Benevento – AS Řím 0:4 (kon.) | Atalanta BC – Crotone 5:1 (kon.) | Cagliari – Sassuolo 0:1 (kon.)
Janov – Chievo 1:1 (kon.) | Hellas Verona – Sampdoria 0:0 (kon.) | Juventus – Fiorentina 1:0 (kon.)
Lazio – Neapol 1:4 (kon.) | AC Milán – Spal 2:0 (kon.) | Udinese – Turín 2:3 (kon.)
Janov CFC
1:1 (0:0)
Chievo Verona
Středa 20.09.2017, 20:45Italská Serie A • 5. kolo

Máme za sebou utkání, které v prvním poločase nic nenabídlo, ovšem v tom druhém vše vrátilo i s úroky. Viděli jsme několik zajímavých šancí a gól na každé straně. Nakonec tedy spravedlivá remíza, která je vzhledem k vývoji utkání nejspíše zasloužená. Ani jeden tým s ní však nejspíše spokojený nebude. Jak Janov, tak Chievo určitě chtělo hlavně vyhrát. Na plný bodový zisk si tak budou muset nabrousit zuby například o víkendu, kdy je čeká další kolo. (22:38:39)

90+3
    Míč trefil zeď, ještě jeden rohový kop před koncem.

90+2
    Chievo ale ještě získává zajímavou šanci v podobě volného přímého kopu ze zhruba dvaceti metrů.

90+2
    Pellissier měl na kopačce vítězný gól, ale v zajímavé šanci minul bránu. Zdá se tedy, že utkání výherce nenajde.

90+1
    Míč propadl až do vápna, odkud jej však vykopli obránci. Rozhodčí nastavuje tři minuty, které začínají s míčem na kopačkách hosté.

90
    Poslední minuta řádné hrací doby začíná faulem Janova na polovině hřiště. Možná jedna z posledních šancí na vstřelení gólu.

89
    Další volný kop pro domácí, hostům se nedaří usadit se na polovině Janova a dopouští se opět faulu.

88
    Laxalt z pravé strany ohrozil hostujícího brankáře, ovšem ten v poklidu vyrazil míč a ten se odkutálel do bezpečí.

87
    Pellissier se dopustil útočného faulu. Snaha hostů tak přišla vniveč.

86
    Střídání v týmu Chievo Verona: ze hřiště odchází Valter Birsa, přichází Luca Garritano.

85
    Další střela z velké dálky, tentokrát ale Perin mohl zůstat v klidu.

84
    Depaoli se dostal k odraženému míči za šestnáctkou, jeho střela měla zajímavé parametry, ovšem Perin si s ní poradil.

83
    Tomović ve vápně vybojoval míč, dostal se ke střele, ale trefil pouze obránce, Janov následně rychle odkopl na rohový kop.

82
    Z něj ale k ohrožení branky nedošlo. Janov ale zůstává u míče. Šance na gól tedy žije.

81
    Volný přímý kop pro Janov a navíc žlutá karta pro Tomoviće (CHV).

80
    Ani jeden tým nechce udělat chybu, tempo je však vysoké a slibuje zajímavý konec zápasu.