Ufa – Čerepovec 0:2 (kon.) | Kazaň – Riga 7:2 (kon.)
konec
Ak Bars Kazaň
7:2 (2:1, 3:1, 2:0)
Dinamo Riga
Pondělí 18.09.2017, 18:30 • TatNeft Arena • KHL
Předzápasové kurzy: 1.44 5.3 5.53
Partner:
   
  Z mé strany je to vše! Děkuji Vám za pozornost a těším se u sledování dalších přenosů. Pěkný zbytek dne! (21:00:02)
   
  Československá stopa v utkání

  Jiří Sekáč (KZN) – 3+1, 6 střel, čas na ledě 17:16
   
  Střely na branku: 30 -22
   
  Je konec! Domácí Kazaň dnes na svém ledě rozstřílela beznadějně poslední Rigu 7:2 a připsala si důležité body! Domácí o své výhře rozhodli ve druhé třetině, po které vedli už 5:2! V poslední části ještě přidal další branku Arťom Lukojanov a v samotném závěru utkání v přesilovce 5 na 3 dovršil hattrick Jiří Sekáč, který dnes táhl domácí celek za výhrou.
   
  Konec zápasu.
  59:51 Jiří SEKÁČ - 7:2
   
  59:51
  Kazaň vstřelila branku!
  A ještě jedna branka na závěr! JIŘÍ SEKÁČ se dočkal hattricku! Český útočník dostal v přesilové hře přihrávku na levou stranu, udělal dva rychlé kroky a prudkou střelou trefil horní roh branky!
   
  59:05
  Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Gints Meija – 2 min., bitka).
  Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Gunars Skvorcovs – 5 min., bitka).
  Vyloučení v týmu Dinamo Riga (Gunars Skvorcovs – osobní trest do konce utkání).
   
  59:00
  Domácí fanoušci stojí na nohou a odměňují Kazaň za dobrý výkon skandovaným potleskem.
   
  58:11
  Krišjanis Redlihs se po pravé straně hřiště tlačil do útočného pásma. Jeden z jeho spoluhráčů nevydržel trpělivý a přejel do ofsajdu. Vhazuje se ve středním pásmu.
   
  58:00
  Probíhají poslední dvě minuty třetí třetiny.
   
  57:20
  Emils Gegeris neuspěl v bruslařském souboji s Gluchovem a nedostal se k dlouhému nahození. Kazaň kontroluje závěrečné minuty rozhodnutého utkání.
   
  57:06
  Nikita Jazkov vystřelil zápěstím od modré čáry. Jazkovovu ránu ještě před Petersem tečoval jeden z útočníku, nicméně hostující gólman si kotouč našel.
   
  56:36
  Vasilij Tokranov se dostal k odraženému puku a obloučkem jej vyhodil do středního pásma. Hosté hrají velmi sympaticky a bojují do poslední sekundy.
   
  56:10
  Danny Kristo nahodil puk na domácí branku. Garipov kotouč viděl hodně pozdě a pouze jej vyrazil před sebe. Prostor před brankou však obrana stačila vyčistit.
   
  55:25
  Anton Lander nahodil puk do útočného pásma. V rohu kluziště se k puku dostal Azevedo, jenže vinou špatného zpracování jej odevzdal soupeři.
   
  55:10
  Po delší době musel zasahovat také Emil Garipov. Domácí brankář střelu z mezikruží dobře viděl a ukryl puk do lapačky. Vhazuje se po jeho pravé ruce.
   
  54:40
  Nikita Jevpalovs objel branku domácího celku a prudkou přihrávkou našel Redlihse. Ten se přes důrazného Popova neprobil ke střele.
   
  54:13
  Anton Glinkin napadal jednoho ze soupeřů za brankou Dinama. Obránce lotyšského celku situaci ustál a dokonce konstruktivně rozehrál.

  Tomáš Kubečka

  Branky a nahrávky: 6. Sekáč (Azevedo, Lander), 6. Abrosimov (Malychin), 28. Sekáč (D. Musin), 29. Jazkov (Malychin), 40. Azevedo (Lander, Sekáč), 54. Lukojanov (Malychin, Tokranov), 60. Sekáč – 13. Kristo (McMillan, Galiardi), 35. Pavlovs (Skvorcovs)


  Ak Bars Kazaň: Garipov (Biljalov) – Tokranov, Abrosimov, Markov, Jarullin, D. Musin, Batyršin, Sidorov – Klinkhammer, Svitov, Archipov – Lander, Sekáč, Azevedo – Glinkin, M. Gluchov, An. Popov – Lukojanov, Jazkov, Malychin.
  Dinamo Riga: Peters (Kalninš) – Stollery, Wrenn, Pujacs, Balinskis, Ališauskas, Zile, K. Redlihs – Kristo, McMillan, Indrašis – Galiardi, Jevpalovs, M. Redlihs – Skvorcovs, Bičevskis, Meija – Gegeris, Jelisejevs, E. Kulda – Pavlovs.

  Rozhodčí: Kuljov, Sergejev – Badyl, Zacharov