Pondělí 18.09.2017, 16:00 • Ufa Arena • KHL

Střely na branku – 22:30 (6:7, 7:11, 9:12)
    Hity – 23:41

Československá stopa

Matěj Stránský (CER) 0+0, 0 střel, čas na ledě 15:33
    Július Hudáček (CER) 60 minut, 22 zákroků, 0 gólů, 100 %

Hokejisté Salvatu Julajev po čtyřech výhrách v řadě překvapivě nestačili Čerepovci, kterému na vlastním ledě podlehli 0:2. Skóre utkání otevřel ve 27. minutě po krásně sehraném brejku Alexandr Bumagin a vteřinu před koncem výhru Severstalu pečetil střelou do prázdné branky Daniil Vovčenko.

Ve třetí třetině se hrál asi nejlepší hokej v celém utkání. Domácí mohli srovnat v přesilovce, v níž netrefil Linus Omark poloodkrytou klec a Ilja Zubov nastřelil dokonce tyčku. Již v poslední minutě ještě Omark nahrával před odkrytou branku Hartikainenovi, ovšem jeho spoluhráč nedokázal trefit kotouč.

59:59 Daniil VOVČENKO - 0:2

59:59
    Čerepovec právě vstřelil branku!
    Je hotovo! Po vyhraném buly pálil Philip Larsen jen do bránícího hráče. Odraženého puku se pak ve středním pásmu ujal DANIIL VOVČENKO, přejel s ním modrou čáru a snadno už trefil opuštěnou svatyni Salavatu Julajev. Bez asistence.

59:52
    Domácí si ještě vyžádali oddechový čas. Po něm se bude vhazovat před Hudáčkem.

59:19
    Linus Omark nahrával Teemuovi Hartikainenovi před zcela odkrytou branku. Finský útočník však na zadní tyčce netrefil kotouč!

58:50
    Domácí hrají bez brankáře!

58:29
    Hartikainen na modré nezpracoval puk a pustil hosty do přečíslení 2 na 1! Domácí zachránil obránce Larsen, který zblokoval přihrávku Kagarlického před odkrytou klec!