Waregem – Mouscron 2:1 (kon.) | Oostende – Gent 0:2 (kon.) | Eupen – Standard 1:1 (kon.)
KAS Eupen
1:1 (1:1)
Standard Lutych
Neděle 17.09.2017, 20:00 • Stadion am Kehrweg, Eupen • Belgická liga • 7. kolo

To je pro tuto chvíli ode mne už vše. Přeji hezký zbytek dne a u dalších online přenosů na shledanou. (21:51:08)

Držení míče: 47 % : 53 %.
    Střely na branku: 4:6. Střely mimo: 4:4. Rohy: 3:7.

Je konec! Dnešní utkání belgické nejvyšší soutěže končí nerozhodně 1-1. Sledovali jsme velice vyrovnané utkání, které bylo bohaté na šance především v prvním poločase. V tom druhém jsme viděli pouze náznaky, které logicky nemohly vést k žádnému gólu.

90+4

90+2
    Utkání se spíše už jen dohrává. Vypadá to, že další branku už neuvidíme. I když zbývají ještě stále dvě minuty.

90+1
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Jean Thierry Lazare Amani, přichází Diawandou Diagné.

90
    Druhý poločas bude nastaven o čtyři minuty.

89
    Sledujeme poslední minutky dnešního střetnutí. Míč se pohybuje z jedné strany na druhou, což značí, že je utkání hodně vyrovnané.

88
    Střídání v týmu KAS Eupen: ze hřiště odchází Nicolas Verdier, přichází Ibrahim Diallo.

85
    Faul na hranici žluté karty předvedl Blondelle, který si přidržel jednoho z protihráčů. Standardka pro Lutych z hlouby pole.

84
    A další. Djenepo zajel hodně ostře do Verdiera a za svůj čin vidí kartu žluté barvy.

83
    Hostující lodivod využil už všechny tři střídání, naopak trenér Eupenu má k dispozici stále ještě dvě možnosti k oživení posledních minutek.

82
    Utkání se nám dostalo do poslední desetiminutovky, stav střetnutí je stále nerozhodný. Dočkáme se ještě nějaké branky?

81
    Střídání v týmu Standard Lutych: ze hřiště odchází Uche Henry Agbo, přichází Răzvan Marin.

80
    Se žlutými kartami se roztrhl pytel. Tím dalším, kdo jí uviděl byl Tirpan, jenž zatáhl za záchrannou brzdu.

79
    Ochoa mohl zůstat ledově klidným i v tomto případě. Z hranice šestnáctky to zkoušel Amani, jeho technická střela vystoupala vysoko nad.

78
    Naopak hráči Lutychu se už slušnou řádku minut nedostali k žádné kloudné akci. I v tom je fotbal tak krásný, Eupen nyní diktuje tempo utkání.