Genk – Oostende 1:1 (kon.) | Mouscron – Eupen 3:2 (kon.) | Mechelen – Sint-Truiden 2:0 (kon.)
Waasland-Beveren – Anderlecht 1:2 (kon.)
YR KV Mechelen
2:0 (1:0)
Sint-Truiden VV
Sobota 23.09.2017, 20:00 • AFAS-stadion Achter de Kazerne, Mechelen • Belgická liga • 8. kolo

Hostující tým nedokázal splnit roli favorita a prohrál 0:2. Hosté sice měli územní převahu, ale nepovedlo se jim vypracovat žádnou gólovou akci. Domácí tým se ujal vedení hned v jedenácté minutě po skvělém průniku Croizet a následnou dorážkou Bandého. Druhou branku domácí přidali patnáct minut před koncem a pojistili si výhru. (21:52:48)

90+4

90+2
    Druhou žlutou a následně červenou kartu dostává Edin Cocalić (YR KV Mechelen).

90+2
    Poslední minuta utkání.

90+1
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Yohan Croizet, přichází Hannes Smolders.

89
    Domácí hráři kontrolujou hru a nejspíš už zápas dotáhnou do vítězného konce.

87
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Tim Matthys, přichází Laurens Paulussen.

85
    Zatím to nevypáda na žádný závěrečný tlak hostujícího týmu a po šesti zápasech nejspíš přijde prohra.

83
    De Norre poslal centr do malého vápna, ale opět nenašel žádného ze spoluhráču.

83
    Střídání v týmu YR KV Mechelen: ze hřiště odchází Silvere Ganvoula, přichází Stefan Dražić.

81

79
    Hlavičkové souboje uprostřed hrací plochy.

78
    Žlutou kartu dostává Rob Schoofs (YR KV Mechelen).

77
    Hosté se ještě snaží zvrátit stav a míři do útoku.

76
    De Norre rozehrál volný kop na krátkou vzdálenost, ale hosté o míč rychle přišli.
    74. Boureima Hassane Bandé - 2:0

74
    Mechelen právě vstřelil branku!

Rits obdržel skvělou nahrávku od spoluhráče a dostal se do pokutového územi. V něm kolmou přihrávkou přesně našel kopačku Bandého, který si připisuje druhou branku v utkání.

72
    Autové vhazování pro domácí hráče. Aut Croizeta nenašel žádného ze spoluhráču.

71
    Odkop od Coosemansové branky.

70
    Botaka si poprvé v zápase pohrál s míčem a dokázal nacetrovat, jeho centr ovšem nenašel žádného ze spoluhráču.

69
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Igor Vetokele, přichází Jordan Botaka.

68
    De Norre se chtěl dostat k centru, ale o míč po souboji přišel.

66
    Centr Charisise nebyl přesný a domácí získali míč pod svou kontrolu.

65
    Sint-Truiden bude zahrávat volný přímý kop a určitě bude následovat centr.

64
    Ofsajdové postavení Ganvoula.

62
    Ganvoula byl až moc akční a za každou cenu chtěl vybojovat míč, ale rozhodčí ho přerušil, když odpískal faul.

60
    Hráči Mechelenu se snaží držet míč na svých kopačkách, nikam se nehrnou.

60
    Střídání v týmu Sint-Truiden VV: ze hřiště odchází Jonathan Legear, přichází Roman Bezus.

56
    Jeden z obráncu Truidenu zblokoval centr a bude se zahrávat rohový kop pro domácí fotbalisty.

55
    Ganvoula našel přesným centrem Bandého a ten ve skluzu zakončoval. Jeho střelu si ovšem brankář pohlídal a předvádí pěkný zákrok.

53
    Hosté si na delší dobu pohrávají s míčem a snaží se přejít do útoku.

52
    Cocalin kombinuje uprostřed hřiště a nikam s míčem nespěchá.

51
    Boli leží na zemi, ale hra se nepřerušila.

50
    Další rohový kop pro domácí fotbalisty a Truiden jakoby nevědel, co hrát.

49
    Rohový kop domácích byl zahrán na krátko a v zápěti přišel faul Kotysche.

48
    Bande se dostal do pokutového územi, ale v rozhodujícím okamžiku uklouznul.

47
    Odkop od brány domácího týmu.

46

V prvním poločase jsme viděli pouze jednu branku. Hostující tým má sice územní převahu a více ze hry, ale nepodařilo se jim dostat ke gólové šanci. Domácí tým se ujal vedení hned v jedenácté minutě po skvělém průniku Croizet a následnou dorážkou Bandého. Druhý jmenovaný se v poločase dostal k ještě jedné dobré příležitosti, ale druhý gól přidat nedokázal.

45+1

45
    Rozhodčí bude nastavovat jednu minutu.

44
    Croizet bude vhazovat kousek od brány soupeře. Jeho aut ovšem nenašel spoluhráče.

42
    Další odkop od branky hostů po nepřesném centru.

40
    Domácí se dostal do skvělé šance. Bandé dokázal zpracovat míč v pokutovém území. Jeho střela letěla k levé tyči. Brankář si připsal skvělý zákrok.

