MŠK Žilina B
3:4 (3:1)
ŠKF Sereď
sk Neděle 17.09.2017, 10:30 • Štadión MŠK Žilina • MONACObet liga

Žilina teda napriek vedeniu 3:1 podľahla Seredi 3:4. O góly hostí sa v druhom polčase postarali Laura, Morohg a Djiby Ba. S týmto konštatovaním sa s vami pre dnešný deň lúčim, ďakujem za pozornosť a želám príjemný zvyšok nedele. Dočítania priatelia. (12:21:17)

90+5

90+4
    Nuž a z toho už domáci futbalisti nič nevyťažili.

90+4
    Loptu zakrútil fantasticky pod brvno Michal Klec, no Matúš Ružinský ju skvelým zákrokom vyškriabal na rohový kop!

90+4
    Priamy kop Žiliny z dobrej pozície, približne 25 metrov od bránky hostí.

90+3
    Striedanie v tíme ŠKF Sereď: z ihriska odchádza Morong, prichádza Vesić.

90+2
    Žilinčania znovu kombinujú v strede poľa a už pomerne zúfalo hľadajú cestičky do pokutového územia hostí.

90+1
    Sereď chystá tretie a teda posledné striedanie v dnešnom zápase.

90
    Hlavný rozhodca bude v druhom polčase nadstavovať minimálne štyri minúty.

89
    Začína sa záverečná minúta riadneho hracieho času a hostia sa snažia niečo vymyslieť v šestnástke Žiliny.

88
    O loptu sa bojuje pri rohovej zástavke po ľavej ruke Aleša Mandousa. Hostia už umne naťahujú čas.

87
    Nuž a keď to vyzeralo na šancu pre domáci tím, tak všetko rieši gólman hostí Matúš Ružinský.

86
    Žilina sa v závere nadýchla k tlaku, ale je to zatiaľ len kombinácia v strede poľa.

85
    Máme pred sebou posledných 5 minút riadneho hracieho času, Žilina zatiaľ stále prehráva so Sereďou 3:4.