Den Haag – Ajax 1:1 (kon.) | Twente – Utrecht 4:0 (kon.) | Arnhem – Venlo 1:1 (kon.)
Eindhoven – Feyenoord 1:0 (kon.)
PSV Eindhoven
1:0 (1:0)
Feyenoord Rotterdam
Neděle 17.09.2017, 16:45 • Philips Stadion • Nizozemská Eredivisie • 5. kolo

Já vám děkuji za vaši pozornost, doufám, že jste se příjemně bavili a budu se těšit příště. (18:39:09)

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 5:5. Střely mimo: 10:9. Rohy: 5:7. Ofsajdy: 2:0. Fauly: 17:15.

Nádherný zápas, opravdu jsme se nenudili, hlavně v prvním poločase bylo tempo až neskutečné.
    Hned ve 3. minutě dal jediný gól zápasu Gastón Pereiro. Ale šancí jsme viděli opravdu mnoho, tyč nastřelil Toornstra i Locadia. Dnes v brankách doslova čarovali jak Zoet tak Jones.

90+3

90+3
    Lammers svým úprkem potěšil všechny fanoušky na stadionu, dokázal prokličkovat přes čtyři hráče, než nakonec pokazil přihrávku.

90+3
    Akce se ale příliš nepovedla.

90+2
    Nastaveny budou 3 minuty. V nich bude zahrávat Feyenoord standardní situaci z poloviny hřiště.

90+1
    Arias dal vzpomenout svým rychlým náběhům z prvního poločasu, tentokrát ale chybělo to, co mu v prvním dějství šlo náramně – centr.

90
    Domácí ho chytře zahráli na krátko, nicméně rychle o míč přišli.

89
    Locadia se dostal do dobré brejkové situace, ale nevyřešil ji správně, pouze nastřelil hráče hostí a PSV může zahrávat roh.

87
    Ostrý zákrok Ramselaara, jeho kopačka vyletěla až příliš vysoko.

86
    Střídá autor prozatím jediné branky, která tedy stála za to – Gastón Pereiro.

86
    Míč od Pereira jen proletěl vápnem až na odkop.

85
    Pěkný rychlý brejk předvedli domácí, zastavil ho až faulující Toornstra. Nabízí se volný kop z dobré pozice.

84
    Střídání v týmu Feyenoord Rotterdam: ze hřiště odchází Jan-Arie van der Heijden, přichází Dylan Vente.

83
    To, že si i v desíti hráči Feyenoordu zápas užívají dokazují i takové patičky, jaké nám teď předvedl Vilhena.

81
    To byl Diks, který dostal skvělý míč do běhu na levé straně, odcentroval do prostoru, kde se nacházel Basaçikoglu, ale ten míč nedokázal, v souboji se Schwaabem, pořádně zasáhnout.

80
    Nádherná střela z dálky! Amrabat se zmocnil míče, a když se řítil do otevřené obrany, nenapadlo ho nic jiného, než míč napálit. Chyběl zhruba půlmetr, aby tvrdou přízemní ránou ohrozil bránu Zoeta.

79
    Další míč do vápna domácích dokázal protlačit Basaçikoglu. Tvrdým centrem doslova trefil hlavu Toornstry, ten samozřejmě nedokázal zamířit.