Montreal – New Jersey 1:4 (kon.) | Boston – Philadelphia 2:1 (po pr.) | Minnesota – Winnipeg 1:0 (kon.)
Chicago – Detroit 6:1 (kon.) | Colorado – Dallas 5:1 (kon.) | San Jose – Vegas 5:2 (kon.)
Colorado Avalanche
5:1 (3:0, 1:0, 1:1)
Dallas Stars
Pátek 22.09.2017, 03:00 • Pepsi Center, Denver • Příprava NHL

To je tedy z tohoto utkání vše. Někdy zase na počtenou. (05:42:02)

Ve třetí třetině se Coloradu podařilo vstřelit svou pátou branku, když se prosadil Duchene. Dallas si poté na své konto připsal alespoň čestný úspěch, protože v přesilové hře dopravil Hintz puk do brány, a upravil tak skóre na konečných 5:1 pro Colorado Avalanche.

59:48
    Na dvě minuty za hrubost jsou ještě vyloučeni domácí Grier a hostující Honka.

59:48
    Zřejmě o poslední střelu utkání se pokusil Compher a Bow jeho pokus vyráží svými betony mimo bránu Dallasu.

58:53
    Cracknell zkusil své štěstí z pravé strany, avšak jeho pokus chytá pozorný Varlamov.

57:43
    Duchene poslal hodně chytrou střelu směrem na bránu Dallasu, avšak Bow byl připraven a puk má ve své moci.

56:33
    Warsfoského střela končí u brankáře Bowa, který puk drží stůj co stůj, aby jeho tým mohl odejít vystřídat.

55:27
    Curtis McKenzie (DAL) si odsedí dvě minuty za faul loktem.

55:01
    Petryk dostal nabito na modrou čáru a jeho pumelice skončila někde ve výstroji Bowa.

53:36
    Další Jakupova rána je opět zblokována už hostující obranou a ruský útočník si né a né najít cestu k brankáři.

52:11
    Střela Johnse od modré čáry končí jen u pozorného brankáře Colorada.

51:06
    Dallas právě vstřelil branku!
    Stars jí bleskově využívají, když Honkovou střelu Varlamov jen vyrazil, kde byl připravený ROOPE HINTZ, jenž už uklidil kotouč za záda ruského brankáře. Asistence: Julius Honka, Dan Hamhuis.
    Staňte se fanoušky NHL.cz!

50:50
    Ranford je vyloučen na dvě minuty, takže si Dallas zahraje další přesilovou hru.

49:02
    Bigras vyslal od modré čáry hodně tvrdou střelu, kterou však přizvedl jeden z bránících hráčů až do ochranné sítě.

48:13
    Máme tu další bitku, když se do sebe tentokrát pustili Greer a Pateryn. Oba si tedy půjdou ochladit hlavy na trestnou lavici.

47:56
    Ranfordova střela končí už brankáře Bowa, který puk raději ukryl ve své lapačce.

Jan Matúš

Branky a nahrávky: 3. Warsofsky (Girard), 5. Andrighetto (Bigras, Barberio), 6. Bojkov (Kerfoot, Jakupov), 23. Kerfoot (Warsofsky, Jakupov), 46. Duchene (Jakupov) – 52. Hintz (Honka, Hamhuis)

Colorado Avalanche: Varlamov (Spencer) – Lindholm, Warsofsky, Mironov, Barberio, Bigras, Bojkov – Kerfoot, Duchene, Jakupov – Landeskog, Compher, Andrighetto – Greer, Vogelhuber, Ranford – Bourque, Girard, Petryk.
    Dallas Stars: Lehtonen (41. Bow) – Hamhuis, Johns, Nemeth, Pateryn, Heatherington, Honka – McKenzie, Faksa, Umberger – Dowling, Dickinson, Flynn – Elie, Shore, Cracknell – Roussel, Hintz, Gurianov.