Dynamo – CSKA Moskva 0:0 (kon.) | Spartak – Machačkala 2:2 (kon.)
Dynamo Moskva
0:0 (0:0)
CSKA Moskva
Sobota 23.09.2017, 15:30 • Arena Chimki, Chimki • Ruská Premier Liga • 11. kolo

Hostující celek byl od první minuty aktivnější, pokoušel se probojovat do střelecké pozice, ale ani jeden ze svých pokusů nedokázali fotbalisté CSKA Moskvy proměnit. Utkání tak končí bezbrankovou remízou. (17:24:54)

90+2

90+2
    Mnoho šancí k vidění není, sledujeme poklidný závěr zápasu.

90+1
    Nastavovat se budou dvě minuty nad rámec druhého poločasu.

90+1
    Alan Dzagojev se probojoval do dobré střelecké pozice, ale jeho pokus postrádal přesnost.

90
    Střídání v týmu CSKA Moskva: ze hřiště odchází Vasilij Berezuckij, přichází Georgi Milanov.

89
    V předposlední minutě hry se do šance dostal hostující Vitinho, jehož pokus ovšem kryje brankář Anton Šunin.

87
    Střídání v týmu FK Dinamo Moskva: ze hřiště odchází Fatos Bećiraj, přichází Aleksandr Zotov.

86
    Rohový kop tedy ještě jednou, nakrátko rozehráno, ale ani tak se Dinamo do střelecké pozice nedostalo.

86
    Centr se snesl před bránu CSKA, ale ani tentokrát se nikdo z domácích do zakončení nedostal.

85
    Georgij Ščennikov fauloval soupeře, volný kop z lepší pozice pro Dinamo Moskvu. Anton Sosnin centroval před branku, ale Sergej Ignaševič odhlavičkoval na rohový kop.

84
    Volný kop rozehrávalo Dinamo z dobré pozice, ale hostující obrana si dokázala poradit.

83
    Žlutou kartu dostává Vitinho (CSKA Moskva).

82
    Jeden z hráčů byl nachytaný v postavení mimo hru, a tak budou rozehrávat hosté.

81
    Zajímavou domácí akci ukončil hostující Kirill Nababkin, který hlavičkoval do autu. Následovat bude rohový kop.

80
    Deset minut hry nás dělí od konce zápasu. Sledujeme nepříliš atraktivní fotbalový duel. Vyložených šancí k vidění mnoho není, aktivnější jsou hosté.

79
    Sergej Ignaševič dobře centroval před branku, jeho nadýchaný cente ale nedokázal nikdo ze spoluhráčů usměrnit do brány.