Chelsea – Arsenal 0:0 (kon.) | Manchester Utd. – Everton 4:0 (kon.)
Chelsea FC
0:0 (0:0)
Arsenal FC
Neděle 17.09.2017, 14:30 • Stamford Bridge, London • Anglická Premier League • 5. kolo

Ode mne je to pro dnešek vše, a tak vám přeji pěkný zbytek večera. U sledování dalších online přenosů na počtenou! Loučí se s vámi Daniel Kinc. (16:48:38)
    Oboustranně bojovné utkání vítěze ani branku nepřineslo...

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 4:2. Střely mimo: 3:5. Rohy: 5:1. Ofsajdy: 4:2. Fauly: 11:15.

Dnešní utkání je u konce! Londýnské derby vítěze nenašlo, a tak se dva nesmiřitelní rivalové – Chelsea a Arsenal – rozcházejí po výsledku 0:0 oba smírně s jedním bodem.

Druhý poločas byl o poznání vyrovnanější, na větší šanci jsme v urputné přetahované čekali marně. Arsenal se sice v 75. minutě dočkal trefy z hlavy Mustafiho, ale ta pro ofsajd nemohla být uznána. Velké pozdvižení tak aspoň zdvihl dvě minuty před koncem David Luiz, který byl po nechutném skluzu vyloučen.

90+4

90+3
    Ještě jedna žlutá karta, tu nyní obdržel po dalším ostrém faulu Bellerín. Utkání míří ke svému konci.

90+2
    Hosté mají nyní pochopitelně výhodu o jednoho muže v poli navíc a rádi by rozhodli utkání na svou stranu, nicméně ani Chelsea se nevzdává a snaží se v závěru hrát aktivně.

90+1
    Žlutou kartu dostává Sead Kolašinac (Arsenal FC).

90
    Nastavují se čtyři minuty!

89
    Střídání v týmu Chelsea FC: ze hřiště odchází Álvaro Morata, přichází Andreas Christensen.

89
    Kolasinac je po ošetření zpět na nohou, hra může pokračovat. Arsenal u míče.
    88. Červená karta pro Luize

88
    Komplikace pro Chelsea! David Luiz sice obešel po pravé straně Sáncheze, ale míč mu poté utekl k nohám Kolasinace, do kterého domácí stoper zajel nechutným šlapákem a z rukou rozhodčího uviděl rovnou červenou kartu!

87
    Ten se odrazil na hranici vápna k Mosesovi, ale jeho pokus z voleje obrana opět zablokovala a dlouhým odkopem se osvobodila!

86
    První centr obrana Arsenalu, stejně jako následný zpětný centr odvrátila, domácí však budou mít šanci ještě při dalším rohovém kopu.

85
    Přes Kantého a Moratu se dostal míč k Bakayokovi, který zkusil po zemi vypálit, ale nakonec byl jeho pokus sražen na rohový kop.

84
    Žlutou kartu dostává Mohamed Elneny (Arsenal FC).

83
    Vzápětí se neprodral kupředu Hazard, ale na druhé straně neuspěl proti Luizovi ani Kolasinac. Hra se teď přelévá ze strany na stranu.

82
    Útok soupeře přestál také domácí celek, když Luiz odhlavičkoval centrovaný míč a domácí opět míří dopředu.