Jekatěrinburg – Soči 0:2 (kon.) | Magnitogorsk – Ufa 3:4 (kon.) | Čeljabinsk – Nižněkamsk 0:3 (kon.)
Toljatti – Kazaň 1:3 (kon.)
Avtomobilist Jekatěrinburg
0:2 (0:0, 0:1, 0:1)
HK Soči
Pátek 22.09.2017, 16:00 • Uralec Arena • KHL

Dlouhou dobu se v tomto zápase čekalo na gól. Ten přišel až na konci druhé třetiny, kdy se šťastně prosadil odrazem puku od brankáře Jurij Alexandrov. Ve třetí třetině jsme už mnoho šancí neviděli. V posledních minutách se Jekatěrinburg rozhodl odvolat Kováře a zkoušel to v šesti. Jenže místo vyrovnání inkasoval do prázdné branky. Hostující celek vyhrává 2:0. Domácí tým neproměnil dlouhou přesilovku pět na tři. (18:18:38)

Československá stopa v zápase
    Jakub Kovář (JEK) 22 střel, 21 zákroků.

59:40
    V poklidném tempu se závěr zápasu dohrává. Domácí celek už na zdramatizování nemá síly ani čas.

59:00
    Probíhá poslední minuta hry ve třetí třetině.
    58:56 Ilja CHOCHLOV - 0:2

58:56
    Soči právě vstřelilo branku!
    A je to jasné. Hostující celek tento zápas vyhraje, ránou přes celé kluziště trefuje prázdnou branku ILJA CHOCHLOV. Bez asistence.

58:54
    Domácí celek hraje v šesti, pokouší se o vyrovnání.

57:29
    Ani jeden celek se nemůže nyní probojovat do výraznější šance.

57:00
    Probíhají poslední tři minuty hry ve třetí třetině, domácí celek se pokouší vyrovnat. Ale zatím se do střelecké pozice probojovat nemůže.

56:40
    Konstantin Barulin kryje střelecký pokus, který vyslal Nikita Trjamkin. Buly před brankou Soči.

56:01
    Mnoho času už domácí celek momentálně nemá. Čtyři minuty hry zbývají do konce třetí třetiny.

55:30

54:44
    Simon Önerud se dostal do situace dva na jednoho, domácí obránce ale velmi dobře vyhodnotil situaci. Lehl si na led a zablokoval kotouč.

54:20
    Simon Önerud zavezl kotouč do útočného pásma, Casey Wellman o něj bojoval za brankou. Souboj prohrál, a tak hrají domácí.

53:53
    Hostující celek hraje přesilovku, stabilně se sice nemůže dostat do útočného pásma, ale i tak drží hru daleko od své branky.

53:30
    Vyloučení v týmu Avtomobilist Jekatěrinburg (Anatolij Golyšev – 2 min., podražení).

52:36
    Alexej Michnov se dostal do brejku. Dlouhou dobu čekal se střelou, následně jej výborně vychytal hostující brankář. Konstantin Barulin podržel své spoluhráče.

52:06
    Ilja Krikunov se pokoušel dobruslit vyhozený kotouč, ale obrana byla rychlejší. Domácí se ke střele nedostali.