Rapid – Wolfsberger 4:2 (kon.) | Sturm Graz – Rheindorf Altach 0:0 (kon.) | St. Pölten – Admira 1:1 (kon.)
Linz – Mattersburg 2:2 (kon.)
SKN St. Pölten
1:1 (0:0)
FC Admira Wacker Mödling
Sobota 23.09.2017, 18:30 • NV Arena, Sankt Pölten • Rakouská Bundesliga • 9. kolo

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 18:30.

Hezký den u sledování rakouské Tipico Bundesligy! V dnešním 9.kole se představí domácí St.Polten, který přivítá Admiru. Utkáním vás provede Ondřej Klos.

St.Polten se momentálně nachází na posledním desátém místě. Na svém kontě mají pouze jeden bod, na devátý Wolfsberger ztrácí čtyři. Mají velice katastrofické skóre 7:23 a zaslouženě se vyhřívají na dně. V posledních pěti utkání dokázali získat bod a to za remízu 0:0 s Mattersburgem, poslední čtyři utkání všechny prohráli. Nejlepší střelec týmu je s třemi góly Riski.

Admira je na tom o něco líp, když se vyskytuje na pátém místě nejvyšší rakouské soutěže. Na svém kontě mají dvanáct bodů za čtyři výhry, skóre mají neutrální 16:16. Na první Sturm Graz mají ztrátu šesti bodů. Z posledních pěti utkání dokázali urvat devět bodů za tři výhry. Poslední dvě utkání vyhráli a to s Mattersburgem 0:5 a s Grazem 2:1. Nejlepší střelci týmu jsou se třemi góly Knasmullner a Starkl.

2
    Domácí oblékli žluto modré dresy, Admira bílé.

3
    St.Polten bude mít zajímavou standardní situaci.

4
    O střelu z volného přímého kopu se pokusil Martič, jenže rána jde mimo bránu Leitnera.

5
    Admira se dostala k míči a začíná kombinovat na své vlastní polovině.

6
    Zwierschitz se vydal na útočný výlet, zkusil pokus o centr na Starkla. Ten se sice dostal ke Starklovi, jenže ten si pomohl útočným faulem.

7
    Domácí celek vybojoval z dalšího útoku opět volný přímý kop.

8
    Martič tentokrát centroval do chumlu hráčů, jenže hostující obrana byla dobře postavena.

9
    Domácí obrana si poradila s dlouhým kopem na vysokého Starkla.

11
    Nepřesná kombinace mezi Thurauerem a Rasnerem končí za brankovou čarou.

12
    V úvodu utkání velice dobře fungují obě obrany a tak není o čem psát, neboť všechny pokusy jsou rychle zmařeny dobrým zákrokem.

13
    Tentokrát další nepřesná kombinace hostů končí u Rieglera, který bude vysokým míčem hledat Sobczyka.

14
    Rohový kop pro domácí St.Polten.

15
    Ten se bude opakovat, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Strauss, který míč odpravil do autu.

16
    Druhý již nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil Wostry, který míč odpravil mimo pokutové území.

17
    Na zemi leží postižený Rasner, který byl faulován Knasmullnerem.

18
    Hra byla opět odstartovaná. Uvidíme, zda domácí borec bude pokračovat v utkání.

19
    Hráč je již na hřišti a domácí se díky němu dostávají z obranné ulity.

21
    Ebner si u rohového praporku dokázal poradit s dotírajícím Bajramim.

22
    Admira se snaží dobýt obrannou tvrz domácích, nicméně ti jsou zatím bezchybní.

23
    Útočným faulem se provinil Sax.

24
    Diallo se vydal na útočný výlet, přihrál na Thurauera, jenže ten nedokázal přihrát míč na nabíhajícího Bajramiho.

25
    Wostry byl donucen odvrátit míč do autu. St.Polten bude mít vhazování poblíž pokutového území Admiry.

26
    Nepřesná přihrávka Martiče končí u brankáře Leitnera.

27
    Admira kombinuje na své polovině hřiště a stále hledá volné okýnko v obraně St.Poltenu.

29
    Domácí jako velký outsider nadále drží bezbrankový stav.

30
    Po třiceti minutách nadále bez žádné větší šance na bránu. Zasahoval pouze Leitner, ale to byly lehké zákroky.

31
    Z rychlého brejku hrozil Rasner, jenže Lackner ho stihl doběhnout a uzmout mu míč.

32
    Rasner si pomohl faulem kolem půlicí čáry.

33
    Grozurkův dlouhý míč končí na hlavě Muhamedbegoviče, který míč odvrací do bezpečí.

34
    Rieglerův dlouhý kop na Sobczyka nebyl úplně přesný a tak o něho domácí útočník rychle přišel.

35
    Opět pomalá a zdlouhavá kombinace Admiry, které se dnes vůbec nedaří útočný fáze.

36
    Diallo vystoupil před Knasmullnera a velice rychle ho obral o míč, který mu letěl ke kopačkám.

37
    Střelecký pokus domácího Petroviče končí nad břevnem brány Leitnera.

39
    Mehmedovič nenechal projít kolem postranní čáry Saxe, který se pokoušel přehodit míč přes bránícího borce.

40
    Opět skvělá obrana St.Poltenu, která dnes snad neudělala chybu a nedostala hostujícího hráče do pokutového území. Fanclub defenzivního fotbalu by byl moc rád.

41
    Sax se pokoušel centrem nalézt nějakého spoluhráče, jenže ve vápně nikdo nebyl, pouze domácí Mugamedbegovic.

42
    Po pokračujícím tlaku nepřesně přihrál Toth, který se pokoušel nalézt rozběhnutého Grozurka za obranu.

43
    Petrovič se předvedl dalším dobrým obranným zákrokem, poté přihrál na Sobczyka, jenže ten celý útok zpomalil přihrávkou na své obránce.

