Pardubice – Žižkov 3:1 (kon.) | Vítkovice – Třinec 2:3 (kon.) | Opava – Vlašim 3:1 (kon.)
konec
SFC Opava
3:1 (0:1)
FC Sellier & Bellot Vlašim
Sobota 23.09.2017, 18:00 • Stadion v Městských sadech, Opava • FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA • 9. kolo
Předzápasové kurzy
  63. Václav JUREČKA - 3:1
   
  63
  Opava právě vstřelila branku!
  A SFC odskakuje během tří minut do dvoubrankového náskoku! Dlouhý nákop po teči jednoho z hostů propadl na VÁCLAVA JUREČKU, který byl úplně sám za obranou, udělal brankář Nguyenovi kličku a poté pohodlně zakončil do prázdné branky – 3:1!
   
  61
  Opava právě vstřelila branku!
  Slezané obrací vývoj utkání! Po rychlé kombinaci dostal míč NEMANJA KUZMANOVIĆ, který byl sice v tísni obránců, ale dokázal vystřelil a balon po jeho tečované ráně zapadl přesně k levé tyči vlašimské brány – 2:1!
  47. Joel Ngandu Kayamba - 1:1
   
  47
  Opava právě vstřelila branku!
  Domácí vyrovnávají a to naprosto luxusním způsobem! JOEL KAYAMBA se po sérii odrazů dostal k míči, z dálky si jej rychle navedl pár kroky na střelu a poté neuvěřitelnou ranou nártem vymetl vzdálenější šibenici branky Vlašimi. Tento gól jistojistě obletí všechny brankové hitparády – 1:1!
  34. Pavel VYHNAL - 0:1
   
  34
  Vlašim právě vstřelila branku!
  Hosté jsou do vedení! K penaltě se postavil PAVEL VYHNAL, který zvládl tíhu celého okamžiku a přesnou střelou k pravé tyči otevřel skóre duelu, zatímco Fendrich si vybral opačný kout branky – 0:1!

  Daniel Kinc

  Branky: 47. Kayamba, 61. Kuzmanović, 63. Jurečka – 34. Vyhnal (pen.)

  Karty:   14. Žídek (OPA), 33. Radić (OPA), 59. Simerský (OPA), 83. Jursa (OPA) – 24. Hadaščok (VLA), 44. Skopec (VLA), 57. Piško (VLA)


  SFC Opava: Fendrich – Simerský, Radić, Žídek (C) – Schaffartzik – Kuzmanović, Jursa, Zapalač (90. T. Čelůstka) – Jurečka, Kayamba (89. Helebrand), Smola (83. Puškáč).
  Náhradníci: Šrom – T. Čelůstka, Helebrand, Hrabina, Puškáč, Rychlý.

  FC Sellier & Bellot Vlašim: Nguyen – Piško, J. Štochl, Tusjak, Wiesner – Mil. Kadlec (71. Janda), Hašek, Vodháněl (71. Fotr), Skopec – Vyhnal, Hadaščok.
  Náhradníci: Beník – Penc, Dudl, Fotr, Vrána, Plachý, Janda.