Portimonense – Feirense 2:1 (kon.) | Chaves – Moreirense 3:0 (kon.)
Portimonense SC
2:1 (2:1)
CD Feirense
Pondělí 18.09.2017, 20:00 • Estádio Municipal de Portimão (Portimão) • Portugalská Primeira Liga • 6. kolo

Držení míče: 51 % : 49 %.
    Střely na branku: 7:1. Střely mimo: 5:4. Rohy: 7:4. Ofsajdy: 2:2. Fauly: 18:13.

A máme tu konec utkání! Zvítězil zřejmě lepší domácí celek, který především první 20 minut utkání převažoval rychlou hrou po celém hřišti. V 13. minutě se nejprve po krásné přihrávce prosadil Šoja Nikidžama, tentýž samý hráč přidal v 19. minutě ještě další branku a domácí se tak dostali v prvních dvaceti minutách do dvoubrankového vedení. Ve 28. minutě ale takřka z ničeho nic přišlo snížení v podání hostujícího Oghenekara Eteba a do kabin se tak šlo za stavu 2:1!

Druhá půle začala tlakem hostujícího celku, po několika příležitostech ale přišly i šance na druhé straně, více než pohledných situací jsme ale viděli tvrdé nedovolené zákroky. Nikdo z hráčů nedokázal napodobit střelce prvních třech branek a utkání tak končí stejným výsledkem, jako první poločas!

Tohle je ode mně pro dnešní den vše, díky za pozornost, přeji krásný zbytek pondělního večera a někdy příště, například u portugalské fotbalové ligy, na počtenou! (21:59:13)

90+5

90+5
    Další útočná akce hostů skončila až v zámezí, rozehrávat tak bude domácí brankář Ricardo Ferreira.

90+4
    K její exekuci se postavil zřejmě Tiago Silva, pokusil se o přímé ohrožení branky soupeře, bohužel pro hosty ale ohrozil tak maximálně fanoušky sedící někde kolem patnácté řady v hledišti nad brankou.

90+3
    Žlutou kartu dostává Lucas (Portimonense SC).

90+3
    Lucas Possignolo dle sudího fauloval ve snaze o obraný zákrok a rychlý protiútok. Dle všeho se ale domácí obránce nedovoleného zákroku nedopustil, což má za následek, místo brejku domácích, zajímavou standardní situaci hostů!

90+2
    I když se zřejmě čekal závěrečný tlak hostujícího celku, útočí především domácí. Obrana Feirense tak zatím odkládá vysunutí se na polovinu hřiště a zaujímá prostor hranice vápna.

90+1
    Hlavní arbitr nastavuje 5 minut nad rámec základní hrací doby!

90
    Po menším zmatku ve vápně domácích vše vyřešil brankář Ricardo Ferreira, který míč zachytil na zemi a pevně jej sevřel v rukavicích.

89
    Faulu se nyní dopustil domácí Rossell a hosté tak budou mít možná jednu z posledních šancí na vyrovnání.

88
    Na zemi zůstal ležet v bolestech Pedro Sá poté, co čistě obral o míč Tiaga Silvu. Těžko říct, jestli za tím bylo opravdu nějaké zranění, nebo jen selský rozum. Běží nám totiž 88. minuta a každá vteřina je nyní pro vedoucí tým cenná.

87
    Oghenekaro Etebo se dostal ke střele z voleje někde na úrovni penaltového puntíku po centru z pravého křídla, ránou ale trefil před ním stojícího spoluhráče, což mělo za následek přerušení hry kvůli ofsajdovému postavení.

86
    Hosté nyní uzavřeli soupeře na jejich vlastní polovině, domácí obránci ale zatím tlaku na vyrovnání čelí úspěšně.

85
    Žlutou kartu dostává Hugo Seco (CD Feirense).

84
    Celkem zákeřným šlapákem nyní vyřadil ze hry Pedra nově střídající hráč hostů Hugo Seco, zřejmě to bude mít ještě dohru u sudího.