Montreal – New Jersey 1:4 (kon.) | Boston – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 1:0 (kon.)
Chicago – Detroit 6:1 (kon.) | Colorado – Dallas 5:1 (kon.) | San Jose – Vegas 5:2 (kon.)
Boston Bruins
2:1 (0:0, 0:0, 1:1 - 1:0)
Philadelphia Flyers
Pátek 22.09.2017, 01:00 • TD Garden, Boston • Příprava NHL

Z tohoto přípravného duelu už je to všechno, přeji Vám příjemný vstup do pátečního dne. (03:55:35)

Československá stopa v utkání
    Zdeno Chára (BOS) 0+0, 1 střela, čas na ledě 23:42
    Radko Gudas (PHI) 0+0, 2 střely, čas na ledě 13:51
    Jakub Voráček (PHI) 0+0, 3 střely, čas na ledě 22:32.

1. Kenny Agostino (BOS) 1+1
    2. Zdeno Chára (BOS) 0+0
    3. Tuukka Rask (BOS) 31 zák., 1 gól, 96,8%.

Střely na branku: 29 – 31 (10:9, 8:12, 9:8, 2:2).

Je dobojováno! Medvědi z Bostonu za sebou mají zatím nejtěžší zkoušku, když po výhrách nad Montrealem a Detroitem měli co dělat s týmem Philadelphie. Ta byla po Sanheimově trefě blíže svému prvnímu vítězství v základní hrací době v právě probíhající přípravě, jenže o pár chvil později v čase 46:39 vyrovnal domácí zadák Paul Postma a dostal zápas do prodloužení. V něm málem rozhodl Giroux, který trefil tyč, nicméně šťastnější nakonec byl Boston, o jehož třetí výhře v řadě rozhodl Kenny Agostino.

63:20 Kenny AGOSTINO - 2:1

63:20
    Bruins právě vstřelili branku!
    Rovných sto sekund před naplánovaným koncem prodloužení zápas končí! Stalo se tak k velké radosti domácího obecenstva, které může slavit po přihrávce Dantona Heinena a úspěšném zakončení KENNYHO AGOSTINA, který zakončil svůj únik forhendovým blafákem nad pravý beton ležícího Lyona. Asistence: Danton Heinen.

62:42
    Travis Konecny zablokoval střelu Carla a vrátil puk mezi modré čáry. U puku jsou hokejisté Bostonu.

62:20
    Zach Senyshyn napřáhl ke střele příklepem, se kterou si Lyon poradil. Puk poté vyletěl do ochranné sítě a vhazovat se bude po pravici hostujícího strážce branky.

61:33
    Po Filpppulově střele zápěstím ještě z bekhendové strany dorážel Sanheim, nicméně Tuukka Rask byl opět pozorný.

60:50
    Po opatrném startu do prodloužení bylo málem rozhodnuto hned z první střely. Tu z osy hřiště vyslal Claude Giroux a trefil tyčku za již překonaným Lyonem! Bruins poté raději vyhodili na icing.

60:01

Střely na branku po 3. třetině: 27 – 29 (10:9, 8:12, 9:8).

Po dvou bezbrankových třetinách se diváci v bostonské TD Garden nějakých těch gólů přece jenom dočkali. Z první změny skóre ale měla radost pouze střídačka Flyers, která oslavila trefu Sanheima. Vedení Letců však vydrženo jen pár sekund, v 47. minutě dorovnal skóre na aktutálních 1:1 Paul Postma. Po krátké pauze bude následovat pětiminutové prodloužení.

60:00

59:48
    Právě slovenský čtyřicátník se postaral o jednu z posledních střel v základní hrací době, nicméně jeho rána od modré nebyla přesná.

59:13
    Zablokovaných střel je dnes hodně málo, dobrou práci před svou brankou teď odvedl Chára, který přes sebe nepustil zakončení Simmondse.

59:00
    Poslední minuta třetí třetiny.

Michal Břuchanský

Branky a nahrávky: 47. Postma (Agostino, Nash), 64. Agostino (Heinen) – 45. Sanheim (Couturier, Provorov)

Boston Bruins: Rask (Subban) – Postma, Carlo, Chára (C), Grzelcyk, Cross, Lauzon – Bjork, Agostino, Senyshyn, Nash, Cave, Bergeron, Heinen, Spooner, Acciari, Marchand, Blidh, Gabrielle.
    Philadelphia Flyers: Elliott (41. Lyon) – Gudas, Provorov, MacDonald, Hagg, Morin, Sanheim – Konecny, Raffl, Couturuer, Simmonds, Giroux (C), Weal, Filppula, Lindblom, Leier, Patrick, Voráček.

Rozhodčí: McIsaac, O´Halloran – Sericolo, Brisebois