhodli hosté v první půli, kdy se trefili Přeučil a Kosak. Za domácí snížil z penalty Podrazký.

90+4

90+3
    Po útočném faulu Žižkova rozehrává Bolek. Poslední minuta utkání se již rozeběhla.

90+2
    Hlavatý zase donutil Hrubeše k vynikajícímu zákroku, ještě malá naděje Žižkova žije.

90+2
    Žlutou kartu za zdržování hry dostal Vojtěch Machek.

90+2
    Machek leží na hrací ploše, Žižkovským tečou nervy.

90+1
    Mejdr zase šetří čas u postranní lajny, zápas brzy skončí.

90
    Centr Jakuba Dvořáka sice neprošel do vápna, ale hosté budou rozehrávat roh a nikam nespěchají.

89
    Neskutečné, co neproměnil Lukáš Provod. Byl zcela sám před Hrubešem, ale poskakující metr z deseti metrů napálil vysoko nad.

88
    Ve vápně na následný roh byl už i brankář Hrubeš, ale pískán byl útočný faul na Mráze.

87
    Mejdr nešetrně zajel do soupeře, z následné akce pálil nebezpečně Baza, který střelou na bližší tyč prověřil Bolka. Sokolovský brankář ale udržel vedení svého týmu.

87
    Dvořák pálil nepřesně, rozehrává Hrubeš.

86
    Provod se řítil po pravé straně s míčem, ale neodcentroval do vápna. Pouze podržel míč pro Glasera a Baník bude šetřit čas.

85
    Po nepřesné přihrávce však bude odkopávat od branky gólman Bolek.

85
    Na druhé straně faulovaný Bazal a je tu standardka pro Viktorii.

85
    Pokus o akrobatické zakončení v podání Františka Dvořáka nevyšel, Glaser pak napálil balon vysoko nad.

84
    Mejdr na Šanderovi vybojoval aut, opět chvilka klidu pro Sokolov.

83
    Obrana Žižkova je teď hodně propustná a Sokolov má spoustu náznaků brejkových příležitostí, nicméně jejich řešení, jak to teď předvedl Jakub Dvořák, není vždy optimální.