Amiens – Marseille 0:2 (kon.) | Angers – Méty 0:1 (kon.) | Rennes – Nice 0:1 (kon.)
PSG – Lyon 2:0 (kon.)
Stade Rennes
0:1 (0:0)
OGC Nice
Neděle 17.09.2017, 17:00 • Roazhon Park, Rennes • Francouzská Ligue 1 Uber Eats • 6. kolo

Držení míče: 49 % : 51 %.
    Střely na branku: 4:3. Střely mimo: 8:1. Rohy: 6:5. Ofsajdy: 0:5. Fauly: 17:16. (19:01:01)

Nastavené čtyři minuty uplynuly a zápas končí! Rennes diktovalo ve druhém poločase tempo hry, vytvořilo si šance, ale tři body putují na jih Francie.

Úvodní poločas nabídl několik šancí na straně Nice. Koubek však předvedl dva parádní zákroky a balon do sítě nepustil. Od druhé půle se Rennes usadilo na útočné polovině. Složitější zákrok však Yoan Cardinale řešit nemusel. Jen nebezpečné nůžky z blízkosti od Bourigeauda, ale míč šel od domácího záložníka těsně nad branku. Deset minut před koncem rozhodl po celý zápas téměř neviditelný Mario Balotelli, který dostal přesnou přihrávku do běhu, domácí obrana lehce zaspala. Italský útočník se opřel z první do balonu a dělovkou na bližší tyč nedal Koubkovi žádnou šanci. Rennes přesto, že bylo dneska jednoznačně aktivnějším týmem, připsalo si více střel, tak odchází bez bodu.

90+4

90+4
    K balonu se postavil na místě přestupku Bourigeaud. Třiadvacetiletý ofenzivní záložník trefil jen teď, od které se balon odrazil vysoko nad branku.

90+3
    Mubele to vzal na sebe, prodral se kolem třech protihráčů a vše musel řešit až žlutým faulem Souquet. Ještě jedna velká šance pro Rennes.

90+3
    Pléa byl udeřen při hlavičkovém souboji loktem a rozhodčí přisuzuje balon hostujícímu týmu. Posledních šedesát sekund zápasu!

90+2
    Hlavní rozhodčí nastavuje ve druhém poločase čtyři minuty.

90+1
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Allan Saint-Maximin, přichází Rémi Walter.

90+1
    Benjamin Bourigeaud centroval na zadní tyč. Tam byli hned dva hráči Rennes, ale ani jeden nedokázal usměrnil balon mezi tři tyče.

90
    Již v devadesáté minutě se objevil u balonu střídající Mendy. Vybojoval pro Nice autové vhazování a nenechává soupeře dostat se k balonu. Právě Mendy však zatáhl za dres Prciče a je tady ještě jedna šance pro Rennes.

89
    Domácí se hnali do rychlého protiútoku. Mubele ještě našel lépe postaveného Prciče, který ale v ideální pozici netrefil míč tak jak by chtěl. Cardinale nemusel zasahovat.

88
    Střídání v týmu Stade Rennes FC: ze hřiště odchází Benjamin André, přichází James Lea Siliki.

87
    Rennes je v křeči. Domácí tlačili až do inkasované branky soupeře v pokutovém území, ale nyní se nemohou dostat k balonu. Lees-Malou přišlápl rozehrávajícího Baala a vidí žlutou kartu.

86
    Ani Saint-Maximin není tolik u balonu jako v prvním poločase. Nyní ale vybojoval po zblokovaném centru rohový kop.

84
    Vstřelená branka Nice probudila. Po rohovém kopu se provinil faulem domácí André a Nice tak zůstává u balonu.

83
    Střídání v týmu OGC Nice: ze hřiště odchází Mario Balotelli, přichází Igniatius Ganago.

82
    Posledních zhruba deset minut i s nastavením především pro Rennes, které bylo po celý druhý poločas jasně lepším týmem.
    80. Mario BALOTELLI - 0:1