Zlín – Litvínov 3:2 (kon.) | Mladá Boleslav – Plzeň 2:3 (po pr.) | Chomutov – Vítkovice 1:2 (po pr.)
Pardubice – Jihlava 7:5 (kon.) | Olomouc – Mountfield HK 1:3 (kon.)
HC Olomouc
1:3 (0:0, 1:0, 0:3)
Mountfield HK
Pátek 22.09.2017, 18:00 • Zimní stadion Olomouc • Tipsport extraliga • 6. kolo

Ode mě je to pro dnešní večer vše. Děkuji Vám za pozornost a budu se těšit zase někdy příště. (20:22:19)

Střely na branku:
    Olomouc – 23 (7 – 5 – 11)
    Hradec Králové – 24 (7 – 12 – 5)

Vstup do poslední třetiny se Hradci mimořádně povedl a už po 59 vteřinách vyrovnal Tomáš Zigo. Čas Konrádovy neprůstřelnosti se tak zastavil na úžasných 167 minutách a 15 vteřinách. Olomouc poté přidala na obrátkách, ale místo toho, aby si vzala vedení zpět, přišel druhý úder Hradce. Konrádovi vypadla střela Graňáka a než stačil puk přikrýt, vypíchl ho Lukáš Vopelka přímo do odkryté branky. V závěru měli Kohouti ještě několik šancí vyrovnat, Burian dokonce nastřelil tyč, ale branky se nedočkali a při závěrečné hře bez brankáře domácího týmu přidal pojistku do prázdné branky Jaroslav Bednář. Tři body si tak odvážejí královéhradečtí.

59:52
    Hradec vyhrál buly a pouze dohrává ve vlastním obranném pásmu.
    59:47 Jaroslav BEDNÁŘ - 1:3
    Zdroj: Hokejka TV

59:47
    Hradec právě vstřelil branku!
    A je rozhodnuto. JAROSLAV BEDNÁŘ vystihl přihrávku Martina Vyrůbalíka a jel sám na prázdnou branku. Bez asistence.

59:40
    Oddechový čas pro HC Olomouc.

59:40
    Zakázané uvolnění hostů.

59:32
    Po střele Holce Sedláček vyrazil puk na poslední chvíli.

59:20
    Konrád je na střídačce.

58:50
    Burian adresoval naslepo nahrávku před bránu, ale tam byli jen hosté.

58:26
    Jarůšek posílá puk až do obranného pásma Kohoutů, kde hraje Konrád.

57:58
    Lukáš Galvas zahajuje další útok Olomouce.

57:34
    Další vyhození Hradce Králové končí zakázaným uvolněním.

57:15
    Vydarený nahazuje za Konrádovu branku, tam jsou jen domácí.

56:55
    Vyhození Hradce končí zakázaným uvolněním. Vhazovat se bude po levici Sedláčka.

56:40
    Laš nahodil z vrcholu kruhů na Sedláčka a ten přerušuje hru.

56:09
    Hradec pouze vyhazuje ke Konrádovi.

Martin Vavruša

Branky a nahrávky: 27. Burian (Herman) – 41. Zigo (Jarůšek), 46. Vopelka (Graňák, Cingel), 60. Jaroslav Bednář

HC Olomouc: Konrád (Falter) – Škůrek, Vyrůbalík (C), Houdek, Ondrušek (A), J. Galvas, L. Galvas, Dujsík – Buc, J. Knotek (A), Laš – Eberle, R. Vlach, Burian – Skladaný, Herman, Holec – Jergl, Rác, Strapáč.
    Mountfield HK: J. Sedláček (J. Pavelka) – Gregorc, Cibulskis, Graňák, F. Pavlík, Vydarený, Pláněk, Rosandić – Červený, Džerinš, Jaroslav Bednář (C) – Cingel, Koukal (A), Jarůšek – Šimánek, Zigo, Köhler (A) – Vopelka, Kukumberg, J. Dvořák.

Rozhodčí: Pešina, Šír – Flegl, Polonyi