Ústí n/L – K. Vary 2:3 (po pr.)
HC Slovan Ústí nad Labem
2:3 (0:1, 0:0, 2:1 - 0:1)
HC Energie Karlovy Vary
Pondělí 18.09.2017, 18:00 • Zimní stadion Ústí nad Labem • Chance liga • 4. kolo

Hosté vyhrávají zápas na severu Čech jestli oprávněně nebo ne, toť otázka. Domácí byli hostům vyrovnaným soupeřem, ale berou pouze bod. Přeji vám krásný zbytek večera. (20:19:57)

60:29
    Karlovy Vary právě vstřelily branku!
    Je rozhodnuto! Unavený David Bernad nestačil na ONDŘEJE BERÁNKA, který prostřelil Růžičku mezi betony. Bez asistence.

60:01

Ve třetí třetině jsme viděli tři branky. Domácí obrátili v rozmezí mezi 53. minuty až 54. minuty skóre ve svůj prospěch. Nejdříve vyrovnal Jan Dufek a o minutu později se prosadil Ondřej Najman. Pro domácí přišla studená sprcha tři minuty před koncem, když vyrovnal nejlepší střelec Energie – Matic Podlipnik.

56:22
    Hosté vyrovnávají. Povedenou střelou od levého hrazení se prosadil nejlepší střelec Energie MATIC PODLIPNIK. Asistence: Tomáš Rachůnek, Jaromír Kverka.

55:38
    Balánovu střelu vyrazil Růžička do rohu.

55:18
    Další obrovská šance Slovanu! V zakončení v tváří v tvář se ocitl Závorkovi kanonýr Jaroslav Roubík. Brankář hostí secvakl betony za minutu dvanáct!

54:44
    Zimní stadion je na nohou a žene Slovan za vítězstvím!

53:40
    Ústí nad Labem právě vstřelilo branku!
    Boleslavská spolupráce se vyplácí! Třetí lajna otáčí zápas. V brejku dva na jednoho naservíroval puk Pavel Kousal na svého kolegu ONDŘEJE NAJMANA, který překonal Závorku. Asistence: Pavel Kousal, Jan Dufek.

52:10
    Ondřej Najman projel do útočného pásma a zakončil. Jeho zakončení však nevyšlo, ale předložil puk JANU DUFKOVI, který překonal Závorku. Asistence: Pavel Kousal.

51:48
    Icing domácích.

50:47
    Hosté rozjíždí útok od své branky.

V kotli Energie jsme viděli pyrotechniku a choreo a následně pokřik: "Český hokej pro fanoušky!"

Filip Vlček

Branky a nahrávky: 53. Dufek (Najman), 54. Najman (P. Kousal, Dufek) – 16. M. Rohan (Podlipnik, Stloukal), 57. Podlipnik (T. Rachůnek, Kverka), 61. O. Beránek

HC Slovan Ústí nad Labem: J. Růžička (Soukup) – Bernad, Husák, Macek, M. Vágner (C), Hes, M. Zdvořáček – Melka, Roubík (A), Smolka – D. Merta, Vrdlovec (A), L. Volf – Dufek, Najman, P. Kousal – Mical, Gengel, Severa.
    HC Energie Karlovy Vary: Závorka (F. Novotný) – Krejčí, Sičák (A), M. Rohan, Podlipnik, J. Tomeček, Weinhold – T. Rachůnek, Balán (A), Flek – Stloukal, Kverka, Gríger – Vachovec, Skuhravý (C), Gorčík – O. Beránek, Davídek, Kohout.

Rozhodčí: Kašík, Přikryl – Krátký, Bosák

Diváci: 1 449