39
    Domácí tým se vrhá do útočné akce, kterou vede Croizet.

38

37
    Nepřesný centr Charisise znamená, že se domácí ujmou míče.

35
    Hosté už nějakou tu minutu nepustili hráče Mechelenu k míči a snaží se vytvořit tlak.

33
    Hlavička Teixeiry skončila v náruči brankáře.

31
    Hosté se snaží vymyslet vyrovnávací akci, ale zatím se jim nedaří vymyslet klíčovou nahrávku.

30
    Vhazování hostujících hráču. Dlouhý aut nevyšel podle představ a míče se ujali hráči Mechelenu.

28
    Další volný kop pro domácí fotbalisty. Rozehrávka proběhla na krátkou vzdálenost a Mechelen kombinuje uprostřed hřiště.

26
    Truiden se ujmul míče uprostřed hrací plochy a v klidu kombinuje u své branky.

24
    Rohový kop pro hosty. Centr Legeara našel pouze prvního obránce, který míč odhlavičkoval.

23
    Legear byl zfaulován, ale rozhodčí zůstal v klidu a bude se zahrávat volný kop.

22
    Odkop od brány Pirarda.

20
    Nakonec to nebylo nic hrozného a Coosemans se už ujmul rozehrávky volného kopu.

19
    Brankář domácích se po tvrdém střetu ocitl na zemi a už přichází ošetřovatel.

18
    Skvělý obranný skluz ve svém pokutovém území De Pettera, který zabránil v gólové šanci.

16
    Hosté se snažili projít do rychlého protiútoku, ale o míč hned přišli.

15
    První rohový kop pro Sint-Truiden. Centr ovšem přeletěl všechny spoluhráče.

14
    Croizet zahrál rukou a brankář hostů bude rozehrávat volný kop.

13
    Legear se ocitl v postavení mimo hru a Coosemans bude vykopávat.
    11. Boureima Hassane Bandé - 1:0

11

Máme tady první branku utkání a překvapivě ji stříli domácí tým. V pokutovém území Truidenu došlo ke zmatku a Croizet našel nahrávkou kopačku BANDÉHO, který už neměl problém míč tečnout do branky.

9
    Kotysch si našel prostor k hlavičce a umístil ji těsně nad bránu. První nebezpečná šance hostujícího celku.

8
    Truiden vhazuje u branky soupeře. Dlouhý aut nedoletěl tam, kde měl a brankář bude vykopávat.

7
    Centr sice doletěl na hlavu Matthyse, ale ten nedokázal míč usměrnit k brance.

6
    Prvního rohového kopu se ujmou hráči Mechelenu.

5
    Hosté budou zahrávat přímý kop z dobré vzdálenosti. Centr nedoletěl na žádného ze spoluhráču.

4
    Mechelen se téměř ještě pořádně nepotkal s míčem.

3
    Hosté kombinují se svým brankářem a drží míč na svých kopačkách.

2
    Hosté se rychle dostali do útoku, ale o balón hned přišli.

1

YR KV Mechelen: Coosemans – Bandé, Cobbaut, Cocalić – Croizet, Ganvoula, Matthys, Rherras, Rits – Schoofs, Vitas.
    Náhradníci: Moris, Swolfs – Claes, De Witte, Dražić, Filipovič, Paulussen, Pedersen, Smolders.

Sint-Truiden VV: Pirard – Boli, De Norre, De Petter, De Sart – Charisis, Kitsiou, Kotysch, Legear – Teixeira, Vetokele.
    Náhradníci: Steppe – Antunes, Asamoah, Bezus, Botaka, Dussaut..

Posledních pět vzájemných utkání:

Sint-Truiden 7:0 V Mechelen
    KV Mechelen 1:0 Sint-Truiden
    Sint-Truiden 2:1 KV Mechelen
    Sint-Truiden 3:2 KV Mechelen
    KV Mechelen 2:0 Sint-Truiden

Hosté se naopak potýkají s opravdu úžasnou formou. V tabulce se tým nachází na skvělém třetí příčce. Tým St. Truiden nebyl poražen v posledních 5 zápasech. V posledním zápase tým doma uvítal Leuver a utkání nabídlo celkem šest branek. Sint-Truiden vstřelil hned čtyři a slavil vítězství 4:2. Nejlepším střelcem týmu je Yohan Boli, který vstřelil čtyři branky.

Domácí tým se nepotkává s dobrou formou. Je na předposledním místě tabulky se čtyřmi body. Za sedm kol nedokázal domácí tým ani jednou vyhrát. Nejlepším střelcem týmu je Bandé, který se dokázal dvakrát prosadit. V zápase domácím bude chybět Van Cleempu, který musí lečit zranění. V posledních 3 zápasech, které tým KV Mechelen odehrál, padlo méně než 2.5 branek.

Vítáme vás u on-line přenosu. Utkání začíná v 20:00.