Spartak Moskva – Kunlun 6:2 (kon.) | Novosibirsk – Minsk 2:1 (kon.) | Barys – Dynamo Moskva 3:5 (kon.)
Omsk – Jaroslavl 6:1 (kon.) | Chanty-Mansijsk – Petrohrad 1:9 (kon.) | Čerepovec – Vladivostok 3:2 (2:1 po s.n.)
N.Novgorod – Chabarovsk 1:0 (po pr.) | Viťaz – HC Slovan 4:0 (kon.)
Avangard Omsk
6:1 (2:0, 1:1, 3:0)
Lokomotiv Jaroslavl
Sobota 23.09.2017, 13:00 • Omsk Arena • KHL

52:21
    Dokonce dvojnásobná početní výhoda pro Avangard! Napadající Jegor Averin zahákoval Medveděva a posílá Lokomotiv do tří.

51:04
    Navíc přesilovka pro domácí tým. Vladislav Kartajev dostává dvě minuty za hákování.

44:48
    André Petersson je ve třetí třetině pořádně bit. Po nepříjemném pádu na hrazení se na led rychle vrátil, ale teď ho trefil holí do obličeje Nikita Čerepanov. Navíc mu způsobil krvavé zranění, což znamená trest na 2+2 minuty.

38:57
    Hosté si nepohlídali střídání a při hře 4 na 4 poslali do hry pět hokejistů. Rozhodčí to nepřehlédli a budou vylučovat. Omsk tedy čeká výhodná přesilovka 4 na 3.

37:54
    Právě Lugin se dostal po odpískání do potyčky s Erikem Gustafssonem. Oba hráči dostávají dvě minuty za hrubost.

33:03
    Ansel Galimov zvedl v souboji hokejku příliš vysoko. Následovat bude další přesilovka pro hosty.

28:20
    Domácích bylo na ledě šest a to znamená, že si Lokomotiv zahraje přesilovku. Trest pro hráčskou lavici odsedí Danil Fajzullin.

23:44
    Oba hráči jsou nakonec posláni na trestnou lavici za hrubost. Hrát se tedy bude 4 na 4.

08:48
    Hosté si zahrají přesilovku. Erik Gustafsson dostává dvě minuty za podražení.

Martin Augustin

Branky a nahrávky: 1. Košelev (Fisenko, J. Medveděv), 13. K. Semjonov (A. Petersson, Everberg), 40. Kugryšev (Martynov), 46. Meňšikov (Lemťugov, J. Medveděv), 53. Martynov (I. Michejev, Gustafsson), 54. Martynov (Gustafsson, K. Semjonov) – 28. Talbot (Kronwall)

Avangard Omsk: Furch (Šilin) – Meňšikov, J. Medveděv (C), Ahnelöv, Lisov, Gustafsson, Martynov, Minejev – Lemťugov (A), Fisenko, Kugryšev – I. Michejev, Pjanov, Košelev – A. Petersson, K. Semjonov, Everberg – A. Galimov, Stas, Manukjan – Fajzullin.
    Lokomotiv Jaroslavl: Murygin (Sudnicin) – Kronwall (C), Nakládal, Rafikov, Čerepanov, Ljubuškin, D. Osipov, Jelesin – Kozun, Kontiola, Talbot (A) – Korškov, Kraskovskij, Polunin – Lugin, Apalkov, Averin (A) – Kajumov, Kartajev, Kadějkin – Iljenko.

Rozhodčí: Naumov, Bondar – Palei, Ponamarenko