44
    Admira kombinuje na své polovině hřiště, kde chce nejspíš dohrát zbytek poločasu.

45
    Rozhodčí Lechner se rozhodl, že nastaví jednu minutu nad rámec základní hrací doby.

45+1

Druhý poločas začne zhruba za patnáct minut.

Sledovali jsme velice nudnou první půli, která nepřinesla žádnou pořádnou střelu natož branku. Admira nepochopitelně držela míč na své půli a poté dominovala domácí obrana, který zneškodnila každý balón. Uvidíme, zda se v druhém poločase dočkáme nějaké branky.

46

46
    Ani jeden z trenérů se nerozhodl pro střídání.

47
    Domácí kombinují poblíž pokutového území Admiry a snaží se vstřelit první branku v utkání.

48
    Volný přímý kop pro domácí celek.

49
    První velká šance utkání! Martič parádně našel hlavu Dialla, jenže jeho pokus vytěsnil Strauss na rohový kop, kdyby to neudělal, nejspíš by spadl do brány.

50
    Opět nudná kombinace Admiry, která k ničemu nevede...

51
    Strauss vyslal dlouhý kop na Starkla, jenže ten byl u míče pomaleji, než domácí brankář Riegler.

52
    Hostující kapitán Toth si pomohl nedovoleným skluzem na kapitána domácích, tedy Thurauera.

53
    Rasner v pokutovém území Admiry fauloval skluzem Wostryho.

54
    Stec se vydal na útočný výlet, jenže u rohového praporku nedokázal projít přes dotírajícího Ebnera.

56
    Admira právě vstřelila branku! Parádní akce hostů rozjel Sax, který ve vápně našel Knasmullnera, který přihrál do leva na úplně volného DOMINIKA STARKLA, který uklízí míč pod horní tyčku.
    56. Dominik STARKL - 1:0

57
    Admira vytěžila z první střely první branku, neuvěřitelné.

58
    Domácí trenér Ledere rychle reaguje na průběh hry a bude poprvé střídat.

59
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Alex Sobczyk, přichází Roope Riski.

60
    Martič nestíhal pohyb Knasmullnera a tak si musel pomoct nedovoleným zákrokem.

61
    St.Polten sice drží míč, jenže zatím nic zajímavého, stejně jako celé utkání.

62
    Grozurkova střela jde mimo bránu Rieglera.

63
    Hostující trenér bude také poprvé střídat.

64
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Maximilian Sax, přichází Martin Jakolis.

65
    Admira bude mít vhazování poblíž pokutového území domácího celku.

66
    Další střídání, tentokrát na domácí straně.

67
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Lukas Thürauer, přichází Lonsana Doumbouya.

68
    St.Poltenu se nedaří kombinace a Admira zatím bez problémů brání.

69
    Zwierchitzův dobrým obranný zákrok zastavil rozjetého Doumbouyu.

71
    Žlutou kartu dostává Martin Jakolis (FC Flyeralarm Admira).

72
    Z volného přímého kopu nic nebylo, Admira drží míč na své polovině hřiště.

73
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Martin Jakolis (FC Flyeralarm Admira).

74
    Hostující trenér Baumeister bude podruhé střídat.

75
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Christoph Knasmüllner, přichází Marcel Holzmann.

76
    St.Polten právě vstřelil branku! O vyrovnání se postaral střídající ROOPE RISKI, který protrhl smůlu domácího celku. Uvidíme, zda domácí otočí průběh utkání.

77
    Rohový kop pro St.Polten.

78
    Ten nepřinesl žádné větší vzrušení, neboť nejvýše do vzduchu vyskočil hostující Ebner.

79
    Utkání se nám začíná přiostřovat. Snad neuvidíme další nebezpečné zákroky.

81
    Na zemi leží hostující hráč Lackner, který se drží za levé koleno.

82
    Už je zpátky na nohách a hra může pokračovat.

83
    Za pár chvil dojde na domácí straně k poslednímu střídání.

84
    Střídání v týmu SKN St. Pölten: ze hřiště odchází Damir Mehmedovic, přichází Husein Balič.

85
    Rohový kop pro domácí St.Polten .

86
    Ten opět nepřinesl žádné větší vzrušení, nicméně domácí hráči jsou nadále u míče.

87
    Další rohový kop pro domácí výběr.

88
    St.Polten se již radoval z druhé branky v utkání, jenže postranní sudí mává ofsajdové postavení obránce Dialla.

89
    Hosté budou naposled střídat.

90
    Střídání v týmu FC Flyeralarm Admira: ze hřiště odchází Dominik Starkl, přichází Philipp Posch.

90+1
    Rozhodčí Lechner se rozhodl, že nastaví čtyři minuty nad rámec základní hrací doby.

90+3
    Žlutou kartu dostává Daniel Toth (FC Flyeralarm Admira).

90+4

Sledovali jsme průměrné utkání mezi St.Poltenem a Admirou, které překvapivě končí remízou 1:1. Nejprve se v 56.minutě prosadil Starkl, jenže o pár chvil později uviděl střídající Jakolis za dvě minuty dvě žluté a šel do sprch. V 76. minutě využil přesilovku střídající Riski a dal tak konečnou podobu dnešního utkání. St.Polten zůstává poslední, Admira zůstává na šestém místě.

Přeju hezký zbytek večera a u sledování online přenosů zase někdy na shledanou. (20:27:17)